Şecereli British Shorthair

Safkan Şecereli British Shorthair İlanları ve Fiyatları

7 kuşak ataları belli olan yavru kedilere verilen belgeye şecere denir. Bunun anlamı kedinizin tamamen safkan kanı taşıdığına işarettir. Uluslar arası kedi federasyonları tarafından tutulan bu bilgiler belge olarak kedi sahiplerine verilmektedir.

Kısacası şecereli british shorthair sahiplenmeniz durumunda kedinizin safkan olduğuna emin olacağınız anlamına gelmektedir.

Eğer sizde şecereli bir yavru veya yetişkin sahiplenmek istiyorsanız bu sayfadaki ilanlara göz atabilirsiniz. Bunun dışında ücretsiz olarak kendinizde ilan verebilirsiniz.

Şecereli Silver British Shorthair

Bu kedilerin kendi içlerinde renk kodları bulunmaktadır. Bu renk kodları verilen şecere belgesinde yazmaktadır. Şecere belgesinde yazan diğer özellikler ise atalarının kim olduklarıdır. İnsanlardaki soy ağacı sistemi kedilerde mevcuttur.

Bu soy ağacı sistemini uluslar arası kei federasyonları tutmaktadır. Kedinizin büyük dedesi, dedesi, babası, doğacak yavrularının hepsi kayıt altında tutulmaktadır.

Safkan Şecereli Silver British Shorthair Ns11

Şecereli silver british shorthair ns11 özellikleri pati altlarına giden tüylerin renkleri siyahtır. Pati alt bölümüne doğru dikkatlice bakıldığında rahatlıkla görebilirsiniz. Vücuttaki siyah tüyler daha fazladır, gözle görülür şekilde belli olmaktadır.

Ns11 göz renkleri yeşildir, sürmeli bir zümrüt yeşili görebilirsiniz. Oldukça etkileyici ve güzel bir göz rengine sahiptir.

Safkan Şecereli Silver British Shorthair Ns12

Şecereli Silver british shorthair ns12, 11 ile benzer özelliklere sahiptir. Aralarındaki fark beyaz tüylerin daha parlak olması ve siyah tüylerin daha az olmasıdır. Bunu gözle görülür şekilde anlayabilirsiniz. Pati altlarında siyah tüyler olmaz. Göz renkleri yine zümrüt yeşilidir.

Safkan Şecereli Silver British Shorthair Ns1133

Şecereli Silver British Shorthair Ns1133, ns11den ayıran tek özelliği göz renklerinin mavi olmasıdır. Okyanus mavisi olan gözleri yine sürmelidir. Oldukça etkileyici tüyleri bulunmaktadır.

Pati bölümüne doğru giden tüyler siyah renge sahiplerdir. Pati altlarına bakıldığı zaman rahatlıkla fark edebilirsiniz. Vücuttaki siyah tüyler diğer renk kodlarına göre daha fazla olduğunu bilmenizi isteriz.

Safkan Şecereli Silver British Shorthair Ns1233

Şecereli Silver British Shorthair Ns1233, ns11 ile aynı özelliklere sahiptir aralarındaki tek fark göz rengidir. Bu renk koduna sahip kedilerin göz renkleri mavidir.

Vücutta bulunan beyaz tüyler daha fazladır ve siyah tüyler daha azdır. Pati alt bölümüne giden siyah renkteki tüyler bu renk kodunda olmaz. Kısacası ns12 ile aralarındaki tek fark göz renkleri olduğunu bilmenizi isteriz.

Şecereli Golden British Shorthair

Golden renginin 1’den fazla renk kodu bulunmaktadır, bu renk kodları aşağıdaki gibi sıra ile yazılmıştır. Bu ilan sayfasında sadece belgeli olan ve federasyona bağlı olan kedi ırkları listelendiğini bilmenizi isteriz.

Şecereli Golden British Shorthair renkleri aşağıdaki gibidir.

Şecereli Golden British Shorthair Ny11

Şecereli golden british shorthair n11 göz rengi sürmeli zümrüt yeşilidir, oldukça güzel bir göz rengine sahiptir. Pati altlarına doğru giden tüyler siyah renktetir. Sırt kısmındaki siyah tüyler fazladır.  Ny11 ayırt etmek için pati altlarına giden siyah tüylere bakmanız ve buradan ayırt etmeniz gerekmektedir.

