İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Jack Russell

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum
Sonuç Bulunamadı! Lütfen Farklı Bir Arama Deneyin

Jack Russell Terrier

Safkan kanı taşıyan Dünya’nın en neşeli yavrularından olan bu ırkı sahiplenmek istiyorsanız doğru adresdesiniz. Yavrularımızı sahiplenmeden önce kesinlikle kapora vb. hiç bir işlem yapmamanızı rica ederiz. İlan sahipleri ile yaşadığınız hiç bir sorundan pet yaşam ailesi sorumlu değildir.

Yavruların safkan olduğundan emin olmak için serece belgesi olan yavruları tercih etmeniz gerekmektedir. Böylelikle yavrunun kesinlikle safkan olduğuna emin olabilirsiniz. İleride yavru köpeğinizin kırma çıkması durumunda çok üzülebilirsiniz. Kesinlikle sahiplenme yapmadan önce bütün kontrolleri yaptırmanızı öneriyoruz.

Jack Russell Fiyat

Bu ırkların fiyatı 2500 ile 10000 tl arasında değişmektedir. Fiyat bilgilerini almak için ilan sahiplerine ulaşabilirsiniz. Yavrularınızı sahiplenmeden önce sağlık kontrolleri için kesinlikle bir veteriner hekime gitmenizi öneriyoruz, aksi takdirde çıkabilecek hastalıklarda sorun yaşayabilirsiniz.

Jack Russel Yavru

Bu siteden Jack Russel köpek ilanlarına bakabilir ve yavru Jack Russel sahiplenebilirsiniz. Jack Russell Terrier cinsleri hareketli ve yaşam dolu bir ırktır.Ayrıca gözü pek ve kesinlikle korkusuzdur. Oyun oynamaya bayılır. Onu kızdırmayan ya da vurmayan çocuklarla arası iyidir. Bu köpek cinsleri oldukça zekidir; ancak inatçı ve başına buyruktur. Bu yüzden eğitimi güç olabilir. Bu köpek ırkı esnek bir vücuda ve ortalama bir insanın elleriyle kavranabilecek nispeten dar bir. göğse sahiptir. Bu onun avın peşinden kovuklara girmesine yardımcı olur. Kesik kuyruğu sırtta dik taşınır. Yaşam süreleri 15 ve üzeridir.

Jack Russel köpekleri hem düz hem de tel tüylülerin bakımı kolaydır. Bakımları için sadece düzenli tarama tüylerin genel bakımını sağlayacaktır.Genel renkleri beyaz, baş ve kuyrukta kızılımsı siyah, ten, kahverengi lekeli olarak renkleri vardır. Bu cinslerin kökenleri İngiltereye dayanmaktadır. Bu köpekler çok hareketli oldukları için tasmasız serbest bırakılmamalıdır.

Jack Russell Sahiplenme

İngiltere kökenli, av ve bekçi köpeği olarak kullanılan, sağlam ve atletik yapısı, sempatik görünümü, hateketli ve yaşam dolu bu köpek ırkını sahiplenmek istiyorsanız petyasam.com platformunda yayınlanan jack russell sahiplendirme ilanları ve jack russel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hayalinizdeki köpeği en kısa sürede bulabilir ve ona sevgi dolu bir yuva sunabilirsiniz.

Jack Russell Sahiplendirme İlanları

Sizlere pek çok farklı ilan sunan petyasam.com son derecede kaliteli ve güvenilir bir platform olarak güncel bu ırk köpek ilanlarına ulaşmanızı sağlayarak hayalinizdeki köpeğe en kolay ve hızlı şekilde ulaşma fırsatını sizlere sunmaktadır. Hareketli, sadık ve enerjik, son derecede sempatik bu köpek ırkı sizlere ömürleri boyunca yoldaşlık eden köpeklerdir. Bu eğlenceli ve sadık dostlara mümkün olan en kısa sürede kavuşmanız için pek çok farklı jack russell sahiplendirme ilanları paylaşılan platform ile pek çok farklı özelliğe sahip olan yavru ve yetişkin köpeklere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yavru dilerseniz yetişkin bir köpek sahiplenebilir ve bakımını üstlenebilirsiniz. İlanlarda yer alan fotoğraf, yaş, cinsiyet, konum ve sağlık bilgilerini göz önünde bulundurarak sahiplenmek istediğiniz kriterlere uygun olan ilanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz köpek ya da köpekleri görmek ve ilan sahibi ile iletişime geçmek için platformdan mesaj atabileceğiniz gibi telefon aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz. İlan sahibi ile jack russell satılık ilanının sahiplendirme şartları ve fiyatları konusunda anlaşmaya varırsanız köpeği görmek için bir gün ve saat belirleyebilirsiniz. Baktığınız köpekler arasında en çok beğendiğiniz ve sizi en çok çeken köpeği kolaylıkla sahiplenebilirsiniz. Eğer yaşadığınız yere yakın bir konumda bu köpek ırkını sahiplendiren bir kişiye ulaşamazsanız hemen uçak ile güvenilir, köpeğin rahatsız olmayacağı bir şekilde yavruları size gönderen ilan sahiplerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle mesafeler fark etmeksizin hayalinizdeki yavrulara kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Jack Russell Terrier

Genel olarak ücretli olarak sahiplendirilen bu köpek ırkını ücretsiz olarak sahiplendiren kişilerin ilanlarına rastlamak da mümkündür. Platformu yakından takip ederek jack russell fiyat bilgisi hakkında ilan sahiplerine mesaj atabilirsiniz. Genel olarak ilan fiyatları köpeğin yaşı, cinsiyeti ve safkanlık durumuna göre değişim gösterdiği için istediğiniz özelliklere sahip olan köpeklere pek çok farklı fiyatla ulaşmanız mümkündür.

Jack Russell Köpek

Hem köpek sahiplendirme, hem eş bulma hem de evcil hayvanların bakımı ve ırklar hakkında sizlere detaylı bilgiler sunan petyasam.com ile sahipleneceğiniz ya da sahiplendiğiniz köpek ırkı ile ilgili aradığınız her türlü bilgi ve hizmete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer bu ırk köpeğinizi sahiplendirmek istiyorsanız ücretli ya da ücretsiz ilanlar aracılığıyla köpeğinizi sahiplenmek isteyen kişilere ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli petyasam.com ile istediğiniz Jack russell fiyat ve özelliklerinde köpekleri sahiplenebilir ya da sahiplendirebilir; bu köpeklerinize eş bulabilir ve onlar hakkında en detaylı bilgilere tek bir platform ile ulaşma şansını elde edersiniz.