H İle Başlayan Ünlü İsimlerin Köpekleri ve Anlamları

Harley: Julianne Hough’ın köpeğinin adıdır. Yabani tavşan anlamına gelmektedir. Cavalier King Charles Spaniels cinsi bir köpek olan Harley bir yaban tavşanı gibi küçük, akıllı ve tatlı bir köpektir. Aynı zamanda Kate Upton da Harley isimli bir köpeğe sahiptir. Eğer köpeğiniz küçük boy, tatlı ve sempatikse ona bu ismi verebilirsiniz.

Henry: Debra Messing’ın köpeğinin ismi olarak karşımıza çıkmaktadır. İngiliz Cocker cinsi melez bir köpek olan Henry’nin ismi Almanca kökenlidir. Evin yöneticisi manasına gelen Henry ismini lider ruhlu, bağımsız ve dominant karakterli erkek köpeğinize vermeyi düşünebilirsiniz.

Honeychild: Nicole Richie’nin köpeğinin ismidir. Shih Tzu cinsi bir köpek olan Honeychild ismi bal çocuk anlamına gelmektedir. Küçük boy, son derecede sempatik ve şeker olan bu köpeğin adını siz de tatlı, cana yakın ve sempatik köpeğinize verebilirsiniz.

Hugo: Marilyn Monroe’nun köpeğinin ismidir. Base cinsi bir köpek olan Hugo’nun ismi zihin anlamına gelmektedir. Son derecede iyi huylu ve akıllı bir köpek olarak bilinen Hugo ismini zeki, uysal ve akıllı köpeğinize vererek onun karakterini yansıtma şansını elde edebilirsiniz.

Huckleberry: Çok ünlü bir çizgi film serisindeki av köpeğidir. Huckleberry Hound isimli çizgi filmde konuşkan, rahat, tatlı ve iyi niyetli mavi bir köpek olarak resmedilmektedir. Mavi benekli rakun tazısı cinsinde bir köpektir. Huckleberry ismini mavi renkli bir meyveden almaktadır. Eğer köpeğiniz tatlı, iyi niyetli ve sizinle çok iletişim kuran bir yapıdaysa ona verebileceğiniz bir addır.

Huan: Ünlü yazar JR Tolkien’in dünyaca bilinen Silmarillion eserindeki kurt köpeğinin ismidir. Silmarillion eseri düzenlenip yayınlandıktan sonra kurt cinsi köpeklere sık konulan bir isim haline gelmiştir. Mutlu, neşeli manasına gelen bu ismi enerjisi ve neşesi ile gününüzü aydınlık hale getiren köpeğinize verebilirsiniz!

Hachiko: Japonya’da sadakatiyle ünlü Akita cinsi bir köpeğin ismidir. Eğer sizin de Akita cinsi bir köpeğiniz varsa ya da köpeğiniz size çok sadıksa tercih edebileceğiniz, tınısı hoş ve popüler bir isimdir.

Hector: Tweety Pie isimli çizgi film ile popüler bir isim haline gelmiştir. Hector kabadayı anlamına gelmektedir. Bu çizgi filmdeki Bulldog cinsi köpeğin ismidir. Eğer Bulldog cinsi, akıllı ve güçlü bir köpeğiniz varsa bu isim tam ona göre!

Diğer İsimler

Bir cevap yazın