Alman Kurdu

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

Satılık Alman Kurdu İlanları ve Alman Kurdu Fiyatları

Son derecede güvenilir, güzel ve sadık bir köpek ırkı olan Alman kurdu sahiplenmek istiyorsanız petyasam.com platformunda yayınlanan satılık alman kurdu ilanları ve alman kurdu fiyatları ile ilgili bilgileri inceleyebilir; aradığınız özelliklere sahip olan köpeğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Satılık Alman Kurdu İlanları

Son derecede zorlu şartlara dayanan, güçlü, zeki ve kolay eğitilebilir olan bu köpek ırkı genellikle ücretli olarak sahiplendirilen bir köpek ırkıdır. Oyuncu, sadık ve çok hassas olmayan, büyük boy bir köpek arıyorsanız polislerin operasyonlarında bile kullanabildiği bu köpek ırkını tercih edebilirsiniz. Sizlere pek çok farklı satılık alman kurdu ilanları sunan petyasam.com platformundaki ilanları tarih, cinsiyet, yaş, bulundukları konum gibi faktörlere göre sıralayabilir ve aradığınız ilanları ön plana çıkarabilirsiniz.

Alman Kurdu Fiyatları

Genel olarak bu köpek ırkı ücretli olarak sahiplendirilse de ücretsiz sahiplendirme ilanı paylaşan ilan sahipleri de olabilmektedir. Hem ücretli hem de ücretsiz pek çok sayıda ilanın yer aldığı, güncel olarak ilanların yenilendiği ilanlar aracılığıyla hayalinizdeki köpeğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlan sahipleri ile hem site üzerinden mesajlaşarak iletişime geçebileceğiniz gibi iletişim numaraları aracılığıyla telefon ile de iletişime geçebilirsiniz. İlan sahipleri ile iletişime geçerek hem alman kurdu fiyatları hem de sahiplendirme şartları hakkında bilgi alabilirsiniz. Anlaştığınız takdirde köpeği görmek için bir gün ve saat kararlaştırabilir ve sahiplenmeyi düşündüğünüz köpekler ile tanışma fırsatını yayınlayabilirsiniz.

Satılık Alman Kurdu Fiyatları Köpek İlanı

Sizler ile pek çok sayıda ilan paylaşan petyasam.com kaliteli, güvenilir ve samimi bir platform olarak sahiplendirme, eş bulma gibi pek çok konuda aradığınız köpek ve kedilere ulaşmanızı sağlayan aracı bir site olarak hizmet vermektedir. Fotoğraflı onlarca farklı ilan arasından hem satılık alman kurdu fiyatları köpek ilanı içerisinde yer alan bilgiler hem de ilan sahibi ile uzlaşmanıza göre size en yakın konumda olan köpek ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem görünüm hem aradığınız diğer özelliklere göre size en uygun olan köpeği sahiplenerek bu güçlü, kuvvetli, sevgi dolu, oyuncu ve sonsuz sadakatle size bağlı olacak köpeğe güvenilir bir platform aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Satılık Alman Kurdu Köpek Sahiplenme İlanları ve Fiyatları

Buradan Köpek ilanlara bakabilir ve sahiplenebilirsiniz. Bir diğer bir ismi ile bu köpek cinsi zeki, güçlü ve çevik bir köpek cinsidir. Genellikle sahiplenme noktasında büyük bir artış vardır. Ayrıca insan dostu yaklaşımı ve korumacı yapıları ile güzel bir hayat arkadaşı olurlar. Siyah, kahve ve karma renklere sahip olan bu köpek türleri büyük bir ağız yapısına sahiptir. Uzun dilleri ve kahverengi gözleri bulunur. Bu cins köpekler çok iyi polis,asker,bekçi ve koruma köpeği olurlar.Rehber köpek de olabilirler.Kendisine verilen görevi daima iyi niyet ve çoşkuyla yerine getirir.Arama kurtarma köpeği olarak da oldukça yaygındırlar. Mükemmel refleksleri vardır.Aynı zamanda kusursuz bekçi köpeğidirler. Ortalama yaşam süreleri 10-12 yıl arasındadır. Ayrıca bu cinsler çok hassas bir mideye sahip oldukları için özel bir diyet ile veya içeresinde fazla çeşit olmayan, aynı zamanda köpeğin alerjisinin bulunmadığı mamalar ile beslenmelidir. Alman kurtları dünyada en çok tercih edilen ırklar arasındadır. Bu ırk köpekler İş köpeği olarak, asker ve polis köpeği olarak kullanılmaktadır.

