İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Border Collie

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum
Sonuç Bulunamadı! Lütfen Farklı Bir Arama Deneyin

Border Collie

Büyük Britanya kökenli olan ve çoban köpeği olarak kullanılan bu köpek ırkı en zeki köpek ırklarından birisi olarak kabul edilmektedir. Siyah, kahve ve beyaz tonlardaki kürkü, oval gözleri ve uzun kuyruğu ile güçlü ve sempatik bir duruşa sahip olan bu köpek ırkı aynı zamanda çok enerjik, sahibine derin bir sadakatle bağlı, sevgi dolu bir köpektir. Eğer bu köpek ırkını sahiplenmek için güvenilir bir platform arıyorsanız petyasam.com’da yayınlanan border collie sahiplenme ilanları ve border collie fiyatları ile aradığınız köpeğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Border Collie Sahiplenme İlanları

Son derecede enerjik, sizinle vakit geçirmekten yorulmayacak ve çok akıllı bir köpek arıyorsanız bu köpek ırkı aradığınız kriterlere cevap veren bir ırk olup aynı zamanda çok sempatik ve hem size hem de ailenize derinden bir sadakatle bağlı olan bir köpek ırkıdır.

Sizlere pek çok farklı yaşta, cinsiyette ve lokasyonda bulunan bu köpek ırkının ilanlarını ulaştıran petyasam.com güncel ve en yeni tarihli ilanlara ulaşmanızı sağlayan bir platformdur. Dilediğiniz özelliklere sahip olan border collie sahiplenme ilanları ile ilan sahiplerine ulaşabilir ve istediğiniz köpeği kolaylıkla sahiplenme şansını yakalayabilirsiniz.

Border Collie Fiyatları

Genel olarak ücretli olarak sahiplendirilen bir köpek ırkı olsa da petyasam.com platformunda gönüllü / ücretsiz sahiplendirme ilanlarına denk gelme şansınız da bulunmaktadır. Fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi almak için görünüm ve özellikler bakımından istediğiniz kriterlere uygun olan ilan sahiplerine hem platformdan hem de telefonunuz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Genelde köpeğin yaşına, safkan olup olmamasına ve diğer özelliklerine göre border collie fiyatları değişkenlik göstereceğinden hem bütçenize uygun hem de aradığınız özelliklere sahip olan bu ırk köpekleri platformda yayınlanan ilanlar aracılığıyla kolaylıkla bulabilirsiniz.

Border Collie Sahiplendirme

Eğer bu ırk köpeğiniz varsa ve sahiplendirmek istiyorsanız diğer kullanıcılar gibi siz de ilan oluşturabilir ve köpeğinizi sahiplenmek isteyen adayların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Daha fazla kişinin size ulaşması için ilanınızı fotoğraflı, ayrıntılı bilgileri içerecek şekilde, konum bilgisiyle yayınlayabilirsiniz. Size yakın konumda bulunan ve köpeğinizi sahiplenmek isteyen pek çok kişi size ulaşacaktır. Dilerseniz ücretli dilerseniz ücretsiz border collie sahiplendirme ilanları paylaşarak köpeğinizi güvendiğiniz ve bakımını üstlenecek olan bir kişinin sahiplenmesini sağlayabilirsiniz.

Border Collie Satılık

Kaliteli, popüler, güncel ilanların yayınlandığı güvenilir aracı platform petyasam.com ile bu ırkın sahiplendirme ve eş bulma ilanlarına, bu ırkın beslenme ve bakımı hakkında önerilere ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Hem köpeğinizi bulma hem de kolay bir şekilde bakımını yapmanız için sizlere hizmet veren petyasam.com ile aradığınız tüm border collie satılık ilanlarına ve bilgilerine tek bir platform aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İlan sahipleriyle iletişime geçerek yavruları görmek için bir gün ve saat belirleyebilir; daha sonra sahiplenmek istediğiniz yavruyu alarak hayatınız boyunca sizi koşulsuz bir şekilde sevecek, sonsuz sadakatle bağlı olacak bir dosta sahip olabilirsiniz.

Border Collie Sahiplenme

Bu siteden köpek ilanları açabilir ve yavru köpek sahiplenebilirsiniz. Bu cins denilince akla gelen ilk ismi Çoban Köpeği dünyada ilk akla gelen ırklarından biridir. Bu cins köpekler sürü gütme ve koruma konusunda çok yeteneklidirler. Çiftlikler için mükemmel uygunlukta olan köpeklerdir. Ancak apartmalar için sorun teşkil edebilirler.

Çiftlikler için mükemmel sayılabilecek bir iş köpeği ve çoban köpeği olabilir. Ancak şehir hayatında ve apartmanda beslenmesi durumunda çeşitli problemler ortaya çıkabilir. Bu köpek cinsleri çok zeki köpeklerdir.Çoğu zaman ne demek istediğinizi anlayabilirler.

