French Bulldog (Fransız Bulldog)

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

French Bulldog

Adından da anlaşılabileceği gibi kökeni Fransa’ya dayanan bu köpek ırkı küçük boy köpek ırkları arasında olup İngiliz bulldog köpeğinin minyatürü olarak üretilmiştir. Yuvarlak uçlu dik kulakları, yumuşak ve kısa tüyleri, çıkık iri gözleri ile son derecede sempatik bir köpek olup aynı zamanda son derecede iyi huylu, bakımı kolay ve apartman hayatı için biçilmiş bir kaftandır. Eğer bu köpek ırkını sahiplenmek isterseniz french bulldog sahiplenme ilanları ve french bulldog fiyat bilgilerinin yer aldığı petyasam.com ile hayalinizdeki sempatik minik dostunuza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

French Bulldog Sahiplenme İlanları

Sizlere pek çok farklı yaşta, cinsiyette ve konumda bu köpek ırkının ilanlarını sunan petyasam.com ile hayalinizdeki, aradığınız özelliklere sahip olan köpeğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlanlarda yer alan fotoğraflardan görünümünü beğendiğiniz köpekleri seçebilir daha sonra ilan açıklamalarından köpeklerin iç ve dış parazit aşısının yapılıp yapılmadığı, genel sağlık durumu gibi konularda bilgi alabilir; karne ve pasaportlarının olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Daha sonra seçtiğiniz french bulldog sahiplenme ilanları sahiplerine mesaj atarak ya da telefon aracılığıyla ulaşabilir ve sahiplendirme şartları, fiyat gibi konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

French Bulldog Fiyat

Genel olarak ücretli sahiplendirilen bu köpek ırkının fiyatlarının belirlenmesinde başlıca rol oynayan faktörler köpeğin safkan mı yoksa melez mi olduğu, yaşı, cinsiyeti gibi faktörlerdir. Bu faktörler uyarınca safkan ve yavru bir köpeğin sahiplendirme fiyatı; yetişkin ve melez bir köpeğe oranla çok daha yüksek olmaktadır. Kendi bütçenize göre hem özellik hem de french bulldog fiyat bakımından aradığınız özelliklere sahip olan köpekleri bulabilirsiniz. Yine platformda ücretsiz sahiplendirme ilanı paylaşan ilan sahipleri varsa bu kişilere ulaşarak da istediğiniz özelliklere sahip olan yavruyu ücretsiz bir şekilde sahiplenme şansını elde edebilirsiniz.

French Bulldog Sahiplendirme

Eğer bu ırk köpeğiniz varsa ve sahiplendirmek istiyorsanız petyasam.com platformunda ilan yayınlayabilir ve köpeğinizi sahiplenmek isteyen kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İlanda köpeğinizin fotoğrafı, yaşı, safkan olup olmadığı, bulunduğu konum, sağlık durumu, karne ve pasaport gibi konularda detaylı bilgi vererek çok daha fazla kişinin size geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. İster ücretli ister ücretsiz french bulldog sahiplendirme ilanları paylaşabilir ve köpeğinizi bakacağına inandığınız, güvenilir bulduğunuz bir kişiye sahiplendirerek mutlu ve sevgi dolu bir yuvaya sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Satılık French Bulldog

Sizlerle pek çok farklı özellikte köpek ilanları paylaşan petyasam.com aynı zamanda eş bulma ilanları ile daha sonra köpeğinizi çiftleştirmek istediğinizde eş bulmanızı; köpeğinizin bakımı ve özellikleri ile ilgili bilgileri pet bilgi kısmından almanızı sağlayan kaliteli ve güvenilir bir platformdur. Platform ile pek çok farklı satılık french bulldog ilanına ulaşabilir ve bu ilanlar arasından istediğiniz köpeği seçerek sahiplenebilir; koşulsuz sadakat ve sevgiyle size bağlı olan minik dostunuzla sevgi dolu zaman geçirebilirsiniz.

French Bulldog

Buradan Fransız Bulldog İlanları açabilir ve yavru Fransız Bulldog köpek cinsi sahiplenebilirsiniz. Fransız Bulldog ,İngiliz Bulldog köpeklerinin daha ufak cinsi olarak yetiştirilen Fransız bulldog köpekleri aslında İngiltere’de yetiştirilmiştir. Daha sonra Fransızlar tarafından alınarak Fransa’da Fransız Terrier köpekleri ile çiftleştirilen bu köpekler yürüyüş köpeği olarak oldukça tutulmuştur.Fransız ailelerin hoşuna giden bu köpeklere daha sonraları Fransız Bulldog adı verilmiştir. Fransız bulldogları daha az kas yapısına sahip vücutları ile dikkat çekerler. Fransız Bulldog cinsinin fiziksel özellikleri, kısa kuyrukları ile de dikkat çeken bu cinsin köpekleri beyaz, sarı, siyah, kaplan desenli kürkleri olabilir.Derileri oldukça yumuşak olan bu cinsin köpeklerinin gözleri çekik yapıdadır.Bu köpeklerin altt dişleri üst dişlerine göre daha çıkıktır.Apartmanda bekçilik görevi vermek istediğiniz bir köpek türü varsa bu Fransız bulldog köpeği olmalıdır. Bu köpekler sevecen, sıcakkanlı ve oyuncu olmasından dolayı evinize alabileceğiniz bir köpek türüdür.Ayrıca derisi çok fazla kırışık olmadığından dolayı tüylerini haftada bir kere taramak yeterli olacaktır. Fransız Bulldogların ortalama ömrü ise 10-12 yıl arasında olmaktadır.