İ İle Başlayan Ünlü İsimlerin Köpekleri ve Anlamları

Indo: Will Smith’in köpeğinin adı. Rottweiler cinsi olan bu köpek büyük boy, çok tatlı ve sempatik bir köpek. Hint anlamına gelen Indo ismini siz de tatlı, sempatik ve eğlenceli köpeğinize koymayı düşünebilirsiniz. Will Smith’in Indo dışında 4 tane da Rottweiler cinsi köpeği var. Bunun nedeni ise muhtemelen Will Smith’in Filedelfiya kökenleri olması, Rottweiler cinsi köpeklerin gerçek koruyucu müzaçları, özgüvenli ve son derecede çevik, güçlü olmasıdır. Tüm bu özellikleri Rottweiler köpekleri aile ve evi korumak için mükemmel birer seçim haline getirmektedir. Eğer sizin de Rottweiler cinsi köpeğiniz varsa ona Indo ismini vermeyi düşünebilirsiniz.

Isaboo: Rachael Ray’in köpeğinin ismi olarak karşımıza çıkmaktadır. Pitbull cinsi bir köpek olan Isaboo çok hareketli ve enerjik bir köpek. Eğer sizin köpeğiniz de yerinde duramayan, enerjisi bitmek tükenmek bilmeyen bir yapıya sahipse bu isim ona çok yakışacaktır. Rachael Ray Isaboo’yu kurtarmış ve sahiplenmiş. 15 yıl boyunca köpeğinin yanından bir an bile ayrılmadığını söylemektedir. Sevgi dolu, sempatik ve cana yakın köpeğinize verebileceğiniz eşsiz bir isim. 

İsis: Downton Abbey TV serisinde aristokrat bir ailenin köpeğidir. Labrador Retriever cinsi bir köpek olan İsis’in isminin anlamı tahttır. Mısır mitolojisinde kraliçe tanrıça olarak geçen İsis ismini asil, güzel ve zarafet saçan dişi köpeğinize vererek onu adeta taçlandırabilirsiniz. Isis aynı zamanda mitolojide zekası ve kurnazlığı ile de ön plana çıkan bir tanrıça olduğundan bu ismi zeki ve kurnaz yapıda olan dişi köpeklerinize koymayı düşünebilirsiniz.

Diğer İsimler

Bir cevap yazın