Shih Tzu

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

Shih Tzu Sahiplenme İlanları ve Satılık Shih Tzu

Kucak ve şov köpeği olarak kullanılan bu köpek ırkı kökeni Çin’den gelen, küçük ve dayanıklı bir köpek ırkıdır. Zeki, uyanık, neşeli ve cesur bir köpek ırkı olan bu köpekler insanlarla birlikte olmaktan çok mutlu olan, diğer hayvanlarla iyi geçinen evde rahatlıkla bakabileceğiniz bir köpek ırkıdır. Eğer bu ırk köpekleri sahiplenebileceğiniz bir platform arıyorsanız shih tzu sahiplenme ilanları ve satılık shih tzu ilanlarının yayınlandığı petyasam.com platformunu tercih edebilirsiniz.

Shih Tzu Sahiplenme İlanları

Günümüzde küçük boy köpekler evde çok rahat bir şekilde bakıldığı, büyük boy köpekler kadar hareket etmeye ihtiyaç duymadıkları için şehir hayatı yaşayan pek çok kişi tarafından tercih edilen köpeklerdir. Küçük boy köpek ırkları arasında diğer hayvanlarla ve insanlarla iyi geçinmesi pek çok kişinin shih tzu sahiplenme ilanları ile bu köpekleri sahiplenmek istemesini sağlamaktadır. Evinizde çok rahat bir şekilde bakabileceğiniz, küçük ve dayanıklı yapısı ile kolay hastalanmayacak bu köpek ırkı ile zamanınızı neşeli ve sevgi dolu bir şekilde geçirebilir; köpeğinizin size duyduğu sonsuz sevgi ve sadakat hissinin verdiği güvenle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Sizlerle pek çok sayıda bu köpek ırkının ilanını paylaşan petyasam.com ilanları yaş, cinsiyet, konum gibi kriterlere göre filtrelemenizi sağlamaktadır. Böylelikle tam olarak istediğiniz özelliklerde olan bu ırk köpeklere kolay bir şekilde ulaşmanızda size yardımcı olmaktadır.

Satılık Shih Tzu

Genel olarak bu köpek ırkı ücretli olarak sahiplendirildiği için ilan sahiplerinin belirlediği satılık shih tzu fiyatları ile köpekleri sahiplenebilirsiniz. Ancak ilan sahipleri arasında köpeğini ücretsiz ve gönüllü bir şekilde sahiplendirmek isteyen kişilere de rastlamanız mümkündür. Bu nedenle platformu yakından takip etmeniz ve güncel ilanları inceleyerek en kısa sürede ilan sahiplerine ulaşmanız ücretsiz bir şekilde bu köpek ırkını sahiplenme şansını yakalamanızda size yardımcı olacaktır. İlanlarda belirlenen fiyatlar da köpeğin yaşı, cinsiyeti ve safkan ve orijinal olup olmadığına göre değişim gösterdiğinden bütçenize uygun fiyatlarla paylaşılan ilanlara her zaman petyasam.com ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örneğin melez ve yetişkin bir köpek sahiplenmek isterseniz safkan bir yavruya göre çok daha az bir fiyat karşılığında yavruyu sahiplenebilirsiniz.

Shih Tzu Sahiplendirme

Eğer bu ırk bir köpeğiniz varsa ve köpeğini sahiplendirmek istiyorsanız diğer ilan sahipleri gibi siz de petyasam.com’da sahiplendirme ilanı oluşturabilirsiniz. İlanınızda sahiplendirmek istediğiniz köpeğin fotoğrafı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi verebilir; sahiplendirme koşullarını kullanıcılara belirtebilirsiniz. Ayrıntılı bir shih tzu sahiplendirme ilanı paylaşırsanız kısa sürede pek çok kullanıcı köpeği sahiplenmek için size ulaşacaktır. Size ulaşan bu kişiler arasından özgürce seçim yapabilir; köpeğinize iyi bakacak, ona mutlu ve huzurlu bir yuva sunacak, onu bir dost gibi benimseyecek olan bir kişiye sahiplendirebilirsiniz.

Shih Tzu

Bu siteden Köpek ilanlarına ulaşabilirsiniz ve ücretsiz yavru Shih Tzu Sahiplenebilirsiniz. Bu köpek ırkı oldukça zeki, hazır, sevimli ve aynı zamanda’da inatçı bir ırktır.İnsanlarla ve çocuklarla araları çok iyi olduğundan evde bakılmaya son derece uygundur.Çoğu zaman neşe içerisinde hareket etsede bazen kibir sergileyebilirler. Shih Tzu köpekleri sinirli olduğu zamanlarda ani hareketlerden kaçının, eğer çok kızgınsa ısırabilirler. Tembelliğe meyilli olduğundan çabuk yorulup hemen kendisine yatacak bir yer arar. Bu köpek ırkı havlamayı çok seven bir köpektir fakat ev içerisinde susmayı bilirler.İsminden de anlaşılacağı gibi anavatanı Çin olan tüylü ve pofumduk bir yapıya sahip olan yumuşacık hayvan türü küçük bir köpek ırkı olarak dikkat çekmektedir. Akıllı ve sakin yapısıyla dikkat çeken ve hayat dolu enerjisi ile beraber insanlar üzerinde pozitif bir etki bırakan bu mükemmel hayvan tam bir ev köpeği ve süs köpeği olarak dikkat çekmektedir. Her ne kadar boyu ve kilogram ağırlığı küçük olsa bile gerçekten önemli özelliklere sahip bir hayvan karşınızdadır. Sevecen akıllı ve sadakati üst düzey olan bir köpektir. Bu cins köpeklerin 10 ile 16 yıl arasında uzun sayılabilecek bir ömür yaşamaktadır. Bu köpek cinslerinin boyutları erkeklerde ve dişilerde boy 20-28 cm arasında değişmektedir.