İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Exotic Shorthair

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum
Sonuç Bulunamadı! Lütfen Farklı Bir Arama Deneyin

Exotic Shorthair

Uysal karaktere sahip olmasının yanı sıra benzersiz sevimlilikteki görünümüyle dikkatleri üzerine çeken Exotic Shorthair kediler, özellikle çocuklu aileler tarafından da yoğun talep görmektedir. Tüylerinin sıklığı ve rengi ile 1960’lı yılların başından günümüze kadar her zaman yoğun talep gören Exotic Shorthair ırkı kediler çok sayıda kedi güzellik yarışmasından da birincilikler kazanmıştır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Exotic Shorthair kedilerin sahiplendirilmesinde hayvanseverlerin ilgisi oldukça büyüktür.

Türkiye’nin dört bir yanından Exotic Shorthair ilanları ile kedi sahiplenmek isteyenlerin buluştuğu dijital platform olan web sitemizde siz de aradığınız koşullara uygun Exotic Shorthair ırkı kedilere çok kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Profesyonel olarak Exotic Shorthair yetiştiren kişilerin yanı sıra ücretsiz bir şekilde kedisini sahiplendirmek isteyen Exotic Shorthair sahiplendirme ilanlarını yayınladıkları güncel duyurulara herkesten önce ulaşmak için web sitemizi sık sık ziyaret etmeniz yeterlidir.

Exotic Shorthair Fiyat

Ceket gibi tüylere sahip olan kediler arasında sevimli görünümlerinin yanı sıra özellikle apartmanda bakılmaya çok müsait olan Exotic Shorthair ırkı kedilerin sahiplendirilmesinde web sitemiz üzerinden bütçenize en uygun fiyatlı ilanları takip edebilirsiniz. Exotic Shorthair fiyat konusunda aradığınız seçenekleri herkesten önce değerlendirmek için ülke çapında onlarca farklı ilanın yayınlandığı dijital platform olan web sitemizi kullanabilirsiniz.

Özellikle çocuklu ailelerin yanı sıra gençlerin de yoğun talep gösterdiği Exotic Shorthair fiyat seçenekleri ile her bütçeye uygun bir şekilde yayınlanan ilanlarla yeni sahiplerine kavuşturulmaktadır. Web sitemizi kullanarak safkan Exotic Shorthair kedilerinin sahiplendirme ilanlarına ve kedi sahiplerinin iletişim numaralarına kolaylıkla ulaşabilir, talep ettiğini

Exotic Shorthair Sahiplenme

Son yıllarda en çok dikkat çeken Exotic Shorthair sahiplenme ilanlarına ulaşmak için 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ailenize katmak istediğiniz sevimli kedilere ait sahiplendirme ilanları arasında Exotic Shorthair sahiplendirme sahibinden kategorisinde aradığınız kedileri ücretsiz olarak da sahiplenebilirsiniz. Bunun için web sitemiz üzerinden Türkiye’nin dört bir yanındaki kedi sahipleri tarafından yayınlanan Exotic Shorthair sahiplenme ilanlarında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak yetkili kişilerle irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır.

Satılık Exotic Shorthair

 

Ücretsiz ilan verebilir, yavru Exotic Shorthair sahiplenebilir ve Exotic Shorthair ilanları açabilirsiniz. İran kedilerinin kökeni olarak üretilen Bu cinsi, İran kedilerinden farklı olarak kısa tüylü olmalarıdır.Bu kediler Amerikan Shorthair ve İran kedilerinin çiftleştirilmesi sonucu oluşmuştur. Bu ırk kilolu görüntüsüne rağmen atletik ve hareketli kedilerdir. Kucakta oturmaktan ve oyun oynamaktan büyük zevk alır.İlk bakışta göze çarpan küçük ağızları ve kalkık burunlarıdır. Bu onları oldukça sevimli bir görüntüye kavuşturur. Exotic Shorthair cinsinin bakımı özen gerektirir. Tüyleri uzun ve gür olduğu için haftada 2-3 kez taranma ihtiyacı duyar. Dış görünüşleri sempatik, cana yakın ve orantılıdır. Bu cinsin kısa bacakları ve dolgun tüylere sahip bir kuyruğu vardır. Bu ırk 3 kg ila 7 kg arasında bir ağırlığa sahiptirler.Bu cinsin yaşam süresi ise 8-24 yıl arasında değişmektedir. Çok hareketli oldukları için ona oyun oynaması için oyuncak almanız onu mutlu edecektir.