Maltese Terrier

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

Maltese Terrier Sahiplenme İlanları ve Maltese Terrier Fiyatları

Maltese Terrier uysal, hayat dolu, sevecen ve oyuncu bu köpek ırkı ipeksi tüyleri, minik yüzü ve hareketleri ile sizi kendisine hayran bırakacak bir köpektir. Eğer maltese terrier sahiplenme maltese fiyat hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz güvenilir ve kaliteli bir platform arıyorsanız petyasam.com’da yayınlanan güncel ve birbirinden farklı ilanları inceleyebilirsiniz. İlanlar arasından sizi kendisine çeken ve ilan sahibi ile anlaştığınız köpekler ile görüşebilir ve aralarından sizi en çok çeken köpeği tercih edebilirsiniz. Maltese terrier fiyat oranları, köpeğin safkan ve şecereli olmasına göre değişiklik gösterir. Melez bir Maltese terrier fiyat safkan bir maltese terrier’e göre daha uygun olacaktır. Ancak istediğiniz maltese sahiplenme yapmak istiyorsanız safkan olmasına dikkat etmelisiniz.

Maltese Terrier Sahiplenme İlanları

Evinizde küçük ırk, oyuncu ve akıllı bir köpek beslemek istiyorsanız bu köpek ırkı sizlerin aradığı özelliklere sahip olan bir köpek ırkıdır. Maltese terrie sahiplenme isterseniz şunu bilmelisiniz ki: son derecede asil ve sempatik bir görünüme sahip olan bu köpek ırkının ilanlarına petyasam.com platformundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız ilanları yaş, konum, cinsiyet ve yayınlanma tarihi gibi kriterlere göre filtreleyebilir ve sıralayabilir; aradığınız özelliklere sahip olan ilanlara en kolay şekilde erişebilirsiniz. Yayınlanan maltese terrier sahiplenme için maltese terrier köpek ilanları aracılığıyla ilan sahiplerine ulaşabilir ve sahiplenme şartları, ücret gibi konular hakkında detaylı konuşabilirsiniz. Maltese sahiplenme ilanlarına hem platform aracılığıyla hem de iletişim numaralarınız aracılığıyla ilan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer ilan sahibi ile anlaşırsanız köpeği görmek için bir gün ve saat belirleyebilir ve belirlediğiniz zaman sahiplenmek istediğiniz köpeği yakından görerek karar verebilirsiniz.

Maltese Terrier Fiyat

Maltese terrier fiyat oranları genellikle 3500- 7.000 arasındadır. Ancak köpek yarışmalarına giren ve derecesi varsa eğer o zaman maltese terrier fiyat 20.000 tl’ye kadar çıkmaktadır. Büyümeyen bir ırk olduğu ve şirin bir görüntüsünden dolaylı maltese terrier fiyat oranları da buna göre artmaktadır. Genel olarak bu köpek ırkı ücretli olarak sahiplendirilmekte olup platformda bu köpek ırkını ücretsiz sahiplendirme ilanları ile paylaşan ilan sahiplerine ulaşmak da mümkündür. İlan sahipleri ilanlarında ya da özel olarak onlara ulaştığınızda maltese terrier fiyat hakkında sizleri bilgilendirecektir. Bu köpek ırkının fiyatları köpeğin yaşına, cinsiyetine ve ırk özelliklerine (safkan olup olmamasına) göre değişim gösterdiği için satın almak istediğiniz bütçenize uygun pek çok farklı ilan maltese terrier fiyat durumuna platformdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Satılık Maltese Terrier

Sizlere güvenilir ve kaliteli bir sahiplendirme, eş bulma ortamı sağlayan petyasam.com aradığınız ırk ve özelliklerde evcil hayvanlara kolaylıkla erişebileceğiniz bir platformdur. Satılık Maltese terrier için sizlere her gün yayınlanan güncel ilanlar ile aradığınız bu köpek ırkının ilanlarına en güncel şekilde erişebilirsiniz. İlanlar arasından konumu size yakın olan, aradığınız cinsiyette ve yaş aralığında köpek ilanları arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. İlan sahipleri ile iletişime geçerek satılık maltese terrier sahiplendirme ücreti ve şartları hakkında konuşabilirsiniz. İlan sahibi ile aranızdaki iletişim doğrultusunda hem görünüm hem de ilanda yazılı özellikleri size uygun olan köpeğe ulaşabilirsiniz. Malta köpeği olarak da bilinen bu köpek ırkını ister yavru satılık maltese terrier olarak ister yetişkin satılık maltese terrier olarak sahiplenebilir ve onunla hayatınızı paylaşabilirsiniz. Hayalinizdeki sahiplenmek istediğiniz bu köpek ırkına güvenilir ve kaliteli bir platform aracılığıyla erişmek istiyorsanız petyasam.com platformunu gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve en hızlı şekilde size en yakın konumda bulunan köpeği sahiplenebilirsiniz.

