Scottish Straight

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

Satılık Scottish Straight

British shorthair ile scottish fold’un eşleşmesi ile ortaya çıkan bu ırk scottish straight olarak adlandırılmaktadır. Kulakları tam dik değildir, hafiften yana doğru olduğunu bilmenizi isteriz. Bu sayfadan ücretsiz yavru kedi ilanı verebilir ve kendinize uygun yavru kedi ilanlarına bakabilirsiniz. Sayfamızda ilan vermek ve üye olmak tamamen ücretsizdir, yapmanız gereken tek şey üye olmaktır.

Scottish Straight Sahiplenme İlanları

Bu tür yavrusu olan pet severler tarafından ilanlar verilmektedir. Pet yaşam tarafından herhangi bir şekilde ilan verilmemektedir. Yavrunuzu görmeden asla kapora ve para göndermemenizi öneriyoruz. Bunun nedeni ise dolandırıcıların kullandığı yöntem ile insanları kandırarak paralarını almasıdır. Eğer yavru sizin oturduğunuz ilden farklı bir yerde oturuyorsa tanıdığınız vasıtasıyla görmenizi ve o şekilde sahiplenme işlemini yapmanızı şiddetle önermekteyiz. Aksi takdirde dolandırma durumunuzda pet yaşam ailesi sorumlu değildir.

Yavru kedinizi sahiplenmeden önce mutlaka veteriner hekim kontrolünden geçirip sağlık testlerini yaptırmanızı öneriyoruz.