İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Toy Poodle

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum
Sizde ilanlarınızın üst sıralarda yer almasını istiyorsanız, öne çıkarmak için tıklayın.

Toy Poodle Sahiplenme İlanları ve Toy Poodle Fiyat

Son derecede sempatik, kıvır kıvır tüyleri, boncuk gözleri ve altın kahverengi cüssesi ile adeta oyuncak bir köpek gibi olan toy poddle sahiplenme ilanları ve toy poddle fiyat bilgisi alabileceğiniz bir platform arıyorsanız petyasam.com platformunu ziyaret edebilirsiniz. Her gün güncellenen ve yenileri eklenen birbirinden farklı bu köpek ırkı ilanları arasından görünüm ve aradığınız diğer özelliklere göre en doğru seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Toy Poodle Sahiplenme İlanları

Çok akıllı, uysal ve sevgi dolu olan bu köpek ırkı özellikle evde köpek bakmanın çok zor olduğunu düşünenler ve köpeğin enerjisini evde atamayarak kötü etkileneceği için köpek bakmaktan çekinenler için ideal bir köpek seçimidir. Tam bir ev köpeği olan bu köpek ırkı diğer büyük boy köpekler gibi evde kendisini sıkışmış hissetmez ve büyük boy köpekler kadar egzersiz yapmaya ihtiyaç duymaz. Evde rahatlıkla besleyebileceğiniz çok tatlı ve sempatik toy poodle sahiplenme ilanları ve bilgilerinin yer aldığı platform ile hayalinizdeki köpeğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlanları yaş, cinsiyet, konum ve tarih gibi faktörlere göre filtreleyebilir ve sıralayabilir; böylelikle aradığınız özellikteki köpeği kriterler uygun olmayan ilanları aradan çıkararak hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Toy Poodle Fiyat

Genellikle ücretli olarak sahiplendirilen bu köpek ırkının fiyatları köpeğin yaşına, cinsiyetine, safkan olup olmadığına ve diğer özelliklerine göre değişim gösteren toy poddle fiyat ve ilanlardan oluşmaktadır. Yayınlanan ilanlar aracılığıyla ilan sahiplerine ulaşarak fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilir ve bütçenize uygun fiyatlarla ilan yayınlayan ya da ücretsiz sahiplendirme ilanı paylaşan kişilerle iletişime geçebilirsiniz. İlan sahibi ile iletişiminiz iyi olursa köpeği sahiplenmek için en kısa sürede ilan sahibi ile görüşme şansını elde edebilir; başkası yavruyu sahiplenmeden siz sahiplenebilirsiniz.

Toy Poodle Köpek

Yayınlanan ilanlarda yer alan açıklamalarda ilanda yer alan köpeğin aşısı, karnesi, pasaportu olup olmadığı; sağlık kontrolünün yapılıp yapılmadığı gibi konularda detaylı bilgi alabilir ve bu bilgiler ışığında aradığınız özelliklere sahip olan toy poodle köpek ilanını seçerek ilan sahibine ulaşabilirsiniz. İlan sahibiyle hem platformdan hem de telefon numaraları aracılığıyla iletişime geçebilir ve sahiplendirme şartları, fiyat gibi konularda anlaşırsanız seçtiğiniz yavruyu görmek için bir gün ve saat kararlaştırabilirsiniz.

Satılık Toy Poodle

Güvenilir ve kaliteli bir evcil hayvan sahiplenme ve eş bulma platformu olarak size hizmet veren petyasam.com aradığınız ırkta kedi ve köpeklere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan bir aracı platformdur. Aradığınız özellikte birbirinden farklı satılık toy poodle ilanının paylaşıldığı platformdan sahiplenmek istediğiniz köpeğin özelliklerine, görünümüne göre kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Hayalinizdeki, evinizde rahat bir şekilde bakabileceğiniz akıllı ve uslu bu köpek ırklarına hızlı, güncel ve güvenilir bir platform aracılığı ile ulaşmak istiyorsanız petyasam.com platformunu tercih edebilirsiniz.

Toy Poodle Sahiplendir

Buradan toy poodle ilanları açabilir ve sahiplenebilirsiniz.İngiliz adı poodle, suya sıçramak anlamına gelmektedir. Bu köpeklerin ,uzun ve dar bir ağız yapısına sahiptirler. Ayrıca sırt bölgesi düz biçimde ve uzun bir kuyruk yapısına da sahip olan Toodle Pood köpekleri bu sayede havalı görünüm elde eder.Gözleri oval ve genellikle çok koyu renklidir. Neşeli, çok zeki, sahibine çok düşkün ve korumacı yapıya sahip bir ırktır. Bu köpek cinslerinin yaşam süresi 12-14 yıl arası değişmektedir.Bu köpeklerin ırk boyutu oyuncak olarak geçmektedir. petyasam’da bütün ilanlar ücretsiz olarak listelenmektedir, herhangi bir ilan ücreti ödemezsiniz.

