İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Golden Retriever

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum
Sizde ilanlarınızın üst sıralarda yer almasını istiyorsanız, öne çıkarmak için tıklayın.

Golden Retriever Sahiplenme İlanları ve Golden Retriever Fiyat

İngiltere kökenli bir köpek olan bu köpek ırkı bekçi, polis ve av köpeği olarak kullanılabilen, kremden altın rengine kadar değişen güzel ve ipeksi tüyleri, sağlam ve dik duruşu, sempatik görünümü ve sevgi dolu, zeki ve uslu köpekler olmaları ile en çok sahiplenilen köpek ırkları arasında yer almaktadır. Mükemmel bir aile köpeği olan bu köpek ırkını sahiplenmek istiyorsanız petyasam.com platformunda yer alan golden retriever sahiplenme ilanları ve golden retriever fiyat bilgisi konusunda detaylı bilgi alabilir; hayalinizdeki köpeği sahiplenebilirsiniz.

Golden Retriever Sahiplenme İlanları

Sizlere pek çok farklı cinsiyet, yaş, konum ve görünümde bu köpek ırkının ilanlarını sunan petyasam.com ile az sayıda ilan ile sınırlı kalmadan pek çok sayıda ilanı inceleyebilir ve aralarından sizi en çok çeken köpeği ya da köpekleri seçebilirsiniz. Beğendiğiniz ve sahiplenmeyi düşündüğünüz köpekler için golden retriever sahiplenme ilanları sahiplerine mesaj atabilir ya da telefondan iletişime geçebilirsiniz. Sahiplendirme şartları ve fiyat konusunda anlaştığınız kişilerle köpeği görmek için bir gün ve saat belirleyebilir ve beğendiğiniz köpek ya da köpekleri görerek aralarından seçim yapabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz konuma yakın bir lokasyonda bu köpek ırkının ilanları yer almıyorsa sizlere köpeği uçakla güvenilir bir şekilde gönderen ilan sahipleri ile iletişime geçebilir ve köpeğinize kolay ve hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz. Platformda yayınlanan güncel ve her gün yenileri eklenen golden retriever satılık ilanları ile hayalinizde köpeğe en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Golden Retriever Fiyat

Genelde ücretli olarak sahiplendirilen bir köpek ırkı olan bu köpek ırkını ücretsiz olarak sahiplendiren kişilerin ilanları da platformda yayınlanabilmektedir. Platformda yer alan ilanları dikkatli bir şekilde takip ederek aradığınız özelliklere ve görünüme sahip olan bu ırk köpekleri ücretli ya da ücretsiz bir şekilde sahiplenme şansını elde edebilirsiniz. Genel olarak köpeğin safkan olup olmadığına, yaşına, cinsiyetine, ilan sahiplerinin belirledikleri fiyatlara göre golden retriever fiyat teklifleri değişiklik gösterdiği için birden fazla ilan sahibi ile konuşmanız köpeği sahiplenmek için ortalama ne bütçe ayırmanız gerektiği konusunda size bilgi verecektir.

Golden Retriever Sahiplendirme

Eğer bu ırk bir köpeğiniz varsa ve sahiplendirmek istiyorsanız olabildiğince fazla adaya ulaşmanızı ve köpeğinizi en kısa sürede sahiplendirmenizi sağlayacak petyasam.com platformunu tercih edebilirsiniz. İlanınızı dilerseniz ücretli dilerseniz ücretsiz sahiplendirme olacak şekilde yayınlayabilirsiniz. İlanınıza mümkün olduğunca fazla kişinin dönmesi için sahiplendirmek istediğiniz köpeğin fotoğrafı, konumu, yaşı, cinsiyeti ve diğer bilgilerini ayrıntılı bir şekilde ilanınızda paylaşmanızı öneririz. Böylelikle ilanınızı inceleyen kişiler detaylı bilgilere ulaşacak ve golden retriever sahiplendirme ilanınız için size ulaşacaktır. Sizinle iletişime geçen kişiler arasında köpeğinize bakabilecek sorumluluğa sahip olduğuna inandığınız kişi ya da kişileri seçebilir ve köpeğinizin mutlu ve huzurlu bir yuvada hayatını sürdürmesini sağlayabilirsiniz.

Golden Retriever

Bu siteden köpek ilanlarına ulaşabilir ve köpek sahiplenebilirsiniz.Golden cinsi köpekler sevgi dolu bir yapıya sahiptirler.Sevgi içinde olan bir köpektir.Bu cins köpekler oldukça zeki olması nedeniyle ve eğitime yakınlığı nedeniyle çok kolay eğitilebilmektedirler. Çok tatlı ve cana yakın olması nedeniyle kızların çok sevdiği bir ırktır. Bu köpek cinsleri ailesine itaat eden tam bir aile köpeğidir.Diğer köpeklerle ilişkisi oldukça iyidir. Golden cinsi köpek zaten koruma köpeği olarak alınmaması gerekir. Golden köpeklerin saldırganlık durumları olmamasına karşın yabancı kişiler geldiğinde havlayarak tepki gösterebilirler. Bu köpekler ortalama yaşam süreleri 10-12 yıl kadar yaşarlar. Kökeni İngiltere’ye dayanan bir ırktır. İngilterede ve birçok ülkede en fazla sevilen popüler köpeklerin başında Golden gelmektedir. Golden cinsleri itaat konusunda oldukça başarılı olması nedeniyle popüler bir köpek haline getirmiştir.

Satılık Golden Retriever

Amerikanın en popüler köpek ırklarından biridir. Bu köpek ırkının en önemli özelliği arkadaş canlısı olması ve insanlar ile müthiş bir iletişim kurmasıdır. Bu köpek ırkları oldukça oyuncu köpeklerdir ve oyun oynamaya bayılırlar. Fizikleri ise hızlı ve çeviktir buda onların doğan sporcu genlerinin olduğuna işarettir.