P ile Başlayan Ünlü İsimlerin Köpekleri ve Anlamları

Puddy: John Legend’in köpeğinin adı. İngiliz Bulldog cinsi olan köpek son derecede akıllı ve uyumlu bir karaktere sahip. Kısa ve dolgun anlamına gelen Puddy küçük boy, tombul köpeklere konulabilecek bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Poppy: Sandra Bullock’un köpeğinin adıdır. Chihuahua cinsi olan Poppy’nin isminin anlamı gelincik/haşhaştır. Küçük boy, zarif ve tatlı köpekler için tercih edilebilecek bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pearl: Lea Michele’nin köpeğinin adıdır. İnci anlamına gelen Pearl Pomerian melezi bir köpektir. Pearl ismi bir inci gibi hayatınıza değer katan minik dostunuza verebileceğiniz bir isimdir. Yine beyaz ve küçük boy köpekleri de tamamlayan bir isim olacaktır.

Pistol: Ünlü aktör Johnny Deepp’in köpeğinin adıdır. Çok eğlenceli ve enerjik insan anlamına gelmektedir. Eğer köpeğiniz çok enerjikse ve çok hareketliyse ona verebileceğiniz bir isimdir.

Penny: Maltese-Toy Poddle cinsi bir köpek olan Penny Blake Lively’nin köpeğidir. Küçük, bozuk para anlamına gelen Penny küçük boy köpeklere çok yakışacak bir isimdir.

Pippy: Amy Adams’ın köpeğinin adıdır. Chihuahua cinsi bir köpek olan Pippy’nin isminin anlamı mutlu ve neşeli anlamına gelmektedir. Eğer köpeğiniz enerjik, sürekli mutlu ve neşesi dışarı taşan sevimli bir dostunuzsa bu isim ola çok yakışacak!

Porthos: James Barrie’nin köpeğinin adı. Dürüst ve çok cana yakın anlamına gelen Porthos yanınızdan ayrılmayan, seven minik dostunuz için ideal bir isim seçimi olacaktır.

Pasha: Tricia Nixon’un Terrier cinsi köpeğinin ismidir. Paşa anlamına gelen Pasha, lider ruhlu, dominant, asil ve soylu görünümlü erkek köpekler için ideal bir isim seçimi olacağından köpeğinize Paşa ismini vermeyi düşünebilirsiniz.

Phiz: Helen Keller’in Boston Terrier cinsi köpeğinin adıdır. Yüz anlamına gelen Phiz güzel yüzlü ve sempatik bakışlı minik dostunuz için çok iyi bir isim seçimi olacaktır. Kısa ve tınısı hoş olan bu isim köpeğinizin çok kısa sürede öğrenebileceği bir addır.

Poncho: Rap sanatçısı Missy Elliot’un Yorkshire Terrier cinsi köpeğinin adıdır. Soğuk mevsimlerde giyilen bir kıyafet olan panço anlamına gelen Poncho uzun tüylü ve pofuduk arkadaşınıza çok yakışacaktır.

Diğer İsimler

Bir cevap yazın