Poodle Toy Sahiplendirme İlanları

Bu köpek ırkının anavatanı Fransa’dır. Fransanın ulusal köpeğidir ve Fransızlar poodle toyları çok severler. Fransada bu köpek ırkı Caniche türkçe adı ile ördek köpeği olarak bilinmektedir. Bu köpek ırkı Almanya’da ördek avcısı olarak yeniden ortaya çıkmıştır. Pudelin kelimesine atıfta bulunarak su köpeği olarak geliştirilmeye başlandı. Bu köpek ırkının üstün yüzme yeteneği bulunmaktadır. Kıvırcık tüyleri sahip olan bu ırk aynı zamanda müthiş bir yüzme yeteneğine sahiptir. Bu köpek ırkı ilk etapta avcılık için kullanıldığı için, su içinde rahat hareket edebilmesi için tüylerini kısaltmışlardır. Zarif ve güzel görüntüleri nedeni ile önce Fransa daha sonra bütün Avrupa ülkelerinde yüksek beslenme sayısına çıkmışlardır. Bu köpek ırkı rahat eğitilebilmesi ve küçük olduğu için bakımının kolay olması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir.

Toy Poodle Yavru Sahiplenme İlanları ve Toy Poodle Yavru Fiyat

Uysal, akıllı, sempatik ve oyuncak köpeği andıran tüyleri ve boncuk gözleri ile sizi kendisine hayran bırakacak bu köpek ırkı evde kolaylıkla bakabileceğiniz zahmetsiz bir köpek ırkıdır. Kaliteli ve güvenilir bir platformda yayınlanan toy poddle yavru sahiplenme ilanları ve toy poddle yavru fiyat bilgilerine ulaşmak istiyorsanız petyasam.com platformunu tercih edebilirsiniz.

Toy Poodle Yavru Sahiplenme İlanları

Yavru köpekler yetişkinlere göre çok daha sevimli, daha kolay eğitilebilir ve daha kolay sahibi ile bağ kurabilen köpekler oldukları için yetişkin köpeklere nazaran çok daha fazla sahiplenilmektedir. Eğer tony poodle tavru sahiplenme ilanları ile küçük, tatlı ve kolay eğitebileceğiniz köpeklere ulaşmak istiyorsanız petyasam.com ile 2 aylık, 3 aylık, 6 aylık gibi pek çok farklı yaş seçeneği ile hayalinizdeki yavrulara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem yetişkinken hem de yavruyken son derecede tatlı ve asil görünümlü bu köpek ırkını sahiplenerek aranızda kısa bir sürede bağ kurabilir ve yavrunuzla doya doya zaman geçirerek onun büyümesine şahit olabilirsiniz.

Toy Poodle Yavru Fiyat

Genel olarak ücretli ilanlar ile sahiplendirilen bu köpek ırkının fiyatları sahiplendirilecek yavrunun safkan olup olmamasına, köpeğin kaç aylık olduğuna, cinsiyetine ve özelliklerine göre değişim gösterebilmektedir. Net tony poodle tavru fiyat bilgisi için ilan sahiplerine ulaşabilir ve hem yavruyla ilgili hem de sahiplendirmeyle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. İlanları yaş, cinsiyet, safkanlık durumu, ilanın yayınlandığı tarih gibi faktörlere göre sıralayabilir ve çıkan ilanlar arasından hem görünüm hem de özellik bakımından aradığınız kriterlere uygun olan yavru köpeklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Satılık Yavru Toy Poodle

Platformdan bur ırk yavru köpekleri sahiplenmek için yayınlanan ilanları inceleyebileceğiniz gibi eğer bu ırk köpeğinizi sahiplendirmek istiyorsanız siz de satılık ilanı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ilana köpeğin fotoğrafı, yaşı, cinsiyeti, bulunduğunuz konum, köpeğin karnesi, pasaportu ve sağlık durumu gibi bilgilere detaylı bir şekilde yer vererek pek çok kişinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yayınladığınız satılık yavru toy poddle ilanında aynı zamanda sahiplendirme şartlarınızı belirtebilir; dilerseniz ücretli dilerseniz ücretsiz bir şekilde köpeğinizi sizde güven duygusu uyandıran ve köpeğin sorumluluğunu alabileceğine inandığınız kişilere sahiplendirebilirsiniz.

Yavru Toy Poodle

Bu ırk yavru köpek sahiplenmek ya da kendi sahiplendirme ilanınızı oluşturmak istiyorsanız petyasam.com platformunu tercih edebilirsiniz. Eş bulma, sahiplendirme, evcil hayvanlar hakkında bilgi ve bakım konusunda püf noktalar gibi sizlere pek çok konuda yardımcı olan, bilgi veren ve kullanıcılar arasında aracı bir platform olarak görev alan platform ile yavru toy poddle ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlan sahipleri ile dilerseniz telefon ile dilerseniz platformdan mesaj atma yoluyla iletişime geçebilir ve eğer sahiplendirme koşulları ve fiyat konusunda anlaşırsanız köpeği görmek ve sahiplenmek için bir gün ve saat belirleyebilirsiniz. Size koşulsuz sevgi ve sadakatle bağlı olacak, bakımı kolay ve her gördüğünüzde kendisine hayran bırakacak minik dostunuzla sevgi dolu zaman geçirebilirsiniz.