R ile Başlayan Yabancı Erkek Köpek İsimleri ve Anlamları

Rabit: Tavşan anlamına gelen bu isim sıklıkla beyaz renkli, küçük boy köpeklere verilen bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rainbow: Gökkuşağı anlamına gelmektedir. Gökkuşağı neşeyi temsil etmektedir. Eğer köpeğiniz rengarenk tüylere sahipse ya da çok neşeli bir mizacı varsa bu isim tam ona göre!

Ram: Koç, iri çekiç manasına gelmektedir. Güçlü, lider vasıflı erkek köpekler için biçilmiş kaftandır!

Ranger: Orman muhafızı anlamına gelen Ranger aşırı korumacı ve sahiplenici köpeklere çok yakışacaktır.

Rare: Ender manasına gelen bu isim köpeğinizin sizin için eşi benzeri bulunmayan bir dost olduğunu göstermenizi sağlayacaktır.

Rat: Fare anlamına gelen bu isim sıklıkla küçük boy, gri – kahverengi tüylü köpeklere verilen bir addır.

Razor: Jilet anlamına gelen bu ad sıklıkla kavgacı, asabi ve sinirli mizaca sahip olan erkek köpeklere verilen bir isimdir.

Rebel: Asi manasına gelir. Eğer köpeğiniz sözünüzü dinlemiyor ve bildiğini okuyorsa bu isim onun bu mizacını göstermenizi sağlayacaktır.

Red: Kırmızı anlamına gelen Red kızıl tüylü köpeklere çok yakışacaktır.

Reptile: Sürüngen anlamına gelen bu isim iyi birer gözlemci ve avcı olan köpeklere verilen bir isimdir.

Reward: Ödül anlamına gelen bu isim köpeğinizi adeta size verilmiş bir ödül olarak görüyorsanız, ona olan sevginizi herkese göstermenizi sağlayacak bir isimdir.

Rock: Sert taş, kaya gibi anlamlara gelmektedir. Eğer köpeğiniz güçlü, dayanıklı ve sert bir mizaca sahipse bu isim tam ona göre!

Rugby: Sert koruyucular giyilerek topla oynanan bir oyundur. Güçlü, oyuncu ruhlu erkek köpeklere verilebilecek bir addır.

Rust: Pas anlamına gelen Rust genelde yaşlı köpeklere ya da pas rengi tüylere sahip olan erkek köpeklere verilen bir isimdir.

Rex: Latince kökenli bir isim olan Rex kral manasına gelmektedir. Eğer köpeğiniz bir kral gibi lider ruhlu, asil bir görünüme sahipse ona bu ismi verebilirsiniz.

Rian: Küçük kral anlamına gelmektedir. Genellikle küçük boy ya da yavru köpeklere verilen bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ricardo: Güç anlamına gelmektedir. Eğer köpeğiniz güçlü ve dayanbıklı bir mizaca sahipse bu isim tam ona göre!

Diğer İsimler

Bir cevap yazın