İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Chinchilla

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum
Sonuç Bulunamadı! Lütfen Farklı Bir Arama Deneyin

Chinchilla Kedi Sahiplenme İlanları ve Chinchilla Kedi Fiyat

İran kedisinin en çok tercih edilen türü olan Chinchilla kedisi ipeksi tüyleri, meraklı gözleri ve küçük yüzü ile son derecede sevimli ve çekici bir kedi ırkıdır. Sakin, uyumlu ve oyuncu bu kedi ırkını sahiplenmek istiyorsanız chinchilla kedi sahiplenme ilanları ve chinchilla kedi fiyat bilgilerinin yer aldığı petyasam.com platformunu ziyaret edebilirsiniz.

Chinchilla Kedi Sahiplenme İlanları

Ülkemizde pek çok kişinin sahiplenmek istediği bu kedi ırkı sakin ve uysal yapısı ile özellikle evini çok dağıtmayacak, yalnız vakit geçirmekten hoşlanacak bir kedi ırkı sahiplenmek isteyenler için ideal bir kedi ırkıdır. Sizlere pek çok farklı chinchilla kedi sahiplenme ilanları sunan petyasam.com aynı zamanda kedileri cinsiyet, konum, yaş gibi pek çok farklı faktöre göre filtrelendirmenizi sağlayan bir sistem ile sizlere hizmet vermektedir. Böylelikle tam olarak aradığınız özelliklere sahip olan bu kedi ırkına size yakın lokasyonda bulunan ilan sahipleri aracılığıyla kolaylıkla ulaşmanız sağlanmaktadır. Aynı zamanda fotoğraflı ve ayrıntılı ilanlar ile sahipleneceğiniz kedi ile ilgili sağlık durumu, dış görünümü, karakteri gibi konularda ayrıntılı bir şekilde bilgilenebileceğiniz bir platform sizlere sunulmaktadır. Örneğin aradığınız renk silver chinchilla kedi ise çıkan ilanlar arasından dış görünümü gümüş rengi olan kedilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem görünüm hem de özellik bakımından size hitap eden ilanlar aracılığıyla hayalinizdeki kediyi sahiplenebilirsiniz.

Chilchilla Kedi Fiyat

Piyasada bu kedi ırkı genel olarak belirli fiyat aralıkları ile ücretli olarak ya da bazen ücretsiz olarak sahiplendirilmektedir. Kedinin yaşı, safkan olup olmadığına göre sahiplendirme fiyatları değişim göstermektedir. Sahiplenmek istediğiniz kedinin yaşı, cinsiyeti ve diğer özelliklerini göz önünde bulundurarak petyasam.com platformundaki ilan sahiplerine mesaj atabilir ve chinchilla kedi fiyat hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Fiyat, görünüm ve özellik bakımından size en uygun olan ilanı paylaşan ilan sahibi ile iletişime geçebilir ve kedinizi sahiplenebilirsiniz.

Chinchilla Kedi Sahiplendirme

Eğer kedinizi sahiplendirmek istiyorsanız petyasam.com platformunda sahiplendirme ilanı paylaşabilirsiniz. İlanı fotoğraflı ve açıklayıcı bilgilerle yayınlarsanız size pek çok kişi ulaşacak ve kedinizi sahiplenmek isteyecektir. Size ulaşan kişiler arasından en iyi anlaştığınız ve kedinizi sahiplendirecek kadar güvendiğiniz kişi ile anlaşabilir ve chinchilla kedi sahiplendirme ile kedinizin güvenli bir yuvada yaşamını devam ettirmesini sağlayabilirsiniz.

Chinchilla Kedi Satılık

Genel olarak bu kedi ırkını sahiplenmek istediğinizde özellikle yavruların ücretli chinchilla kedi satılık ilanları ile sahiplendirildiğini görürsünüz. Yayınlanan sahiplendirme ilanları arasından sahiplendiren kişilerin paylaştığı bilgilere ve ilan sahiplerinin aradığı şartlar ve aranızdaki iletişime göre sahipleneceğiniz en uygun kediyi kolaylıkla seçebilirsiniz. Yayınlanan chinchilla kedi sahibinden ilanları aracılığıyla kedinizi sahiplenebilir ve uysal, melek görünümlü, sempatik ve çekici bu kedi ırkıyla hayatınızı paylaşabilirsiniz.

Chinchilla İlanları

Ücretsiz kedi ilanları verebilir yavru Chinchilla sahiplenebilir ve ilanları açabilirsiniz. Bu kedi ırkı çok eski bir ırka dayanır. Bu ırkın kökeni İran’dan geldiği söylenmektedir.İ ran kedisi ve Ankara kedisinin melezlenmesi sonucu ortaya çıkan bir ırktır. Bu kökenin en eski kedisi ise Silver Lambkin kedi türüdür.Bu kediler uysal ve sakinlikleriyle tanınmaktadır. Sevdiklerine karşı sevgilerini belli etmekten çekinmezler. Bu cinsler tırmanmaktan çok hoşlanır. Bu ırkın bakımı biraz zordur. Her gün düzenli olarak 10 dakika fırçanlanması gerekir. Bu ırk cinsinin göz renkleri sarı, kahve, yeşil tonlarında farklılık gösterir.Aynı zamanda bu ırk kedilerinin sürmeli gözleri onlara ayrı bir güzellik katmaktadır. Bu cinslerin orta boy kedi ırkına girer. Bu cinsin basık yüzlü ve orta uzunlukta bir burna sahiptir. Bu ırk cinsinin güzelliği aynı zamanda bir çok yarışmada derece almış bir üne sahiptir.Sevilmekten ve kucaktan olmaktan büyük keyif alırlar. Aynı zamanda oldukça sabırlı olan bu kedileri çocuklarla arası çok iyidir. Genel olarak bu ırkın tercih edilen renkleri beyaz, açık krem, açık sarı olmaktadır. bu ırk kedileri 14-16 yıl arasında yaşam süreleri değişmektedir.