Maltese Terrier Özellikleri

Ücretsiz köpek sahiplenebilir ve sahiplenme ilanları açabilirsiniz. Tarihin en eski oyuncak köpek ırklarından biridir. Oldukça tercih edilen bu ırk ev köpekleri, oldukça zeki ve cesur bir yapıya sahip olmak birlikte eğitimleri de oldukça kolaydır. Malta, Maltese veya Malta Teriyeri olarak da bilinmektedir. Bu köpek ırkı küçük boylu, uzun gövdeli enerjik bir köpek ırkıdır. Uzun ve ipeksi tüyleri olan bu köpek ırkının rengi beyazdır. Kısa bacaklıdır ve kısa kuyrukludur. Göz şekli yuvarlak ve siyahtır. Oyun oynamayı çok seven bir yapıya sahip olan ve enerjik bir yapıya sahiptir. Evinizin ve ailenizin yeni neşesi ile ömür boyu mutluluklar dileriz

Maltese Terrier Yavru

Bu köpek ırkı oldukça nazik ve zariftir. Yavru maltese terrier oldukça arkadaş canlısı bir köpek türüdür. Göz alıcı ve güzel bir beyaz kürk’e sahiplerdir. Oldukça asil bir görüntüleri vardır. Yavru maltese her ne kadar fizik olarak küçük olsalar da oldukça çeviklerdir. Aynı zamanda itaat’kar olma özellikleri vardır. İzleme gibi spor dallarında yarışmış bir köpek türüdür. Yetişkin bir maltese köpeği, insanlar ile çok iyi geçinir ve insanların arasında olmayı çok severler.

Maltese Terrier Yavru İlanları ve Maltese Terrier Yavru Fiyat

Malta köpeği olarak da bilinen adeta birer oyuncak köpeği anımsatan şirinliği, uysal ve akıllı yapısı ile sizi kendisine hayran bırakacak bu köpek ırkını sahiplenmek istiyorsanız güvenilir ve kaliteli bir sahiplenme platformu olan petyasam.com sitesini tercih edebilirsiniz. Platformda yayınlanan maltese yavru ilanlarına sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca  maltese terrier yavru fiyat bilgileri doğrultusunda özellikleri aradığınız kriterle uygun olan köpeklere kolaylıkla ulaşabilir ve sahiplenebilirsiniz.

Maltese Terrier Yavru İlanları

Yavru köpekler hem eğitimde sağlanan kolaylık hem tatlı ve sempatik görünümü hem de size daha çok bağlanma özelliği ile yetişkin köpeklere kıyasla daha çok sahiplenilmektedir. Yavruyken oldukça enerjik ve oyuncu yapısıyla dikkat çeken bu köpek ırkı aynı zamanda oldukça küçük bir cüsseye ve sempatik bir yüze sahiptir. Sizlere pek çok sayıda bu köpek ırkının yavrularının ilanını paylaşan petyasam.com ile aradığınız yavru köpeklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Platformda yayınlanan maltese terrier yavru ilanları arasından yaş, cinsiyet, bulundukları konum, özellikleri ve görünüm bakımından sizi en çok çeken köpekleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Beğendiğiniz köpekleri sahiplenmek için ilan sahipleri ile hemen iletişime geçebilir ve hem sahiplenme şartları hem de fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İlan sahibi ile anlaşırsanız ve köpeği görmek isterseniz bir gün belirleyebilir ve köpeği canlı bir şekilde görerek hangi köpeği sahiplenmek istediğinize kesin olarak karar verebilirsiniz. Yaşadığınız konuma en uygun ilanları size ulaştıran platform ile çok fazla mesafe kat etmenize gerek kalmadan hayalinizdeki köpeğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Maltese Terrier Yavru Fiyat

Genel olarak bu köpek ırkının yavrularının ücretli sahiplendirildiğini bilmenizde fayda vardır. Genel olarak maltese terrier yavru fiyat ve sahiplenme şartları köpeğin yaşına, özelliklerine, cinsiyetine ve safkan veya melez olmasına göre değişim göstermektedir. Bu özellikleri inceleyerek ve Maltese terrier fiyat birbiri ile kıyaslayarak bütçenize uygun fiyatlar ile köpek sahiplenebileceğiniz ilan sahiplerini seçebilirsiniz. Yine platformda köpeğini ücretsiz olarak sahiplendirmek isteyen bir ilan sahibine rastlarsanız bu köpek ırkını maltese terrier fiyat hiç olmadan ücretsiz bir şekilde sahiplenme şansını da elde edebilirsiniz.

Yavru Maltese Terrier

Uzun ipeksi tüyleri, kısa kuyruğu ve kısa bacakları ile hem yavruyken hem de yetişkinken son derecede sempatik olan bu köpek ırkını petyasam.com ile istediğiniz kriterler uyarınca kolaylıkla seçme şansını elde edebilirsiniz. Fotoğraflı pek çok farklı ilan arasından köpeğin görünümünü beğendiğiniz ilanları seçebilir; daha sonra ilan sahiplerinin verdiği ayrıntılı bilgiler, sahiplenme şartları vey maltese terrier fiyat hakkında da bilgi edinerek size en uygun olan ilan ya da ilanları tespit ederek görüşme talep edebilirsiniz. Dilediğiniz ayda olan küçük yavru maltese terrier köpeklerini sahiplenebilir ve köpeğinizin sevgi dolu, arkadaş canlısı köpeğinizle hayatınızı paylaşabilirsiniz. İnsanlarla vakit geçirmeyi çok seven bu köpek ırkı ile sosyal yaşantınızdan fedakarlık etmeden kolaylıkla köpeğinize ilgilenebilir ve bakımını yapabilirsiniz.

Maltese Terrier 0 Numara

Standart ırklardan daha küçük olan köpeklere verilen isimdir. Normal bir maltese terrier’e göre yaklaşık 1,5-2,5 kg ağırlığına sahiptir. 0 numara maltese terrier 4 kg altında olması gerekir. Maltese terrier fiyat oranlarında 0 numara maltese fiyatı da değişiklik gösterir. Eğer 0 numara maltese terrier sahiplenmek istiyorsanız ilan sahibine köpeğin kilosunu sormayı unutmayınız.