British Longhair

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

British Longhair Sahiplenme

Kedi sahiplenme, hayatınıza yeni bir arkadaş almanız ciddi ve üzerine çok iyi düşünülmesi gereken bir karardır. Popüler kedi cinsleri arasında çok tercih edilen uzun tüyleri ile dikkatleri çeken British longhair sahiplenme ilanları inceleyebilirsiniz. Kedi severler tarafından özellikle tercih edilen tüyleri uzun, sempatik kediler doğal ve safkan yollarla ortaya çıkmıştır. Bir heves uğruna kedi sahiplenmek daha sonra terk edilmek üzere sokağa atılmaması için net bir karar vermelisiniz. Kedi severler tarafından çok fazla sevilen bu kedi cinsine British longhair ilanları inceleyerek yeni dostunuzu sahiplenebilirsiniz. Satılık British Longhair yapmadan önce bu kedilerin kilo almaya elverişli olduğunu bilmeniz önemlidir. Bu nedenle besleme düzenine dikkat etmelisiniz.
Çocuk sahibi olan ailelerin sıklıkla tercih ettiği British Longhair satılık ilanlarına güvenilir pet sahiplendirme platformları üzerinden yapabilirler.

British Longhair Fiyat

İnsanlarla ve diğer canlılar ile ilişkisi iyi olan bu kedi cinsi karakteri ile ailenizin bir üyesi gibi olur. Çoğu zaman hareketli bir yapıya sahip olsalar da sakin ve sessiz bir alan onlar için olmazsa olmazdır. Piyasada genellikle diğer kedi ırkları gibi ortalama bir değere sahiptir. Lakin bazı kedi sahipleri tarafından da ücretsiz British Longhair sahiplendirilmesi de yapılabilir. Sahipleneceğiniz kedinin yaşı, orijinal safkan olup olmadığı fiyatına etki etmektedir. Sahiplenmek istediğiniz yavru ya da yetişkin British Longhair kararını verdikten sonra petyasam.com kedi sahiplenme platformu üzerinden British Longhair ilanları göz atabilirsiniz. İlan sahiplerine ulaşarak British Longhair Fiyat hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

British Longhair Satılık

Tombik vücut yapıları Golden British Longhair olarak da bilinen sarı-beyaz tüylere sahiptir. Ani tırmalama ve ısırma gibi saldırgan tavırları sergilemezler. Bunların yanında evdeki eşyaları tırmalama, zarar verme hareketleri de çok nadir rastlanır. Stresli ve yoğun hayattan sıyrılıp psikolojik açıdan rahat ve mutlu hissetmenizi sağlayan kedi sahiplenmenin hayatımızda yeri çok başkadır. Çok sayıda satılık British Longhair ilanlarına bakarak istediğiniz uzun yumuşak tüylere sahip bir tüylü dost edinebilirsiniz.

British Longhair Sahiplenme İlanları

Kedi sahiplenmeden önce sahipleneceğiniz kedi hakkında detaylı sorular sormanız gereklidir. Sahiplendirecek kişiye kedinin anne ve babasının özel bir hastalığının olup olmamasını, genetik bir sağlık sorunu olma ihtimaline karşı bilgiler almanız iyi olacaktır. British Longhair Sahibinden kedi ilanlarına baktığınızda kaparo vermeden kediyi canlı olarak yüz yüze görmeniz iyi olacaktır. Kedinin safkan ve sağlıklı olduğuna dair gerekli belgeleri de talep etmeyi unutmayınız. 1871 yıllarında British Longhair Orta Britanya bölgesinde popüler olmuştur. Daha sonra bu ırkın soyunun tükenmesi üzerine çeşitli kedi ırkları ile çiftleştirilmesi gündeme geldi. British Shorthair ile benzerliği bilinen bu kedilerin tüyleri daha uzun olmuştur.