Yavru Toy Poodle Yeni Sahiplerini Bekliyor

  • toy poodle yavruları
Tür
Irk
Cinsiyet
Yaş
Konum İstanbul - Çekmeköy
Durum Sahibini Bekliyor
İlan Tarihi
Şart Görüşülür
Petclass
Er Petsever
  • Aktif İlanları: 29 adet
  • Üyelik Tarihi: 07.12.2019

Yavru Toy Poodle

Yavru köpeklerimiz yeni sahiplerini bekliyorlar, yavrularımız oldukça sağlıklı ve yeni yuvalarına gitmeye hazırlar.

Yavrularımız şuana kadar olması gereken bütün aşıları olmuş ve veteriner hekim tarafından sağlık muayenesinden başarılı bir şekilde geçmiştir.

Mikro Çipli Toy Poodle

Yavrularımızın mikro çipi bulunmaktadır ve doğduğu tarihler anne ve babaları bellidir. Köpeğinizi ömür boyu tanımak için konulan bu mikro çipler köpeğinizin geçmişini sağlıklı bir şekilde görmenizi sağlayacaktır. Köpeğiniz ömrünün sonuna kadar sizinle beraber kalacağını unutmayın ve onların ömrünün sonuna kadar size ait kalacağı için bu mikro çip onlar için çok önemli

Safkan Toy Poodle

Yavru köpeklerimize ömür boyu ırk garantisi vermekteyiz, bu garanti ile köpeğiniz büyüdüğünde herhangi bir kırma köpeğe dönüşmeyecektir. Oldukça önemli olan bu durum ileride oluşacak kırma sorunları ile sizin uğraşmayacağınız anlamına gelmektedir.

Bu işi profesyonel şekilde yapan bizler bu konuda size ömür boyu garanti veriyoruz ve ileride köpeğinizin hayal ettiğiniz görüntüye kavuşacağını size taahlüt ediyoruz.

Sağlıklı Toy Poodle

Yavru Toy Poodle oldukça sağlıklı olup herhangi bir hastalığının bulunmadığını gönül rahatlı ile size iletebiliriz. Sözleşmede yazan tarihler arasında herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaştığınızda bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Küçük dostlarımızın sağlık durumu bizi doğrudan ilgilendiren ve onların sorunları ile birebir ilgilendiğimiz durumlardandır.

Toy Poodle Fiyat

Toy Poodle fiyat konusunda telefon ile veya mesaj atarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz. Köpeklerimiz yurt dışı ve yurtiçi olmak üzere tesislerimize sağlık testinden geçtikten sonra gelmektedir. Irk hakkında herhangi bir soru ve sohbet için İstanbul Çekmeköy’de bulunan tesisimizde sizi misafir etmekten mutluluk duyarız. Uzman kadromuzla sizlere severek yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın