İstanbul Scottish Fold Sahiplenme İlanları

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

İstanbul Scottish Fold

Hayvan severler, ücretsiz Scottish Fold İstanbul konusunda yardım ve bilgi alarak bir kedi sahibi olabilirler. Kedi sahiplenmek isteyenler için her tür hayvanın bulunabileceği bu imkan ile sadık bir dost edinmek mümkündür. Hayvan sahiplenmek ciddi ve sorumluluk isteyen bir eylemdir. Bu nedenle hayvanları seven ve bu konuda hassas olanların ücretsiz Scottish Fold İstanbul başvurması gereklidir. Kedilerin bakımı ve karakteristik özellikleri mutlaka öğrenilmelidir. Bunun yanı sıra kedinin sağlık durumu ve aşıları ile ilgili bilgi alınmalı ve düzenli olarak sağlık takibi yaptırılmalıdır. Kedi oyuncakları, kaliteli kedi mamaları, kedi kumu vs. ihtiyaçlar için uygun yerlerde alışveriş yapılmalıdır. Veteriner kontrolü ve iyi bakım ile Scottish Fold ücretsiz İstanbul kedilerin uzun ömürlü olması sağlanmalıdır.

Satılık İstanbul Scottish Fold İlanları

Düşük kulaklı ve sevimli görünümleri ile dikkat çeken bu tür, oldukça rağbet görmektedir. Vücut yapıları nedeniyle farklı bir oturma şekilleri vardır. İlk başlarda çekingen gibi görünseler de, aile bireylerine alıştıklarında cana yakın davranan bir kedi türüdür. Sürekli insanlarla birlikte olmak istediklerinden Scottish Fold ücretsiz İstanbul hakkında kararlı olunmalıdır.

İstanbul Scottish Fold

Hayvan severler için İstanbul Scottish Fold tavsiye edilmektedir. En sadık dost olarak bilinen hayvanların iyi bakılması kadar sağlıklı bir hayvanın nasıl alınacağı da önemlidir. Kedi severler için önerilen bu sevimli hayvanların insanlarda terapötik etki yarattığı bilinmektedir. Kedi sahiplenmek sorumluluk istediğinden, İstanbul Scottish Fold hakkında detaylı bilgi edinmek gereklidir. Kedilerin sağlıklı olup olmadığı araştırılmalıdır. Kedi bakımı için gerekli tüm detaylar İstanbul Scottish Fold sahiplendirme çalışanlarından öğrenilmelidir. Karakteristik özellikleri ve bakımları ile ilgili önemli detaylar, kedinin sağlıklı ve uzun ömürlü yaşaması açısından önemlidir. Kedi sahiplenmek özellikle çocukların gelişimi için faydalıdır. Bir kedinin sorumluluğunu almak ve onunla arkadaş olmak çocuk psikolojisi açısından önemlidir.

İstanbul Scottish Fold İlanları

Başlangıçta utangaç bir yapı sergileyen bu kediler aslında meraklı kedilerdir. Sevimli yönleriyle dikkatleri üzerine çeken bu sevimli hayvanlar, aynı zamanda çok akıllıdırlar. Zekaları ile öne çıkan bu kediler aile fertlerinden bir dakika dahi ayrılmak istemezler. Düşük kulaklı bu kediler, aynı zamanda farklı oturma stiline sahiptirler. Omurilik üzerine oturma eğiliminde oldukları için insanların dikkatini çekmektedirler. İnsan canlısı bu kediler İstanbul Scottish Fold sahiplendirme aracılığıyla satın alınabilmektedir. Bu sayfada İstanbul Scottish Fold Sahiplenme İlanları görebilir ve ücretsiz ilan verebilirsiniz.  Katlanmış kulakları ile ünlü olan scotish fold lar ismini iskoçya'dan gelmektedir. Bu kedi ilk olarak İskoçyada üretilmiştir. Bu kediler british shorthair ve scotish fold  eşleşmesi ile meydana çıkmaktadır. Aynı tür olan scotish foldlar birbiri ile eşleşemez mutlaka sahiplenmeden önce bunu öğrenmenizi öneriyoruz. İstanbul'da sahiplenmeyi bekleyen bu kedi ilanlarına bakabilir ve sizin beğendiniz ilanı sahiplenebilirsiniz. Bu ilanların sahiplerinin hepsi İstanbul'dan ilan vermektedir. Bazı sahiplendirme ilanları açan kişiler kedilerini il dışınada gönderebiliyorlar. Eğer şehir dışındaysanız kedi ilanlarının sahipleri ile konuşup olduğunuz ile ulaşımını isteyebilirsiniz. Pet taksi ve benzeri ulaşımları tercih edebilirsiniz. Kedinizi sahiplenmeden önce mutlaka ama mutlaka veteriner hekim kontrolunden geçiriniz.

İstanbul Scottish Fold Sahiplenme İlanları

Bu sayfamızda sadece İstanbul'dan verilen scottish fold sahiplendirme ilanlarını görebilirsiniz. Bütün ilanları görmek için kategoriye tıklamanızı rica ederiz.