İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlk ilan verme ÜCRETSİZ
İlan Ver

Akita İnu

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum
Sonuç Bulunamadı! Lütfen Farklı Bir Arama Deneyin

Akita İnu

American Akita ya da Japon Akita, sahibine bağlı olması, sakin ve sevimli görünümü ile köpek sahiplenmek isteyenlerin en çok ilgi gösterdiği köpek ırkları arasında yer almaktadır. Oldukça cesur ve akıllı oldukları bilinen bu ırkı köpeklerin özellikle yaşça büyük çocuklarla iyi anlaştıkları da dikkat çekmektedir. Bu özellikleri sebebiyle Türkiye’de pek çok hayvanseverin, şecereli ve safkan Akita yavrularını araştırdığı görülmektedir.

İnternet üzerinden hayvanseverlere aradıkları kaliteli ve hızlı hizmeti sunan web sitemizde sahiplendirmek istediğiniz ırk köpeklerin yanında sahibi olmak istediğiniz yavru Akita köpeklere de çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle safkan olan ve tüm bakımları ve aşıları yapılmış şekilde sahiplenmek istediğiniz Akita ilanları web sitemiz üzerinde sürekli güncellenmektedir.

Akita İnu Fiyat

Ücretsiz sahiplendirme ilanlarının yanı sıra safkan olarak özel yetiştirilen Akita İnu ırkı köpeklerin ücretli sahiplendirildiği ilanlara da web sitemiz üzerinden anında ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında özel olarak yetiştirilen Akita İnu fiyat konusunda arayışlarına devam eden hayvanseverler, bütçelerine uygun en sevimli ve sağlıklı Akita yavrularını web sitemiz üzerinden sahiplenebilme imkanına ulaşabilmektedir.

Hachiko filmi ile de ünlenen ve sahibine olan sadakatiyle efsane köpek ırklarından biri olan Akita İnu sahiplendirme konusunda aradığınız tüm ilanlar web sitemizin ilgili kategorisi üzerinden hayvanseverlerin bilgisine sunulmaktadır. Ayrıca şecereli olarak safkan Akita ırkı dişi ya da erkek cins köpeklerle çiftleştirmek istediğiniz Akita köpeklerinize ait ilanları da sitemize üye olarak sayfamız aracılığıyla tüm hayvanseverlere duyurabilirsiniz.

Akita İnu Sahiplendirme

Güçlü içgüdülere sahip olan ve asillik bakımından en çok talep gören köpek ırkları arasında yer alan Akita İnu fiyat konusunda en uygun seçeneklerle web sitemiz üzerinden ilanlara konu olmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından ya da ikamet ettiğiniz il sınırları içinden en güncel Akita İnu sahiplendirme ilanlarına ulaşmak için internet sitemizi sık sık ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede yuvanıza yeni üye olarak katmak isteyeceğiniz yavru Akita ırkı köpeklere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.