Ödül maması?

Honest_30
Er Petsever
6 Beğeni
Mesajlar: 3

Cavalier King Charles 4 yaşında oğlan(kısır değil) ödü maması yaş mama olarak hangisini önerirsiniz?ve hangi sıklıkla?

admin
Orgeneral Petsever
112 Beğeni
Mesajlar: 199
3 beğeni

Animonda grand carno serisi şiddetle önerebilirim. İçeriği oldukça zengin bir konservedir. Bunun dışında Avrupa'da çok sayıda tüketilen pöpüler schesir köpek konserveside güzel bir seçenek. Yine N&D konserveleri oldukça besleyici bir konservedir. Konserve'yi hafta'da iki defa vermeniz yeterlidir, 2 ayrı günde verebilirsiniz. Köpeğinize 1 günde çok fazla yaş mama verirseniz ishal olma olasılığını artırabilirsiniz.

Honest_30
Er Petsever
6 Beğeni
Mesajlar: 3
2 beğeni
Cevabın için teşekkürler admin.??‍♂️.burda yazılan markalardan hiç birini kullanmadık henüz sahipleneli 2 ay oldu.Yazdığınız mama markalarından 1 tanesi çok fazla protein bulundurduğu için bağırsak paraziti oluşturduğunu okudum farklı sitelerden.
Onbaşı Petsever
0 Beğeni
Mesajlar: 35
1 beğeni

Premium konserveleri tercih etmenizi öneriyorum, ucuz köpek konservelerin çok fazla bir yararı bulunmuyor.

admin
Orgeneral Petsever
112 Beğeni
Mesajlar: 199
1 beğeni

Eğer iç parazit aşısını zamanı geldiğinde yaptırırsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız. Parazit oluşması sadece konserve'den kaynaklı bir durum değil. Dediğimiz gibi aşıları zamanında yapmanız yeterli olacaktır. Verdiğimiz markalar Dünya çapında konserve anlamında nam salmış markalardır. Bu alanda uzmanlaştıklarını söyleyebilirim. Sağlıklı mutlu günler dileriz. :)