Genelde bu cinsler için insanların hislerini anlayabildikleri söylenmektedir. Dış görünüşlerinin uzun tüylü olmasına rağmen çok sık taranmaya ihtiyaç duymazlar. Bu cinsler için ideal bakım yerleri köy evleri, çiftlikler yada geniş bahçeli evler olmaktadır.Genelde renkleri gri, siyah, kızıl örtülü olmaktadır.Yanakları ve göz kapakları sarı renkte olmaktadır.

Gögsü is her zaman beyaz renktedir.Bu cinslerin genel ağırlıkları 34-46 kg, boyları 48-56 cm arasında değişmektedir. Eğitimleri oldukça kolaydır. Algılama duyuları oldukça açık olan bu köpekler kendiliğinden de yapması gerekeni algılayabilir.

Border Collie Yavru Sahiplenme

Son derecede akıllı, neşeli, enerjik ve görev bilinci yüksek bir köpek ırkı sahiplenmek istiyorsanız çoban köpeği olarak bilinen bu köpek ırkını sahiplenebilirsiniz. Enerjisi bitmeyen, sizinle vakit geçirmekten hiç sıkılmayacak kahverengi, siyah, beyaz tüy kombinasyonu ile son derecede sempatik ve tatlı bir görünüme sahip olan border collie yavru sahiplenme ilanları ve border collie yavru fiyat bilgilerine petyasam.com ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip olan yavru köpekleri kolayca bularak size yoldaşlık yapacak bir dost sahiplenebilirsiniz.

Border Collie Yavru Sahiplenme İlanları

Bu ırkın hem yavruları hem de yetişkinleri çok sempatik, tatlı ve güçlü bir duruşa sahiptir. Ancak yavrular sahiplerine daha kolay bir şekilde bağlandıkları, daha kolay eğitilebildikleri ve çok daha tatlı bir görünüme sahip olduğu için genelde pek çok kişi yetişkinler yerine border collie yavru sahiplenme ilanları aracılığıyla bu köpek ırkını sahiplenmektedir. Platform sizlere yavru köpeklerin kaç aylık olduğu, safkan olup olmadığı, karne, aşı ve pasaport bilgileri, sağlık durumu, bulundukları konum ve ilan tarihleri gibi pek çok konuda detaylı bilgi vermektedir. Böylelikle sahiplenmek istediğiniz köpeklerin özellikleri konusunda yeterli bilgiye sahip olmanız ve buna göre aklınızda hiçbir şüphe kalmadan kolaylıkla seçim yapmanız sağlanmaktadır.

Border Collie Yavru Fiyat

Sitenin hizmeti ile yavru köpek ilanlarını inceleyebilir ve hem görünüm hem de özellikler bakımından tam olarak aradığınız gibi olan bu ırk yavru köpekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha sonra ilan sahiplerine mesaj atarak hem merak ettiğiniz diğer soruları sorabilir hem de sahiplendirme şartları ve border collie yavru fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Genelde ücretli olarak sahiplendirilen bu köpek ırkını yine platformda yayınlanan ücretsiz sahiplendirme ilanları mevcut olduğunda ücretsiz olarak da sahiplenme şansını yakalayabilirsiniz.

Border Collie Yavru Gönüllü Sahiplendirme

Eğer bu ırk bir köpeğiniz varsa ve köpeğinizi gönüllü olarak sahiplendirmek istiyorsanız petyasam.com platformunda gönüllü sahiplendirme ilanı paylaşabilirsiniz. Eğer border collie yavru gönüllü sahiplendirme ilanınıza pek çok sayıda kullanıcı çekmek istiyorsanız ilanınızda köpeğinizin fotoğrafını yayınlayabilir ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi verebilirsiniz. Köpeğinizi detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulan pek çok kişi size dönecek ve köpeğinizi sahiplenmek isteyecektir. Sahiplendirme şartlarını dilediğiniz gibi belirleyebilir ve köpeğinizin sorumluluğunu alabilecek, sizde güven duygusu uyandıran kişileri belirleyerek aralarından seçim yapabilirsiniz.

Yavru Border Collie

Sahipleneceğiniz, hayatınızı paylaşabileceğiniz bu güvenilir, sadık ve enerjik minik yavru dostlarınıza ulaşabileceğiniz güvenilir petyasam.com ile en kısa sürede hayalinizdeki yavru border collie köpeği sahiplenebilirsiniz. Daha sonra köpeğin bakımı, eş bulma gibi konularda da yine petyasam.com ile aradığınız hizmet ve bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz. Hem sahiplendirme süreci hem de sonrasında sizlerin ihtiyaç duyduğu bilgi ve hizmetleri sunan platform ile başka bir siteye ihtiyaç duymadan aradığınız her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.