İran Kedisi

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

İran Kedisi

Evde bakım konusunda en çok tercih edilen kedi ırkları arasında yer alan İran Kedisi, zeki olması ve sahibine düşkünlüğü ile de yoğun talep görmektedir. Kedilere ilgi duyan herkesin mutlaka az çok bilgi sahibi olduğu ve tanıdığı, köklü tarihinin yanı sıra uzun ve kabarık tüyleriyle de en sevilen kedi ırklarındandır.

Sakin ve sessiz yapıda olması nedeniyle özellikle çocuklu ailelerin bir numaralı tercihi olan İran Kedisi, bu yüzden internet üzerinden en çok araştırılan ve sahiplendirme ilanlarına konu olan kedi ırklarının başında gelmektedir. Bu konuda yavru ya da yetişkin kedi ve köpek sahiplenmek isteyenler ile sahiplendirme ilanları yayınlayan evcil hayvan yetiştiricileri ve sahiplerinin ilanlarını bir araya getiren internet sitemizde de aradığınız İran Kedisi ilanları hakkında tüm detaylı bilgilere yalnızca tek tıkla ulaşabilirsiniz.

İran Kedisi Fiyat

Özellikle yavru İran Kedisi sahiplenmek için internet üzerinden kapsamlı bir araştırma yapan hayvanseverlerin en çok ziyaret ettiği platformlardan biri olan internet sitemiz üzerinde Türkiye’nin dört bir yanından yavru ve yetişkin kedi sahiplendirme ilanları güncel olarak yayınlanmaktadır. İran Kedisi fiyat konusunda bütçenize göre en uygun seçenekleri bulabileceğiniz ilanlar, profesyonel yetiştiricilerin tüm aşıları ve gerekli sağlık kontrolleri yapılmış olan kedilerini konu almaktadır.

Ücretli sahiplendirme işlemleri yapan ve safkan olarak evcil hayvan yetiştiren uzman kişilerin sunduğu İran Kedisi fiyat konusundaki avantajlı seçeneklerden yararlanmak ve herkesten önce aradığınız sevimli İran Kedisi yavrularına kolaylıkla sahip olabilmek için internet sitemizi sık sık ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitemiz üzerinde yer alan satılık İran Kedisi kategorisinde yılın her döneminde en güncel ilanlar yer almaktadır.

İran Kedisi Sahiplenme

Türkiye’nin neresinde olursanız olun İran Kedisi sahiplenme istiyorsanız aradığınız safkan, sağlıklı ve bakıma hazır kedi yavrularını internet sitemiz üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bu konuda yavru kedilerin görüntüleri ile birlikte tüm sahiplendirme koşullarını sitemizin ilgili kategorisinde bulabilirsiniz. İran Kedisi sahiplenme ilanlarını yayınlayan kişilerin güncel iletişim bilgilerine de internet sitemiz aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilir, WhatsApp ve diğer platformlar üzerinden kedi sahiplendirme koşullarının detaylarını öğrenebilirsiniz.

Satılık İran Kedisi

Ücretsiz ilan verebilir, yavru İran Kedisi sahiplenebilir ve ücretsiz sahiplenme ilanları açabilirsiniz. Bu ırkın kökeni Ankara Kedilerine dayandığı söylemektedir. Bu kediler çok akıllı, sakin ve sevecen bir yapıya sahiptir. Bu kedi cinsi sahibiyle vakit geçirmekten büyük keyif alır. Sahibinin kucağı oturmak onu çok mutlu eder. Sakin ve uysal yapısı ev yaşamı için oldukça ideal bir kedidir. İnsanlarla olmaktan mutluluk duyar ve sevildiğini hisseder. Bu kediler mükemmel bir dış görüntüye sahiptir. Pofuduk tüyleri, basık burnu ve tombul yüzüyle insanları hayran bırakır. Bu yüz şekli ona hüzünlü bir ifade vermektedir. Oyun oynamaktan büyük keyif alır. Genelde ev kedileri içinde en çok talep edilen kedi türüdür. Bunun sebebi sahibine oldukça düşkün ve itaatkar olmalarıdır. Uzun tüylere sahip olan bu ırkın bakımı biraz zahmetlidir. Bu yüzden tüylerinin haftada 2-3 kez düzenli taranması gerekir. Bu ırkların yaşam süreleri 10-15 yıl arasında değişmektedir. Çok zeki olmakla birlikte her şeyi çabuk öğrenir.