İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Kedi

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum
Sizde ilanlarınızın üst sıralarda yer almasını istiyorsanız, öne çıkarmak için tıklayın.

Kedi İlanları

Evcil hayvanlar dediğimizde aklımıza ilk gelenlerden biri de kedilerdir. Eğer ki bir evcil hayvan sahibi olmak istiyorsak apartman yaşamına ve evde bakımı kolay olması açısından da kediler daha çok tercih edilmektedir. Özellikle de kendilerine özgü davranışları ve sevimli olmaları sebebiyle yaşantımız boyunca muhakkak bir kere de olsa kedi sahiplenmek isteriz ve kendimizi pet ilanları sayfalarında gezinirken buluruz.

Kedi Sahiplenme

İnternet sitemiz üzerinden bütün kedi sahiplenme ilanlarına bakabilir ve kendinize en uygun yavru kediyi bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilan vermek tamamen ücretsiz olduğunu bilmenizi isteriz. Kimseye herhangi bir para göndermemenizi rica ederiz.

Satılık Kedi İlanları

Günümüzde birçok platformda satılık kedi ilanları paylaşılıyor. Unutmamak gerekir ki, bir evcil hayvanı sahiplenmek büyük sorumluluktur. Bakamayacağınız veya sıkıldığınız anda dışarı atılabilecek bir oyuncak olmadıklarının farkında olmalısınız. Onların birer canlı olduğunu, yemek yemeye, sevgiye ve bakıma ihtiyacı olduğunu unutmamak gerekir. Sahiplenirken biraz bilgi sahibi olmanızda yarar vardır. Kedi ilanları sahibinden veren birçok kişiyle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz Her canlının türleri olduğu gibi kedilerinde cinsleri vardır.

Kedi İlanları Sahibinden

Cins kedi ilanları araştırırken, yaşantımıza en çok uyum sağlayan popüler kedi cinslerinden bazılarının genel özellikleriyle beraber inceleyelim. British Shorthair, yavruyken hareketli olurlar ama yaş aldıkça sakinleşirler. Sakin, uyumlu, sessiz ve ilgiden hoşlanırlar. Öğrenmeye açık ve zekidirler. Ayrıca, sahiplerine sadıktırlar. Kısa tüylü olup, oyuncak görüntüsü vardır. Genellikle diğer evcil hayvanlarla dostça anlaşır.

Cins Kedi İlanları

Siyam, kediler arasında en çok mırıldanan ve tabiri caizse konuşan, oldukça zeki kedi cinsidir. İnsanlara oldukça düşkündür, her anını insanlarla geçirmek ister ve yalnız kalmayı hiç sevmezler. Kendilerini ailenin bir bireyi olarak görürler.Sfenks, son dönemlerde oldukça popüler olan kedi cinsidir. Tüysüz olması sebebiyle insanlar tarafından ilgi çekici bulunuyorlar. Oldukça enerjik, tüm evcil hayvanlarla iyi geçinebilen ve sosyal kedilerdir.Chinchilla, genellikle karakteri ile İran kedisine çok benzeseler de yüz yapısı ile İran kedisinden farklıdır. Sadık, zeki, sessiz ve oyuncu yapıda kedilerdir. Gürültülü yaşantılara uygun olmayıp daha çok sakin ev ortamında bulunmaktan hoşlanırlar.Van kedisi, her zaman popülaritesi olan kedi türüdür. Sosyal, enerji dolu, zeki ve oyuncu kedilerdir. Kendi başına buyrukturlar ve kucak kedisi değillerdir.Scottish Fold, kısa ve kıvrık kulaklarıyla ön plana çıkan ilgiye düşkün kedilerdir. Sürekli ilgi beklediklerinden yalnız kalmayı pek sevmezler. Çok aktif olmamakla birlikte kucak kedisi tabiri oldukça uygundur.Exotic Shorthair, birçok insan tarafından Garfield’a benzetilen kedi cinsidir. Büyük gözleri ile oyuncak kediye benzetilirler. Sakin, eğlenceli ve kucak kedisi olarak bilinirler. İnsanlara oldukça bağlıdırlar. Tembelliği ile bilinen en popüler kedi türüdür.Günümüzde pet ilanları verilen birçok yer var. Belli bir sorumluluk almaya karar verdikten sonra evcil hayvan satışı yapan veya sahibinden verilen ilanlarla internet sitelerinden alabiliriz. Sosyal paylaşım platformlarında satılık kedi ilanları veya cins kedi ilanları veren güvenilir yerlerle iletişim kurabiliriz. Unutulmaması gereken en önemli husus, sahipleneceğimiz veya satın alacağımızın bir canlı olmasıdır.