İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Eş Arayanlar

Kedisine Eş Arayanlar

Kediniz kızgınlık dönemine girdiyse agresif, huysuz tavırlar sergileyecek ve çiftleşmek istediğini koku bırakma gibi davranışlar ile belli edecektir. Kızgınlık dönemine giren kedinizi çiftleştirmek istiyorsanız diğer kedisine eş arayanlar gibi siz de eş bulma ilanları yayınlayabilir ve kedinizin çiftleşmesi için en uygun kedilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kedime Eş Arıyorum

Eğer kediniz kızgınlık dönemine girdiyse onu çiftleştireceğiniz kediyi çok dikkatli seçmeniz gerekir. Bu nedenle kedime eş arıyorum ilanı paylaşan kişiler arasında doğru seçim yapmanız için çiftleştireceğiniz kedinin sağlık durumu, yaşı, aşı durumu gibi pek çok faktörü göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kedilerinizin yavrularında ileride yaşanabilecek sorunların önüne geçmeniz için bazı kedi ırklarının aynı tür kedi ırkları ile eşleştirilmesi sizlere önerilmemektedir. Örneğin; Scottish fold veya %100 beyaz tüylü kediler gibi. Aynı zamanda eğer kedinizin belirli bir kedi cinsi ile çiftleşmesini istiyorsanız da aradığınız ırkta kedime eş arıyorum ilanı paylaşan kişilere ulaşmanız gerekecektir. Size pek çok farklı kedi ırkı ve her gün yenilenen ilanlar ile hizmet veren petyasam.com kedinize doğru bir eşi en kısa sürede bulabilirsiniz.

Kedi Eş Bulma

Kedinizi çiftleştirmek istiyorsanız kendiniz ücretsiz kedi eş bulma ilanı verebileceğiniz gibi başkaları tarafından yayınlanan ilanları da görüntüleyebilirsiniz. Kedinizin çiftleşmesi için en uygun kedi ırklarına ulaşarak ilanı yayınlayan kişiler ile isterseniz mesajlaşarak isterseniz telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Kedinizi çiftleştirmek için irtibata geçtiğiniz kedi eş bulma ilan sahipleri ile aranızdaki anlaşmazlıklardan petyasam.com sorumlu olmayıp; aranızdaki anlaşmayı hukuken istediğiniz yol ile yapmanız mümkündür. Anlaşmazlıkların önüne geçmek için sözleşme yapabileceğiniz gibi sözlü olarak da anlaşabilirsiniz.

Kedi Eş İlanları

En kısa sürede kedi eş ilanları yayınlayarak kediniz için en uygun adaylara ulaşmanızı sağlayan petyasam.com kızgınlık dönemine giren kedilerinizin en doğal şekilde, doğalarına uygun bir yöntem ile kızgınlık dönemini atlatmalarında size yardımcı olmaktadır. Kedinizin kızgınlık dönemine girdiğini gözlemliyorsanız kediniz için hemen bir ilan yayınlayabilir ya da yayınlanan kedi eş ilanları arasından yapacağınız doğru seçimlerle sağlık sorunu olmayan yavrular elde edebilir; kedinizin annelik ve babalık içgüdüsünü deneyimlemesini sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kedi Eş İlanı Verme

Ücretsiz eş ilanı verebilir ve diğer kedi eş ilanları 'nı görüntüleyebilirsiniz. Kolay bir şekilde kendi kedinize uygun kedi ırklarını bulabilirsiniz. Kedi sahipleriyle ister mesajla ister telefon ile haberleşebilirsiniz. Kedinize uygun eş ilanını bulduktan sonra kesinlikle aşılarının tam olduğu bilgisini öğrenmenizi ve herhangi bir hastalığının olup olmadığını öğrenmenizi şiddetle öneriyoruz. Pet severler arasında oluşabilecek herhangi bir anlaşmazlıktan petyasam.com sorumlu değildir. Kendi aranızda olan anlaşmayı dilerseniz sözleşme olarak kağıda dökebilir ve ileride oluşabilecek anlaşmazlıkların önüne geçebilirsiniz. Scottish fold ile aynı tür kedi türünü eşleşmesine şiddetle karşı olduğumuzu bilmenizi isteriz, bunun nedeni ise kedinizde ileride oluşabilecek hastalıklardır. Bunun yanı sıra %100 beyaz tüylü olan bir kediyi yine beyaz tüylü bir kedi ile eşleştirmeniz durumunda yavru kedilerde sağırlık durumu gerçekleşebilir.

Kedi eş ilanları

Kategorimizden rahat bir şekilde eş bulabilirsiniz. Bütün sorumluluklar pet severlere ait olduğunu bilmenizi isteriz.