Toy Poodle

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

Toy Poodle Sahiplenme İlanları ve Toy Poodle Fiyat

Son derecede sempatik, kıvır kıvır tüyleri, boncuk gözleri ve altın kahverengi cüssesi ile adeta oyuncak bir köpek gibi olan toy poddle sahiplenme ilanları ve toy poddle fiyat bilgisi alabileceğiniz bir platform arıyorsanız petyasam.com platformunu ziyaret edebilirsiniz. Her gün güncellenen ve yenileri eklenen birbirinden farklı bu köpek ırkı ilanları arasından görünüm ve aradığınız diğer özelliklere göre en doğru seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Toy Poodle Sahiplenme İlanları

Çok akıllı, uysal ve sevgi dolu olan bu köpek ırkı özellikle evde köpek bakmanın çok zor olduğunu düşünenler ve köpeğin enerjisini evde atamayarak kötü etkileneceği için köpek bakmaktan çekinenler için ideal bir köpek seçimidir. Tam bir ev köpeği olan bu köpek ırkı diğer büyük boy köpekler gibi evde kendisini sıkışmış hissetmez ve büyük boy köpekler kadar egzersiz yapmaya ihtiyaç duymaz. Evde rahatlıkla besleyebileceğiniz çok tatlı ve sempatik toy poodle sahiplenme ilanları ve bilgilerinin yer aldığı platform ile hayalinizdeki köpeğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlanları yaş, cinsiyet, konum ve tarih gibi faktörlere göre filtreleyebilir ve sıralayabilir; böylelikle aradığınız özellikteki köpeği kriterler uygun olmayan ilanları aradan çıkararak hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Toy Poodle Fiyat

Genellikle ücretli olarak sahiplendirilen bu köpek ırkının fiyatları köpeğin yaşına, cinsiyetine, safkan olup olmadığına ve diğer özelliklerine göre değişim gösteren toy poddle fiyat ve ilanlardan oluşmaktadır. Yayınlanan ilanlar aracılığıyla ilan sahiplerine ulaşarak fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilir ve bütçenize uygun fiyatlarla ilan yayınlayan ya da ücretsiz sahiplendirme ilanı paylaşan kişilerle iletişime geçebilirsiniz. İlan sahibi ile iletişiminiz iyi olursa köpeği sahiplenmek için en kısa sürede ilan sahibi ile görüşme şansını elde edebilir; başkası yavruyu sahiplenmeden siz sahiplenebilirsiniz.

Toy Poodle Köpek

Yayınlanan ilanlarda yer alan açıklamalarda ilanda yer alan köpeğin aşısı, karnesi, pasaportu olup olmadığı; sağlık kontrolünün yapılıp yapılmadığı gibi konularda detaylı bilgi alabilir ve bu bilgiler ışığında aradığınız özelliklere sahip olan toy poodle köpek ilanını seçerek ilan sahibine ulaşabilirsiniz. İlan sahibiyle hem platformdan hem de telefon numaraları aracılığıyla iletişime geçebilir ve sahiplendirme şartları, fiyat gibi konularda anlaşırsanız seçtiğiniz yavruyu görmek için bir gün ve saat kararlaştırabilirsiniz.

Satılık Toy Poodle

Güvenilir ve kaliteli bir evcil hayvan sahiplenme ve eş bulma platformu olarak size hizmet veren petyasam.com aradığınız ırkta kedi ve köpeklere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan bir aracı platformdur. Aradığınız özellikte birbirinden farklı satılık toy poodle ilanının paylaşıldığı platformdan sahiplenmek istediğiniz köpeğin özelliklerine, görünümüne göre kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Hayalinizdeki, evinizde rahat bir şekilde bakabileceğiniz akıllı ve uslu bu köpek ırklarına hızlı, güncel ve güvenilir bir platform aracılığı ile ulaşmak istiyorsanız petyasam.com platformunu tercih edebilirsiniz.

Toy Poodle Sahiplendir

Buradan toy poodle ilanları açabilir ve sahiplenebilirsiniz.İngiliz adı poodle, suya sıçramak anlamına gelmektedir. Bu köpeklerin ,uzun ve dar bir ağız yapısına sahiptirler. Ayrıca sırt bölgesi düz biçimde ve uzun bir kuyruk yapısına da sahip olan Toodle Pood köpekleri bu sayede havalı görünüm elde eder.Gözleri oval ve genellikle çok koyu renklidir. Neşeli, çok zeki, sahibine çok düşkün ve korumacı yapıya sahip bir ırktır. Bu köpek cinslerinin yaşam süresi 12-14 yıl arası değişmektedir.Bu köpeklerin ırk boyutu oyuncak olarak geçmektedir. petyasam’da bütün ilanlar ücretsiz olarak listelenmektedir, herhangi bir ilan ücreti ödemezsiniz.

Poodle Toy Sahiplendirme İlanları

Bu köpek ırkının anavatanı Fransa’dır. Fransanın ulusal köpeğidir ve Fransızlar poodle toyları çok severler. Fransada bu köpek ırkı Caniche türkçe adı ile ördek köpeği olarak bilinmektedir. Bu köpek ırkı Almanya’da ördek avcısı olarak yeniden ortaya çıkmıştır. Pudelin kelimesine atıfta bulunarak su köpeği olarak geliştirilmeye başlandı. Bu köpek ırkının üstün yüzme yeteneği bulunmaktadır. Kıvırcık tüyleri sahip olan bu ırk aynı zamanda müthiş bir yüzme yeteneğine sahiptir. Bu köpek ırkı ilk etapta avcılık için kullanıldığı için, su içinde rahat hareket edebilmesi için tüylerini kısaltmışlardır. Zarif ve güzel görüntüleri nedeni ile önce Fransa daha sonra bütün Avrupa ülkelerinde yüksek beslenme sayısına çıkmışlardır. Bu köpek ırkı rahat eğitilebilmesi ve küçük olduğu için bakımının kolay olması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir.