İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Eş Arayanlar

Maltese Terrier Eş Arıyorum

Parıltılı ipeksi bembeyaz tüyleri, düğme gibi burnu olan minik dostunuz son zamanlarda agresif ya da çok fazla ilgi mi istiyor? Bu belirtileri gözlemliyorsanız köpeğiniz çiftleşme dönemine girmiş olabilir. Eğer köpeğinizin kızgınlık dönemini doğal bir şekilde içgüdülerine uygun olarak atlatmasını istiyorsanız internet üzerinden Maltese terrier eş arıyorum ilanı paylaşan pek çok kişiyle iletişime geçebilirsiniz.

Maltese Terrier Erkek Eş

Ailelerine karşı aşırı düşkün ve sevgi dolu olan dişi köpeğiniz kızgınlık dönemine girmesi ile birlikte erkek köpeklerin dikkatini çekmeye çalışacak, çok daha fazla ilgi isteyecek ve genital bölgesinde kanamalar meydana gelecektir. Köpeğinizde bu belirtileri gözlemlediğinizde Maltese terrier erkek eş ilanlarını inceleyebilir ve hem görünüm hem de özellik bakımından istediğiniz ölçütlere uyan ilanların sahiplerine mesaj atabilirsiniz. Aynı zamanda kızgınlık döneminde erkek köpekleriniz de agresifleşecek ve kaçma eğilimi gösterecektir. Bu sorunların önüne geçmek için Maltese terrier dişi eş ilanlarından aradığınız özellikteki dişi köpeklere ulaşabilir ve köpeğinizin kızgınlık dönemini doğasına uygun şekilde atlatmasını sağlayabilirsiniz.

Maltese Terrier Köpeğime Eş Arıyorum

Günümüzde pek çok kişi kısırlaştırmayı çiftleştirmeye tercih etmektedir. Ancak köpeğinizi daha sonra kısırlaştırmayı düşünseniz de en azından bir kez bile olsa annelik-babalık içgüdüsünü deneyimlemesini sağlamanız onlara çok iyi gelecektir. Kızgınlık dönemine giren köpeğinizi çiftleştirmek için paylaşılan Maltese terrier köpeğime eş arıyorum ilanlarını bulunduğunuz il/ilçe, yaş, cinsiyet, tür, ırk gibi seçimlerle filtreleyebilirsiniz. Fotoğraflı pek çok ilan arasından ilan sahipleriyle çiftleştirme koşullarında anlaşarak köpeklerinizin çiftleşmesini sağlayabilirsiniz.