Maltese Terrier (malta köpeği)

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

Maltese Terrier Sahiplenme İlanları ve Maltese Terrier Fiyatları

Uysal, hayat dolu, sevecen ve oyuncu bu köpek ırkı ipeksi tüyleri, minik yüzü ve hareketleri ile sizi kendisine hayran bırakacak bir köpektir. Eğer maltese terrier sahiplenme ilanları ve maltese terrier fiyatları hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz güvenilir ve kaliteli bir platform arıyorsanız petyasam.com’da yayınlanan güncel ve birbirinden farklı ilanları inceleyebilirsiniz. İlanlar arasından sizi kendisine çeken ve ilan sahibi ile anlaştığınız köpekler ile görüşebilir ve aralarından sizi en çok çeken köpeği tercih edebilirsiniz.

Maltese Terrier Sahiplenme İlanları

Evinizde küçük ırk, oyuncu ve akıllı bir köpek beslemek istiyorsanız bu köpek ırkı sizlerin aradığı özelliklere sahip olan bir köpek ırkıdır. Son derecede asil ve sempatik bir görünüme sahip olan bu köpek ırkının ilanlarına petyasam.com platformundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız ilanları yaş, konum, cinsiyet ve yayınlanma tarihi gibi kriterlere göre filtreleyebilir ve sıralayabilir; aradığınız özelliklere sahip olan ilanlara en kolay şekilde erişebilirsiniz. Yayınlanan maltese terrier sahiplenme ilanları aracılığıyla ilan sahiplerine ulaşabilir ve sahiplenme şartları, ücret gibi konular hakkında detaylı konuşabilirsiniz. Hem platform aracılığıyla hem de iletişim numaralarınız aracılığıyla ilan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer ilan sahibi ile anlaşırsanız köpeği görmek için bir gün ve saat belirleyebilir ve belirlediğiniz zaman sahiplenmek istediğiniz köpeği yakından görerek karar verebilirsiniz.

Maltese Terrier Fiyatları

Genel olarak bu köpek ırkı ücretli olarak sahiplendirilmekte olup platformda bu köpek ırkını ücretsiz sahiplendirme ilanları ile paylaşan ilan sahiplerine ulaşmak da mümkündür. İlan sahipleri ilanlarında ya da özel olarak onlara ulaştığınızda maltese terrier fiyatları hakkında sizleri bilgilendirecektir. Bu köpek ırkının fiyatları köpeğin yaşına, cinsiyetine ve ırk özelliklerine (safkan olup olmamasına) göre değişim gösterdiği için satın almak istediğiniz bütçenize uygun pek çok farklı ilan fiyatına platformdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Satılık Maltese Terrier

Sizlere güvenilir ve kaliteli bir sahiplendirme, eş bulma ortamı sağlayan petyasam.com aradığınız ırk ve özelliklerde evcil hayvanlara kolaylıkla erişebileceğiniz bir platformdur. Her gün yayınlanan güncel ilanlar ile aradığınız bu köpek ırkının ilanlarına en güncel şekilde erişebilirsiniz. İlanlar arasından konumu size yakın olan, aradığınız cinsiyette ve yaş aralığında köpek ilanları arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. İlan sahipleri ile iletişime geçerek satılık maltese terrier sahiplendirme ücreti ve şartları hakkında konuşabilirsiniz. İlan sahibi ile aranızdaki iletişim doğrultusunda hem görünüm hem de ilanda yazılı özellikleri size uygun olan köpeğe ulaşabilirsiniz. Malta köpeği olarak da bilinen bu köpek ırkını ister yavru olarak ister yetişkin olarak sahiplenebilir ve onunla hayatınızı paylaşabilirsiniz. Hayalinizdeki sahiplenmek istediğiniz bu köpek ırkına güvenilir ve kaliteli bir platform aracılığıyla erişmek istiyorsanız petyasam.com platformunu gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve en hızlı şekilde size en yakın konumda bulunan köpeği sahiplenebilirsiniz.

Ücretsiz köpek sahiplenebilir ve sahiplenme ilanları açabilirsiniz. Tarihin en eski oyuncak köpek ırklarından biridir.Oldukça tervcih edilen bu ırk ev köpekleri, oldukça zeki ve cesur bir yapıya sahip olmak birlikte eğitimleride oldukça kolaydır. Maltiz veya Malta Teriyeri olarak da bilinmektedir. Bu köpek ırkı küçük boylu, uzun gövdeli enerjik bir köpek ırkıdır. Uzun ve ipeksi tüyleri olan bu köpek ırkının rengi beyazdır. Kısa bacaklıdır ve kısa kuyrukludur. Göz şekli yuvarlak ve siyahtır. Oyun oynamayı çok seven bir yapıya sahip olan ve enerjik bir yapıya sahiptir. Evinizin ve ailenizin yeni neşesi ile ömür boyu mutluluklar dileriz

Maltese Terrier

Bu köpek ırkı oldukça nazik ve zarifdir. Oldukça arkadaş canlısı bir köpek türüdür. Göz alıcı ve güzel bir beyaz kürk’e sahiplerdir. Oldukça asil bir görüntüleri vardır. Bu köpek ırkları her ne kadar fizik olarak küçük olsalarda, oldukça çeviklerdir. Aynı zamanda itaat’kar olma özellikleri vardır. İzleme gibi spor dallarında yarışmış bir köpek türüdür. İnsanlar ile çok iyi geçilirler ve insanların arasında olmayı çok severler.