İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Eş Arayanlar

Scottish Fold Eş Arayanlar

Diğer kedi ırklarına göre çok farklı bir kulak yapısına sahip olan Scottish Fold kedisi akıllı, uysal, sakin ve cana yakın bir kedi türüdür. Sık ve kısa tüyleri, içe doğru kıvrık kulak yapısı bu kedi ırkını diğerlerinden ayırmaktadır. Tombul yanakları ve yuvarlak gözleri ile adeta sevimlilik abidesi olan bu özel kedi için scottish fold eş arayanlar arasında mısınız?

Scottish Fold Kedime Eş Arıyorum

Her kedi gibi Scottish Fold kediler de kızgınlık dönemine girdiklerinde çiftleşmek istemektedir. Kızgınlık döneminde kedilerin koku bırakması, sürekli acı acı miyavlamaları, agresif ve sinirli olmaları pek çok evcil hayvan sahibinin kızgınlık dönemine çözüm bulmak istemesine yol açmaktadır. Kedilerinin çiftleşme isteğini fark eden pek çok kişi scottish fold kedime eş arıyorum ilanı yayınlayarak kedilerine eş bulmaya çalışmaktadır. Çiftleşme ilanınıza en kısa sürede dönüş yapan kişiler ile görüşebilir ve eğer kedileriniz anlaşırsa onların anne-baba içgüdülerini yaşamasını sağlayabilirsiniz. Eğer siz de kedinizin kızgınlık dönemine girdiğini gözlemliyor ve kedinizin çiftleşmesini istiyorsanız scottish fold kedime eş arıyorum ilanı yayınlayabilirsiniz.

Scottish Fold Erkek Eş

Genel olarak scottish fold erkek eş çiftleşmeye dişilere göre daha düşkün ve istekli olacakları için erkek kedilere olabildiğince kısa sürede eş bulunması gerekir. Yine scottish fold dişi kediler de çiftleşemedikleri sürece size karşı olan tuhaf, saldırgan ya da aşırı ilgi isteme durumlarını devam ettirecektir. Eğer dişi kediniz için scottish fold erkek eş arıyorsanız erkek kedi ilanları inceleyebilir; eğer erkek kediniz için eş arıyorsanız dişi kedi ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Scottish Fold Eş İlanı Verme

Kedilerinizde gözlemlediğiniz kızgınlık belirtilerinin ardından scottish fold eş ilanı verme ile kısa sürede ilanınıza cevap veren diğer kişilere ulaşabilirsiniz. İlanlarınıza kısa sürede yanıt almak için fotoğraflı ve kedinizi eksiksiz bir şekilde tanıtacak açıklamalar girmelisiniz. Böylelikle kedisine eş arayan diğer evcil hayvan sahipleri dakikalar içerisinde size dönüş yapacaktır. Eğer kedinizin kızgınlık dönemini doğal bir yol ile atlatmasını istiyorsanız scottish fold eş ilanı verme yöntemi ile kedinize eş bulabilirsiniz. İlanınızı inceleyen kişiler kedinizin aşı ve sağlık durumunu, yaşını inceleyerek ilanınıza cevap verecektir. Yine siz de diğer eş ilanlarını inceleyebilir ve petyasam.com’da her gün paylaşılan yeni ilanlar ile kedinize en kısa sürede eş bulabilirsiniz.

Ücretsiz Scottish fold eş ilanları verebilir ve kedinize uygun tür eş bulabilirsiniz. Bu ırk kendi ırkı ile eşleşemez. Bunun nedeni ise ileride oluşabilecek eklem hastalıkları, eşleşmeme nedenini araştırmanızı veya veteriner hekiminizden bilgi almanızı öneriyoruz. Bu kedi ırkının ortaya çıkma evrimi laboratuvar ortamında olmuştur. Bazı türlerinde yanlış eşleşme nedeni ile bazı hastalıklar ortaya çıkmıştır. Dişi scottish foldların erkek british shorthair kedi türleri ile eşleşmesini önemle rica ediyoruz.

Scottish Fold Eş İlanları

Bulunduğunuz ile göre kedi eş ilanlarını filtreleyebilir ve kedinize en uygun eşi bulabilirsiniz. Kedi severlerin aralarındaki anlaşmalar doğrultusunda hakları belirlenmektedir. Kedinizi eşleştirmeden önce aranızdaki bütün anlaşmaları yapmanızı önemle rica ederiz. Daha sonrasında oluşacak anlaşmazlıklar veya farklı sorunlardan pet yaşam kesinlikle bir sorumluluk almamaktadır. Birbirinizin haklarınıza saygı duymanızı rica ederiz.