İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

T ile Başlayan Ünlü İsimlerin Köpekleri ve Anlamları

T ile Başlayan Ünlü İsimlerin Köpekleri ve Anlamları

Tarçın: Çağla Şikel’in köpeğinin ismi. Eğer köpeğiniz tarçın rengi tüylere sahipse ya da tarçın gibi tatlıysa bu isim ona çok yakışacaktır.

Tinkerbell: Paris Hilton’un köpeğinin adıdır. Chihuahua cinsi efsanevi köpek Tinkerbell genelde Hilton’un çantasında taşıdığı, çok akıllı, uysal ve güzel bir köpektir.  Küçük, parlak ışık manasına gelen Tinkerbell ismini uysal, küçük boy köpeğinize verebilirsiniz.

Thurman Murman: Rachel Bilson’ın köpeğinin adıdır. Köpeğine bu ismi Kötü Noel Baba karakterinin ardından vermiştir. Kötü Noel Baba ya da Bad Santa, Noel babanın tam tersi olan, yaramaz ve kötü kalpli mitolojik bir karakterdir. Haylaz, yaramaz bir köpeğiniz varsa bu isim tam ona göre!

Tucker: Charlize Theron’ın köpeği. Tucker İngilizce’de yormak, bezdirmek anlamına gelmektedir. Haylaz, aşırı hareketli ve sizi çok yoran köpeğinize verebileceğiniz bir addır.

Tina: Jessica Biel’in köpeğinin adıdır. Nehir anlamına gelen tınısı çok hoş olan bir sözcüktür. Tina güzel, bir nehir gibi zarif ve etkileyici dişi köpeklere çok yakışacak bir isimdir. Eğer köpeğiniz bu niteliklere sahipse bu isim tam ona göre!

Teddy: Miranda Kerr’in köpeğidir. Yumuşak, oyuncak ayılara verilen genel bir isimdir. Çok sevecen ve tınısı hoş olan bir isim olan Teddy yumuşak tüylü, sempatik ve tatlı köpeklere çok yakışacaktır.

Templeton: Drew Barrymore’un köpeğinin ismi.Temple isminden türetilen Templeton tapınak, kutsal mabed gibi anlamlara geliyor. Köpeğinize çok değer veriyor ve onu her şeyden üstün tutuyorsanız ona verebileceğiniz bir isimdir.

Toby: Sherlock Holmes’un dizide sahiplendiği ilk köpeğin ismidir. Ünlü bir kupa türü olan Toby içinizi ısıtan, çok sevdiğiniz köpeğinize çok yakışacaktır.

Toto: Oz Büyücüsü’nde Dorothy’nin köpeğinin adıdır. Küçük Terrier cinsi bir köpek olan Toto ismi küçük boy, akıllı ve sempatik köpekler için ideal bir isim seçimi olacaktır.

Tramp: Disney’in en ünlü köpeğinin ismidir. Gürültülü yürüyen anlamına gelen Tramp haylaz, ortalığı birbirine katan, gürültülü köpeğinize verebileceğiniz addır.

Trudy: Şarkıcı Jose Feliciano’nun köpeğinin ismidir. Gücün mızrağı anlamına gelen Trudy güçlü ve kuvvetli erkek köpeklere çok yakışacak bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Köpek Sahiplendirme İlanları
Köpek Eş İlanları
Diğer Köpek İsimleri