İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Maltipoo

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum
Sizde ilanlarınızın üst sıralarda yer almasını istiyorsanız, öne çıkarmak için tıklayın.

Maltipoo Sahiplenme İlanları ve Maltipoo Fiyat

Maltipoo, kusursuz ve oldukça zeki bir köpek cinsidir. Maltese ve Toy Poodle ırklarının melezidir. Melez bir köpek olduğu için ırkın kökeni tam olarak bilinmiyor. Sahiplerine kısa sürede alışan bu köpekler ortamda dikkat çekmeye bayılırlar. Gri, siyah, beyaz ve açık sarı gibi renklerde görülür. Eğitilmesi kolay bir köpek olduğu için interaktif zeka oyunları oynamayı severler. Sevgi görmekten ve göstermekten her zaman hoşlanırlar. Safkan, orjinal bir köpek sahiplenmek isterseniz petyasam.com üzerinden Maltipoo sahiplenme ilanları ve Maltipoo fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Maltipoo Sahiplenme

Şirin ve küçük bir köpek sahiplenmek istiyorsanız çeşitli köpek cinsi ilanları içeren sitemizden Maltipoo Sahiplenme ilanlarına bakabilirsiniz. Bu köpek ırkıyla ilgili içeren ilanları inceleyerek ilan sahipleri sitemiz üzerinde iletişime geçebilirsiniz. Dolandırıcılara karşı güvenilir olan sitemiz şüphelendiğiniz ilanları tarafımıza şikayet et butonu ile iletebilirsiniz. Petyasam.com platformu üzerinden isterseniz ücretsiz maltipoo ilanları bakarak ilan sahibi ile görüşüp  sahiplenmiş olabilirsiniz.

Maltipoo Fiyat

Köpek sahibi olmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu fiyatıdır. Bu ırk ücretsiz nadir olarak bulunur. Maltipoo fiyat, ırkın saf ve orjinal olması, yaşı, cinsiyeti, fiziksel özellikleri etkileyebilir. Safkan cinsi ortalama 1.500- 3.000 Tl arasında sahiplenme imkanınız vardır. Fakat sahiplendirmek isteyen ilan sahibinin köpeğinin özelliklerine göre fiyatta değişiklik gösterebilir. Sahipleneceğiniz zaman köpeğin sağlık durumuna anne ve babasının sağlığı hakkında bilgisini almayı ihmal etmeyiniz. Köpeğin genetik özellikleri ve ırk şeceresine kadar sorularını köpeğin sahibi ile  iletişime geçerek öğrenmeyi ihmal etmeyiniz.

Maltipoo Yavru Sahiplenme

Minyatür, küçük ırklardan olan yavruyken sahiplenmek isteyenler için platformumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Yavrunun, yetişkin türlerine göre eğitilmesi daha kolay ve rahat olur. Sosyalleşme eğitimi ile diğer köpek ve hayvanlarla iletişiminin sağlıklı olmasını sağlarsınız. Çocuklarla arası iyi olan bu köpek cinsinin çocukların onlara zarar vermesini engellemelisiniz. Maltipoo yavru sahiplenme ilanlarına petyasam.com vasıtasıyla sahibi olabilirsiniz. En çok öne çıkan rengi Beyaz olan bu köpeklerin beyaz ve bronz karışımı, beyaz-sarı karışımı renklere de sahiptir.

Maltipoo Yavru Fiyat

Genellikle ücretli olarak sahiplendirme yapılan bu köpek ırkının orijinalliği, özellikleri, kaç aylık olduğu, eğitim düzeyine göre farklılık gösterir. Maltipoo yavru fiyat bilgisine net olarak ulaşmak istiyorsanız köpek sahibi ile konuşmanız gerekiyor. Normalde çok pahalı olmayan bu köpek türünün yavru fiyat 1.500-2.000 TL civarındadır. Fakat dediğimiz gibi ilan sahipleri köpeklerinin özelliklerine ve eğitim düzeyine göre fiyat teklifi sunuyorlar. Satılık maltipoo yavru evinize geldiğinde ilk günlerde çok fazla uyurlar. Yeni doğdukları için oldukça hassas olurlar ve çabuk yorulurlar. Gerekli sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra endişelenecek bir durum yoktur. 2,3,6 aylık yavrular için sahiplenmek isterseniz ilgili ilanlara yine sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Maltipoo Sahiplendir

Sitemiz üzerinden ilan verebilir, köpeğinizin yeni sahiplerine kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Uysal ve sadık bir dost olan koruyucu bir köpek cinsidir. Eğer köpek sahibiyseniz artık köpeğinize bakamıyorsanız onun yeni sıcak bir yuva edinmesi için ücretsiz köpek ilanı verebilirsiniz. Yavru maltipoo ilanı vermek için yavruların yeterli anne sütünü alması için biraz beklemeniz gerekir. Doğar doğmaz sahiplendirme yapmanız uygun olmaz. Çünkü yavruların bağışıklıkları güçlü olmadığı için annenin sütüne ihtiyacı vardır. Bu yüzden onların kendilerini toplayabilmesi için annelerinin yanında kalmalılar.

Maltipoo Köpek

Tüy dökmeyen bir köpek olduğu için bakımı konusunda sorun yaşamazsınız. İyi bir apartman köpeği olmanın yanı sıra bahçesi olmayan evler için çok idealdir. Tüyleri kıvırcık yapıda olup kalın tüylere sahiptir. Aylık köpek traşı yaptırarak ve düzenli tüy taramaları gerçekleştirerek bakımı gerçekleşmiş olur. Erkek ve dişi köpeklerde 11-38 cm yüksekliğe sahiptir. Ağırlıkları ise ortalama 2-7 kg arasında olur. Beslenme ve yaşam şartlarına bakılarak yaşam süresi, 11-15 yıl olup daha uzun yaşayanları da vardır. Özel bir köpek ırkı olduğu için beslenmesi için kaliteli mineral premium yaş ve kuru köpek mamaları kullanmanız gereklidir. Bunlar haricinde güvenli olmayan mamalar sindirim sistemini yoracaktır. Ödül maması bu köpeğin en sevdiği mamalardır. Bu yüzden ödül mamalarını 2 günde bir vermelisiniz. Aksi takdirde köpeğin kilo almasını ve önüne geçemeyecek sorunlara yol açabilirsiniz.

Satılık Maltipoo

Kıvırcık tüyleri ve masum bakışları ile ufacık cüsseleri ile sevimlilikleri dikkat çeker. Satılık köpek ilanlarından sizde bu sevimli köpeklerin yeni sahibi olabilirsiniz. Küçük köpek ırklarından olduğu için gittiği yerlere uyum sağlamakta sıkıntı yaşamazlar. Yanınızda getirmeniz konusunda da zorlanmazsınız. Güvenli ve her zaman sorunlarınıza çözüm arayan petyasam.com üstünden eş ilanlarına ve sahiplenme ilanlarına bakarak ücretli ve ücretsiz köpek sahibi olacaksınız.

Teacup Maltipoo

Poodle ve Maltese ırklarının karışımı olan orjinal boyutundan daha küçüğünü bulabilirsiniz. Teacup Maltipoo olarak adlandırılan türleri 3 kilograma kadar inen ağırlıkları vardır. Boyları daha ufak oldukları için çok soğuk ve çok sıcak havalardan etkilenirler. Çok sıcak ve havasız ortamlardan uzak tutmanız Teacup için uygun bir ortam oluşturmalısınız.