Şecereli Golden British Shorthair Ny12

Şecereli golden british shorthair n12 sırt kısmında bulunan sarı tüyler daha açık renktedirler. Pati altlarına doğru giden siyah tüyler bu renk kodunda bulunmazlar. Göz renkleri sürmeli zümrüt yeşili tonlarındadır. Muhteşem bir tüy yapısına sahiplerdir. Dış görünüşüyle herkesi etkileyecek bir görüntüye sahiplerdir.

Şecereli Golden British Shorthair Ny1133

Şecereli golden british shorthair ny1133, ny11 renk kodu ile aynı özelliğe sahiptir, aralarındaki tek fark bu renk koda sahip kedilerin gözlerinin mavi renkte olmasıdır.

Şecereli Golden British Shorthair Ny1233

Şecereli Golden British Shorthair Ny1233, ny12 renk kodundan farkı göz renginin mavi olmasıdır. Vücutlarının rengi ala beyazdır.

Şecereli Golden British Shorthair Ay11

Şecereli Golden British Shorthair Ay11, Tüyleri gri renk tonundadır göz renkleri sürmeli yeşildir. Pati altlarına doğru giden tüyler siyah renktedir.

Şecereli Golden British Shorthair Ay12

Şecereli Golden British Shorthair Ay12, bu renk kodunu ay11’den ayıran özelliği tüy renklerinin daha parlak olmasıdır. Pati altına giden tüylerin rengi beyaz veya pembe olmasıdır.

Şecereli Golden British Shorthair Ay1133

Şecereli Golden British Shorthair Ay1133, ay11 ile aynı özellikleri taşımaktadırlar. Aralarındaki tek fark bu renk koduna sahip kedilerin göz renklerinin mavi olmasıdır.

Şecereli Golden British Shorthair Ay1233

Şecereli Golden British Shorthair Ay1233, ay12 ile aynı özellikleri taşımaktadırlar. Aralarındaki tek fark bu renk koduna sahip kedilerin göz renklerinin mavi olmasıdır.

Şecereli Golden British Shorthair Ay25

Bu renk kodunun gözleri yeşil renktedir. Tüy renkleri çok koyudur.

Şecereli Çikolata Golden British Shorthair By11

Çikolata golden british olarak bilinen bu renk kodu, tüy renkleri ny kodları gibi görülmektedir. Sırt kısımlarında canlı sarı tüyler vardır. Pati altlarına doğru giden tüyler siyah renktedir.

Şecereli Çikolata Golden British Shorthair By12

Çikolata golden british olarak bilinen bu renk kodu, tüy renkleri ny kodları gibi görülmektedir. Sırt kısımlarında canlı sarı tüyler vardır. Pati altlarına doğru giden tüyler beyaz ve pembe renktedir.

Şecereli Çikolata Golden British Shorthair By1133

By11 renk kodu ile aynı özelliklere sahiptir, aralarındaki tek fark göz renklerinin mavi olmasıdır.

Şecereli Çikolata Golden British Shorthair By1233

By12 renk kodu ile aynı özelliklere sahiptir, aralarındaki tek fark göz renklerinin mavi olmasıdır.

Şecereli Golden British Shorthair Cy11

Sırt kısmı lilac renginde ve tüy renkleri açık renktedir. Nadir bulunan renklerden biri olduğunu bilmenizi isteriz. Pati altına giden tüyler siyah renktedir.

Şecereli Golden British Shorthair Cy12

Sırt kısmı lilac renginde ve tüy renkleri açık renktedir. Nadir bulunan renklerden biri olduğunu bilmenizi isteriz. Pati altına giden tüyler beyaz ve siyah renktedir.

Şecereli Golden British Shorthair Cy1133

Cy11 renk kodu ile aynı özelliklere sahiplerdir. Aralarındaki tek fark göz renklerinin mavi olmasıdır.

Şecereli Golden British Shorthair Cy11233

Cy12 renk kodu ile aynı özelliklere sahiplerdir. Aralarındaki tek fark göz renklerinin mavi olmasıdır.

Bu renk kodları genellikle herkes tarafından bilinmez, genellikle kedi yarışmalarında bu renklere sahip kediler yarışmalara girer ve kazanır. Halk arasında show kedi olarak bilinen bu kediler çok nadir bulunmaktadır. Yurtdışında özellikle Rusya ve Ukrayna pazarında çok fazla bu türleri yetiştiren üreticiler bulunmaktadır.

Bu sayfa üzerinden ilan verebilir ve mevcut ilanları görüntüleyebilirsiniz.