İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

U ile Başlayan Yabancı Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

U ile Başlayan Yabancı Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

Ula: Küçük ayı manasına gelen Ula küçük boy, kahverengi köpeklere verilebilecek bir addır.

Ursula: Küçük ayı anlamına gelen Ursula kahverengi tüylü, küçük boy köpeklere çok yakışacak tınısı çok hoş bir addır.

Una: Almanca kökenli bir ad olup soylu lider manasına gelmektedir. Eğer köpeğiniz soylu, dominant ve bağımsız ruhlu bir karaktere sahipse bu isim ona çok yakışacaktır.

Urbi: Cennete ait anlamına gelen Urbi çok güzel ve büyüleyici bir görünüme sahip olan dişi köpeklere verilen Yunanca bir isimdir.

Undine: Mısır kökenli bir ad olan Undine küçük anne anlamına gelmektedir. Küçük boy, anne köpeklere verilebilecek bir addır.

Ualda: Geyik anlamına gelen Ualda bir geyik gibi güzel ve görkemli köpeklere verilebilecek bir isim olup İbranice bir isimdir.

Uli: Soylu yerden gelen anlamına gelen Cermen kökenli bir isimdir. Soylu, güzel ve gösterişli dişi köpeklere çok yakışacak bir ad olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ulla: Her şeyin hakimesi anlamına gelen Ulla Almanca kökenli bir isimdir. Lider ruhlu, dominant ve bağımsız karakterli dişi köpeğinize çok yakışacaktır.

Udele: Zengin anlamına gelen Udele Almanca kökenli bir isim olup gösterişli ve asil görünümlü dişi köpekleri taçlandıracak bir isim olacaktır.

Ulalia: Almanca bir isim olan Ulalia parlak zihin, parlak ruh gibi anlamlara gelmektedir. İyi huylu, zeki ve akıllı dişi köpeklere çok yakışacak bir addır.

Umm: Latincede gazap veren anlamına gelen Umm sinirli, asabi ve eğitilmesi güç dişi köpeklere verilebilecek bir ad olarak karşımıza çıkmaktadır.

Unique: Eşsiz anlamına gelen Unique aynı zamanda Latincede denizkızı manasına gelmektedir. Güzel, eşsiz ve zarif dişi köpeklere çok yakışacak bir addır.

Usha: Şafak tanrıçası anlamına gelen Usha açık renkli tüylere sahip olan dişi köpekler için kullanılabilecek bir isimdir.

Udia: Tanrının ateşi manasına gelen Udia kızıl tüylü köpeklere verilebilecek bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Uri: Lüks, şehirli gibi anlamlara gelen Uri gösterişli ve süslü dişi köpeklere verilebilecek bir ad olup Mısır kökenli bir isimdir.

Ulyana: Evreni yöneten anlamına gelen Ulyana dominant ruhlu ve bağımsız karakterli köpeklere çok yakışacaktır.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Köpek Sahiplendirme İlanları
Köpek Eş İlanları
Diğer Köpek İsimleri