Jack Russell

Jack Russell Terrier

Safkan kanı taşıyan Dünya’nın en neşeli yavrularından olan bu ırkı sahiplenmek istiyorsanız doğru adresdesiniz. Yavrularımızı sahiplenmeden önce kesinlikle kapora vb. hiç bir işlem yapmamanızı rica ederiz. İlan sahipleri ile yaşadığınız hiç bir sorundan pet yaşam ailesi sorumlu değildir.

Yavruların safkan olduğundan emin olmak için serece belgesi olan yavruları tercih etmeniz gerekmektedir. Böylelikle yavrunun kesinlikle safkan olduğuna emin olabilirsiniz. İleride yavru köpeğinizin kırma çıkması durumunda çok üzülebilirsiniz. Kesinlikle sahiplenme yapmadan önce bütün kontrolleri yaptırmanızı öneriyoruz.

Jack Russell Fiyat

Bu ırkların fiyatı 2500 ile 10000 tl arasında değişmektedir. Fiyat bilgilerini almak için ilan sahiplerine ulaşabilirsiniz. Yavrularınızı sahiplenmeden önce sağlık kontrolleri için kesinlikle bir veteriner hekime gitmenizi öneriyoruz, aksi takdirde çıkabilecek hastalıklarda sorun yaşayabilirsiniz.

Jack Russel Yavru

Bu siteden Jack Russel köpek ilanlarına bakabilir ve yavru Jack Russel sahiplenebilirsiniz. Jack Russell Terrier cinsleri hareketli ve yaşam dolu bir ırktır.Ayrıca gözü pek ve kesinlikle korkusuzdur. Oyun oynamaya bayılır. Onu kızdırmayan ya da vurmayan çocuklarla arası iyidir. Bu köpek cinsleri oldukça zekidir; ancak inatçı ve başına buyruktur. Bu yüzden eğitimi güç olabilir. Bu köpek ırkı esnek bir vücuda ve ortalama bir insanın elleriyle kavranabilecek nispeten dar bir. göğse sahiptir. Bu onun avın peşinden kovuklara girmesine yardımcı olur. Kesik kuyruğu sırtta dik taşınır. Yaşam süreleri 15 ve üzeridir.

Jack Russel köpekleri hem düz hem de tel tüylülerin bakımı kolaydır. Bakımları için sadece düzenli tarama tüylerin genel bakımını sağlayacaktır.Genel renkleri beyaz, baş ve kuyrukta kızılımsı siyah, ten, kahverengi lekeli olarak renkleri vardır. Bu cinslerin kökenleri İngiltereye dayanmaktadır. Bu köpekler çok hareketli oldukları için tasmasız serbest bırakılmamalıdır.