Labrador Retriever

Labrador Retriever Sahiplenme İlanları ve Labrador Retriever Fiyat

Kanada kökenli olan bu köpek ırkı bekçi, polis ve arama – kurtarma ekipleri tarafından kullanılan son derecede zeki ve akıllı bir köpektir. Sarı, çikolata kahvesi ve siyah renklerinde olabilen, sempatik ve büyük cüssesi, duygusal ve sabırlı yapısı ile özellikle çocuklu aileler için mükemmel bir seçim olacaktır. Eğer bu köpek ırkını sahiplenmek için kaliteli ve güvenilir bir platform arıyorsanız petyasam.com ile pek çok sayıda labrador retriever sahiplenme ilanları ve labrador retriever fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Labrador Retriever Sahiplenme İlanları

Sizlere pek çok sayıda bu ırk köpek ilanı sunan petyasam.com ilanları yaş, cinsiyet, konum gibi kriterlere göre filtrleyebilmenizi ve en güncel ilanlara kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayan bir sistem ile hizmet vermektedir. Böylelikle aradığınız labrador retriever sahiplenme ilanları aradığınız kriterlere uygunsa karşınıza çıkmakta ve vakit kaybetmeden aradığınız özelliklere uygun köpeğinizi sahiplenmenizi sağlamaktadır. Pek çok farklı ilan sahibi tarafından farklı özellik ve görünüme sahip olan köpekleri inceleyebilir ve görünümünü beğendiğiniz, karakter ve sağlık durumu gibi konularda ihtiyacınız olan kriterlere uygun köpek ilanlarına ulaşabilirsiniz. 3 farklı renkte olabilen bu köpek ırkından dilerseniz beyaz labrador retriever dilerseniz siyah ya da çikolata renginde köpekleri sahiplenebilirsiniz. Bu konuda platform sizlere pek çok farklı seçenek sunmakta ve sizin özgürce karar vermenizi sağlamaktadır.

Labrador Retriever Fiyat

Genel olarak ücretli sahiplendirilen bu köpek ırkının fiyatları köpeğin safkan mı yoksa melez mi olduğuna, yaşına, cinsiyetine ve ilan sahibinin belirlediği fiyat kriterlerine göre değişim göstermektedir. Hayalinizdeki siyah labrador retriever ya da diğer renk köpekleri satın alacağınız fiyatlar bu kriterlere göre değişim gösterdiğinden bütçenize uygun seçimler yaparak istediğiniz köpeği sahiplenebilirsiniz. Yine dilerseniz bu ırk köpeğinizi sahiplendirmek için petyasam.com platformunda ilan da paylaşabilirsiniz. İlanınızda köpeğinizin özellikleri, fotoğrafı, konum, yaş ve cinsiyet gibi bilgilere yer vererek pek çok sayıda kişinin ilanınıza dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde köpeğinizi sahiplendirebileceğiniz gibi belirlediğiniz ücretli labrador retriever fiyat ile de köpeğinizi ücretli olarak sahiplendirebilirsiniz. Köpeğinize bir yuva sunacak, bakımını üstleneceğine güvendiğiniz kişiye ya da kişilere köpeğinizi sahiplendirerek mutlu ve huzurlu bir ortamda hayatını sürdürmesini sağlayabilirsiniz.

Labrador Retriever Renkleri

Sadece 3 renkte olabilen bu köpek ırkının renkleri arasında siyah, beyaz/sarı ve chocolate labrador retriever rengi yer almaktadır. Bu 3 renk dışındaki köpekler safkan ve orijinal köpekler olmayıp genelde melez köpeklerden oluşmaktadır. Sizlere pek çok farklı renk, yaş, cinsiyet, konum bilgisi ile hizmet veren petyasam.com ile dilediğiniz köpeği kolaylıkla bulabilir ve sahiplenebilirsiniz. Her biri birbirinden güzel olan labrador retriever renkleri arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilir; hayatınızı paylaşacağınız, sizi ve ailenizi koşulsuz sevecek ve koruyacak dostunuza kavuşabilirsiniz.

Satılık Labrador Retriever

Bu siteden Labrador cinsi köpek ilanlarına bakabilir ve yavru köpek ilanı açabilirsiniz. Ülkemizde en fazla rağbet gören köpek ırklarından biri olmasıyla beraber insanların ilgisini çeken sevimli güzel bir ırktır. Renkleri beyaz, siyah ve kahverengi olarak çeşitleri vardır. Güçlü ve dayanıklı bir köpek ırkıdır. Şimdi detayınla Labrador karakter özellikleri ve bakımı hakkında bilgi verelim. Bu köpek ırkı eğitime çok yatkın ve köpek eğitilebilirlik sıralamasında ilk 10 sıra içersinde yer alan harika bir köpek ırkıdır. Yarışmalara katılım içinde oldukça uygun bir ırk olarak bilinen Labradorlar tam bir dost yanlısıdır. Bu köpek ırkı ortalama olarak 10-15 yıl yaşama ömrüne sahiptir. Labrador Retriever, duygusal ve sabırlı bir köpektir. Oldukça zeki, sadık, itaat etmeye hevesli ve hareketlidir. Özellikle de suda oynama bayılır. Çocuklara karşı olmak üzere mükemmel bir karakteri vardır. İnsanlarla olmayı çok sever ve ailesinin parçası olduğunu hissetmeye gereksinimi vardır. Labrador retriever özellikleri ile beraber evde beslenmeye son derece uygun bir ırk olsalar da gerekli egzersizi her gün en az 2-3 saat dışarıda gezmeleri gerekmektedir. Bu cins köpekler bahçeli bir ev onun için daha iyi bir seçenektir.