Pomeranian Boo

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

Satılık Pomeranian Boo İlanları ve Pomeranian Boo Fiyat

Poomeranian Boo,  adını yetiştiği Pomeranya’dan alan bu köpek ırkı son derecede neşeli ve hayat dolu bir köpek ırkı olup kabarık tüyleri, sevimli yüzü ve minik cüssesi ile görenleri kendisine adeta aşık edecek yapıda olan bir köpektir. Güvenilir ve kaliteli bir platformda satılık pomeranian boo ilanları ve pomeranian boo fiyat bilgilerine ulaşmak istiyorsanız petyasam.com platformunda yayınlanan ilanları inceleyebilir ve hayalinizdeki köpeğe size en yakın konumda bulunan ilan sahipleri aracılığıyla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Satılık Pomeranian boo İlanları

Eğlenerek zaman geçireceğiniz, evinize ve ailenize sadakatle bağı, akılı bir köpek arıyorsanız bu köpek ırkı sizin aradığınız özelliklere cevap veren bir köpek ırkıdır. Aynı zamanda bu köpek ırkı sevimli ve minik cüssesi ile de ev hayatınızı zorlaştırmayacak, evde bakmakta zorlanmayacağınız bir köpek ırkıdır. Eğer bu köpek ırkını sahiplenmek isterseniz satılık pomeranian ilanları yayınlayan petyasam.com aracılığıyla hem konum hem de aradığınız diğer özelliklere göre en uygun olan köpeklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz yavru ya da yetişkin köpeklere en güncel ve açıklayıcı ilanlar ile ulaşabilirsiniz. İlanlarda yer alan fotoğrafları inceleyebilir ve ilan sahibinin pomeranian boo sahiplendirme şartlarını inceleyerek hangi ilan sahibi ile iletişime geçerek köpeğinizi sahiplenebileceğinizi kolaylıkla bulabilirsiniz. İlanlarda yer alan bilgiler ile köpeklerin sağlık durumları, eğer size uzak bir konumda bulunuyorsa hangi şartlar altında yavruların size ulaştırılacağı gibi konularda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pomeranian Boo Fiyat

Bu köpek ırkının fiyatları ırkın orijinalliğine, safkan olup olmamasına, yaşına ve cinsiyetine göre dğeişim gösteren fiyatlar ile sahiplenmek isteyen kişilere sunulmaktadır. Orijinal ve safkan bir köpek ortalama olarak 4.500 ile 30.000 TL pomeranian boo fiyat aralığıyla ücretli olarak sahiplendirilmektedir. Ancak köpeği sahiplendiren kişiden kişiye ve sahiplendirilmek istenen köpeğin özelliklerine göre fiyatlar değişim gösterebilmektedir. Yine bu ırk köpekleri pomeranian boo ücretsiz sahiplendirme ilanları aracılığıyla sahiplendirmek isteyen kişilere de rastlamak mümkündür.

Pomeranian boo Sahiplenme

Eğer bu köpek ırkını sahiplenmek istiyorsanız güncel ve güvenilir ilanlar paylaşan bir platforma ihtiyacınız vardır. çünkü çok eski tarihte yayınlanan bir ilanda yavru zannettiğiniz bu ırk köpek büyümüş olabilmektedir. Bu karmaşayı ortadan kaldıran ve ilanları tarihlerine göre en güncel şekilde yayınlayarak pomeranian boo sahiplenme amacıyla hem yavru hem de yetişkin köpek arayanlara yol gösteren platform aradığınız özellikte sahip olan köpeklere kolaylıkla ulaşmanızı sağlamaktadır. Dilerseniz ilan sahipleri ile anlaştığınız takdirde köpekleri incelemek için bir gün ve saat belirleyerek buluşabilir; dilerseniz ücretli dilerseniz pomeranian ücretsiz ilanları ile aradığınız özelliklere sahip olan köpeklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem görünüm hem sağlık durumu hem de karakter bakımından size en uygun olan köpekleri sahiplenerek ev hayatınızı canlandırabilir; koşulsuz sevgi ve sadakat duygusunu tadabilirsiniz.

Satılık Pomeranian boo Sahiplenme İlanları ve Fiyatları

Ücretsiz yavru pomeranian sahiplenebilir ve pomeranain ilanları açabilirsiniz. Bu köpek cinsi, ismini Polonya ve Almanya arasında yer alan Pomeranya adındaki bölgeden almaktadır. Pomeranian köpeklerinin ortalama ömrü 13 ile 16 yıl arasında değişmektedir.Fiziksel özellikleri yüz şekli kısa burunlu ve bir tilkiyi andıran yüz hatlarına sahiptirler. Pomeranian köpekleri kızıl, turuncu, beyaz, krem, mavi, kahverengi ve siyah renkleri mevcuttur. Pomeranianın boyu 18 ile 30 santimetre, ağırlığı 1,5 ile 3 kilogram arasında değişmektedir. Pomeranian yavruları küçük ve sevimli , ailesine sadık olduğundan evinizde size arkadaşlık edecek bir tam bir aile köpeğidir.