Alman Kurdu

Satılık Alman Kurdu İlanları ve Alman Kurdu Fiyatları

Son derecede güvenilir, güzel ve sadık bir köpek ırkı olan Alman kurdu sahiplenmek istiyorsanız petyasam.com platformunda yayınlanan satılık alman kurdu ilanları ve alman kurdu fiyatları ile ilgili bilgileri inceleyebilir; aradığınız özelliklere sahip olan köpeğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Satılık Alman Kurdu İlanları

Son derecede zorlu şartlara dayanan, güçlü, zeki ve kolay eğitilebilir olan bu köpek ırkı genellikle ücretli olarak sahiplendirilen bir köpek ırkıdır. Oyuncu, sadık ve çok hassas olmayan, büyük boy bir köpek arıyorsanız polislerin operasyonlarında bile kullanabildiği bu köpek ırkını tercih edebilirsiniz. Sizlere pek çok farklı satılık alman kurdu ilanları sunan petyasam.com platformundaki ilanları tarih, cinsiyet, yaş, bulundukları konum gibi faktörlere göre sıralayabilir ve aradığınız ilanları ön plana çıkarabilirsiniz.

Alman Kurdu Fiyatları

Genel olarak bu köpek ırkı ücretli olarak sahiplendirilse de ücretsiz sahiplendirme ilanı paylaşan ilan sahipleri de olabilmektedir. Hem ücretli hem de ücretsiz pek çok sayıda ilanın yer aldığı, güncel olarak ilanların yenilendiği ilanlar aracılığıyla hayalinizdeki köpeğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İlan sahipleri ile hem site üzerinden mesajlaşarak iletişime geçebileceğiniz gibi iletişim numaraları aracılığıyla telefon ile de iletişime geçebilirsiniz. İlan sahipleri ile iletişime geçerek hem alman kurdu fiyatları hem de sahiplendirme şartları hakkında bilgi alabilirsiniz. Anlaştığınız takdirde köpeği görmek için bir gün ve saat kararlaştırabilir ve sahiplenmeyi düşündüğünüz köpekler ile tanışma fırsatını yayınlayabilirsiniz.

Satılık Alman Kurdu Fiyatları Köpek İlanı

Sizler ile pek çok sayıda ilan paylaşan petyasam.com kaliteli, güvenilir ve samimi bir platform olarak sahiplendirme, eş bulma gibi pek çok konuda aradığınız köpek ve kedilere ulaşmanızı sağlayan aracı bir site olarak hizmet vermektedir. Fotoğraflı onlarca farklı ilan arasından hem satılık alman kurdu fiyatları köpek ilanı içerisinde yer alan bilgiler hem de ilan sahibi ile uzlaşmanıza göre size en yakın konumda olan köpek ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem görünüm hem aradığınız diğer özelliklere göre size en uygun olan köpeği sahiplenerek bu güçlü, kuvvetli, sevgi dolu, oyuncu ve sonsuz sadakatle size bağlı olacak köpeğe güvenilir bir platform aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Satılık Alman Kurdu Köpek Sahiplenme İlanları ve Fiyatları

Buradan Köpek ilanlara bakabilir ve sahiplenebilirsiniz. Bir diğer bir ismi ile bu köpek cinsi zeki, güçlü ve çevik bir köpek cinsidir. Genellikle sahiplenme noktasında büyük bir artış vardır. Ayrıca insan dostu yaklaşımı ve korumacı yapıları ile güzel bir hayat arkadaşı olurlar. Siyah, kahve ve karma renklere sahip olan bu köpek türleri büyük bir ağız yapısına sahiptir. Uzun dilleri ve kahverengi gözleri bulunur. Bu cins köpekler çok iyi polis,asker,bekçi ve koruma köpeği olurlar.Rehber köpek de olabilirler.Kendisine verilen görevi daima iyi niyet ve çoşkuyla yerine getirir.Arama kurtarma köpeği olarak da oldukça yaygındırlar. Mükemmel refleksleri vardır.Aynı zamanda kusursuz bekçi köpeğidirler. Ortalama yaşam süreleri 10-12 yıl arasındadır. Ayrıca bu cinsler çok hassas bir mideye sahip oldukları için özel bir diyet ile veya içeresinde fazla çeşit olmayan, aynı zamanda köpeğin alerjisinin bulunmadığı mamalar ile beslenmelidir. Alman kurtları dünyada en çok tercih edilen ırklar arasındadır. Bu ırk köpekler İş köpeği olarak, asker ve polis köpeği olarak kullanılmaktadır.