Silver Renk British Shorthair Yavrularımız

Tür
Irk
Cinsiyet
Yaş
Konum İstanbul - Ataşehir
Durum Sahibini Bekliyor
İlan Tarihi
Şart Görüşülür
Dogu Has
Güvenilir Üye
  • Aktif İlanları: 81 adet
  • Üyelik Tarihi: 01.11.2020

Satılık British Shorthair

Silver renginde olan safkan kanı taşıyan 7 kuşak boyunca bizimledir. Yavrularımızın ırk garantisi ve sağlık garantisi bulunmaktadır. Evde bakılmak için en uygun olan ırklardan olan bu kedi ırkımız kısa tüyleri nedeni ile bakımı çok kolaydır. Haftalık düzenli tüy bakımlarını yapmanız durumunda size asla zorluk çıkarmayacaktır.

Premium yavru kedi mamaları ile beslenen yavru british shorthair kedilerimiz bugüne kadar yeteri kadar anne sütü ve bütün takviyeler ile büyütülmüştür. Muhteşem renklere sahip safkan yavrularımız için detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Whatsapptan bize yazmanız durumunda en güncel videolarını tarafınıza iletiyor olacağız.

British Shorthair Fiyatları

Yavrularımızı veteriner kontrolünde teslim alabilirsiniz sağlık garantisi verdiğimiz için hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Yavrularımız hakkında bütün bilgileri telefon ile iletişim kurarak bizden alabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlayabiliriz. Ataşehir’de bulunan yerimizi ziyaret edebilirsiniz. Yavrularımızın hepsini buradan detaylı görebilirsiniz. Yavru kedi sahiplenme için doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

DOLANDIRICILARA DİKKAT ! LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ !

Kötü niyetli kullanıcılar ve dolandırıcılar tarafından mağdur olmamanız için sizlere birkaç tavsiyemiz var. Lütfen sizleri düşünerek yazdığımız uyarıları dikkate alınız. Sizlerin mağdur olmaması adına, tüm PetYasam.com ekibi ilanları en ince detayına kadar incelemekte, şüphelendiğimiz hiç bir ilanı yayına almamaktayız. Aşağıdaki sıraladığımız maddeleri göz önünde bulundurarak kimseye para göndermeyiniz. Aksi takdirde PetYasam.com hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

  • Güvenilir Üye Rozeti bulunan üyelerimizden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.
  • Bire bir görmediğiniz hiç bir yavru için asla kapora, ön ödeme vs. göndermeyiniz.
  • Sitemizdeki üyelik tarihine göz atınız, ne kadar süredir hizmet vermekte olduğuna bakın.
  • Aktif olarak kaç adet ilanı olduğuna ve bu ilanların içeriklerini dikkatlice inceleyin.
  • Mutlaka adres teyidi, whatsapp üzerinden konum bilgisi isteyin.
  • Farklı illerde iseniz mutlaka “Canlı Görüntülü Arama” yapın.
  • Hesaba ödeme işlemlerinde direk görüştüğünüz kişinin hesabına ödeme gönderin.
  • Banka havale işlemlerinde açıklama kısmına mutlaka ne ile ilgili olduğunu belirtin.

Yukarıda belirttiğimiz maddelere uymadığınız takdir de asla alışveriş güvenliğiniz yoktur. Sizler için sıraladığımız maddeleri lütfen göz ardı etmeyiniz. Sıraladığımız maddelerimiz mağdur olmamanız için sizlere önerilerimizdir.

PetYasam.com olarak kurum ya da kişilerle yapacağınız hiç bir alışverişten kesinlikle sorumlu değildir.

Bol patili günler dileriz.

PetYasam.com