Alman Kurdu Yavrusu

Kahverengi ve siyah tüylerinin eşsiz uyumu, güçlü ve dayanıklı gövde yapısı, sahibine inanılmaz derecede bağlı olması ve oyun, sevgi dolu bu köpek ırkını sahiplenmek için güvenilir bir platform arıyorsanız petyasam.com ile alman kurdu yavrusu ilanları ve alman kurdu yavrusu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alman Kurdu Yavrusu İlanları

Genel olarak yavru köpekler yetişkin köpeklere göre çok daha sempatik ve tatlı görünmeleri, daha kolay bir şekilde ev hayatına adapte olabilmeleri, eğitimlerinin daha kolay olması ve size daha kısa sürede bağlanıp güvenmesi gibi özelliklere sahiptir. Bu avantajları ile siyah alman kurdu yavrusu yetişkinlere kıyasla çok daha fazla sahiplenilmektedir. Vakit geçirmekten büyük keyif alacağınız, oyunu ve enerjik bu ırk yavrularına petyasam.com platformunda yayınlanan ilanlar aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yayınlanan güncel tarihli ilanlar arasından hem görünüm hem de özellikler bakımından istediğiniz özellikleri size sunan yavruları seçebilirsiniz. İlanların altında yer alan ayrıntılı açıklamalar kısmından köpeğin sağlık durumu, aşılarının tam olup olmadığı, karne ve pasaportunun mevcut olup olmadığı gibi konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. Daha sonra alman kurdu yavrusu ilanları yayınlayan ilan sahipleri ile iletişime geçerek sahiplendirme koşulları ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilir ve anlaşırsanız yavruyu görmek ve sahiplenmek için bir gün ve saat belirleyebilirsiniz.

Alman Kurdu Yavrusu Fiyatları

Genel olarak ücretli sahiplendirilen bu köpek ırkının fiyatları sahiplendirilecek yavrunun cinsiyeti, kaç aylık olduğu, sağlık durumu, safkan olup olmadığı gibi faktörlere göre değişim göstermektedir. İlan sahiplerinin belirlediği alman kurdu yavrusu fiyatları arasından bütçenize uygun fiyat sunan ilan sahibi ile iletişime geçerek yavruyu sahiplenebilirsiniz. Ya da platformda ücretsiz yavru sahiplendirme ilanı paylaşan bir ilan sahibi varsa bu ilan sahibi ile de iletişime geçebilirsiniz. Yine eğer siz bu ırk köpeğinizi sahiplendirmek istiyorsanız platformda sahiplendirme ilanı yayınlayabilirsiniz. İlanınızda sahiplendirmek istediğiniz bu ırk köpeğin fotoğrafı, ayrıntılı açıklamalı özellikleri ve sahiplendirme koşullarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Köpeğinizi sahiplenmek isteyen pek çok kişi ilanınıza kısa sürede dönüş yapacaktır. Dilerseniz ücretli satılık alman kurdu yavrusu ilanı paylaşabilir ya da dilerseniz ücretsiz sahiplendirme yoluna da başvurabilirsiniz.

Yavru Alman Kurdu Fiyatları

Sizlere kaliteli, güvenilir ve güncel bir aracı platform olarak hizmet veren petyasam.com aradığınız yavrulara en güncel ilanlar, size en yakın konumda bulunan ilan sahipleri, aradığınız cinsiyette köpeklere ulaşma imkanı sunmaktadır. Pek çok farklı seçim kriteri arasından seçim yaparak sadece aradığınız özelliğe sahip olan yavrulara ulaşabilirsiniz. İlan sahipleri ile hem platformdan hem de telefon aracılığıyla görüşebileceğiniz ve hem aklınızdaki soruları sorabileceğiniz hem de yavru alman kurdu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz site ile hayalinizdeki köpeği kolayca bulabilirsiniz. Hayatının son anına kadar size sadakatle bağlı, dayanıklı ve son derecede sağlıklı olan bu köpek ırkı ile hayatınızı paylaşma şansını yakalayabilirsiniz.