Scottish Fold

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

Scottish Fold Satılık

Günümüzde Scottish Fold insanların dikkatini çekmektedir. Özellikle hayvan severlerin ilgi duyduğu bu kedi türü iyi bir arkadaştır. Hayvan almadan önce, özellikle sahiplenme konusunda kararlı olmak önemlidir. Hayvanlar değerlidir ve alındıktan sonra terk edilen hayvanların olumsuz etkilendiği bilinmektedir. Bu nedenle hayvanları sahiplenme konusunda kararlı ve sorumluluk sahibi olmak gereklidir.

Hayvan sahiplenmek isteyenler internetten Scottish Fold yavru ilanlarını inceleyebilirler. Özellikle kedi severlerin dikkatini çeken bu tür, oldukça cana yakın insan canlısı bir türdür. Hayvan sahiplenmenin insanları psikolojik açıdan rahatlattığı ve mutlu ettiği bilinmektedir. Özellikle çocuk sahibi olan ebeveynlerin çocuklarına Scottish Fold satılık sitesinden kedi sahibi olmaları önerilir.

Scottish Fold Sahiplenme İlanları

Kedi sahiplenmek ciddi bir iştir. Özellikle Scottish Fold beyaz almadan önce bu kedi türünün özellikleri öğrenilmelidir. Kedinin yaşam alanında nelere ihtiyaç duyacağı hakkında araştırma yapılmalıdır. Kedi bakımı özenle yapılması gerekli olan bir iştir. Kedinin hareket etme imkanı bulması için kedi oyuncakları, kedi evi, kedi kumu alınmadır. Ayrıca kedi maması vs. detaylar itinayla düşünülmelidir.

Kedinin düzenli bakımı için sağlıklı kedi mamaları hakkında bilgi edinilmelidir. Sahiplenilecek kedinin sağlık durumu öğrenilmelidir. Yapılmış aşılar hakkında Scottish Fold kedi sahiplerinden bilgi edinilmelidir. Rutin sağlık kontrolleri ve aşı takvimi ile ilgili veterinere danışılmalıdır.

Scottish Fold Fiyatları ve Özellikleri

Bu tür kediler düşük kulaklıdır. Tüyleri oldukça fazla ve sevimli bir görünüm sağlamaktadır. Kolay kilo almaya müsait olduklarından düzenli hareket olanağı sağlanmalıdır. Vücut özelikleri nedeniyle oturuş yapıları diğer kedilerden farklıdır. Omurilik üzerine oturma stilleri vardır. Bu tür kedileri sahiplenmek isteyenler Scottish Fold fiyat konusunda ilan sahibinden detaylı bilgi edinmelidir.

Scottish Fold Karakteristik Özelikleri Nelerdir?

​​​​​​​Bu kediler başlangıçta çekingen görünen ve utangaç bir tutum sergileyen kedilerdir. Scottish Fold Blue Point Sahiplerine alıştıktan sonra fazlaca cana yakın davranmaktadırlar. Hatta insanlardan hiç ayrılmak istemedikleri de bilinmektedir. Oldukça akıllı olan bu kediler için bulmaca ve zekaya yönelik oyuncaklar alınması tavsiye edilmektedir. Çocuklu aileler için uygun bir kedi türüdür. Özellikle çocuklarına bir arkadaş arayan ve sorumluluk aşılamak isteyen aileler için uygundur. Hayata renk katmak için hayvan sahiplenmek önemli bir karardır.

Satılık Scottish Fold Sahiplenme ilanları ve fiyatları

Ücretsiz ilan verebilir yavru Scottish Fold sahiplenebilir ve Scottish Fold sahiplenme ilanları açabilirsiniz. Bu ırk dünyanın en uysal kedileri arasındadır. Scottish Fold Satılık ilgi çeken ilk özelliği oldukça küçük ve içe doğru kıvrık olan kulaklarıdır. Bu kedilerin yüzü oldukça sevimli ve cana yakın bir ırktır. İnsanlarla ilişkileri oldukça iyidir. Kendilerini sevdirmeyi başarırlar. Çocuklarla da arası son derece iyidir. Bu cins kediler sahibiyle oynamaktan büyük keyif alırlar. Onu sevememek imkansızdır. Büyük iri gözleri ve masum suratıyla herkesi etki altına alır. Bu kedileri eğitmek oldukça kolaydır. Çok zeki oldukları için çoğu şeyi kavrayabilirler. Bu kediler oldukça düzenli ve disiplinli kedilerdir. Titiz ev sahipleri için ideal bir kedidir. Evde hiçbir şeyi kırıp dökmez, eşyalara zarar vermezler. Günün büyük bir kısmını kendi bakımlarına ayırarak geçirirler. Bu kedi ırkı okşanmaktan çok hoşlanırlar. Bakımları da oldukça kolaydır. Bu kedi cinsleri sessiz ve uysal kedilerdir. Aynı zamanda bu kediler çeşitli değişik oturuş ve uyuma şekilleriyle de oldukça meşhurlardır. Resmen bir insan gibi sizi dinler ve size iyi bir arkadaş olurlar. Bu kedi ırkının kavisli yanakları, kalkık burunları yüzlerine gülümseme ifadesi katar. Scottish Fold gri en çok tercih edilen ve bilinen rengi gri renktir. Gözleri kehribar renktedir.