İstanbul Kedi Sahiplenme İlanları

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

Kedi Sahiplendirme İstanbul

kedi sahiplendirme İstanbul sahipsiz hayvanları özellikle bakıma muhtaç olanları ücretsiz olarak sahiplendiriyoruz. Küçük canlarımıza ve can dostlarımıza sıcak bir yuva sağlamak ve onları gerçekten sevenlerle buluşturmak için oluşturduğumuz bu platforma sizleride bekliyoruz. Kedi sahiplendirme İstanbul olarak tüm canlarımıza ve can dostlarımıza hep beraber sevgi ve iğlimizle onlara şefkatle sarıyoruz. İstanbul kedi sahiplenme Türkiye'nin en büyük ve en çok sahipsiz hayvana ücretsiz barınak ya da bakım yapabilecek gerçek hayvan severlerin platformu.

İstanbul Kedi Sahiplenme

Ücretsiz kedi sahiplendirme İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Türkiye'nin tüm şehirlerinden ve her bölgesinden çok yoğun olarak ve her gün onlarca ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları açılmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızda İstanbul kedi adı altında yaptığımız paylaşımlar ile ilanların hızlı bir şekilde sonuç vermesini sağlıyor ve binlerce kedi ve hayvana ev ya da sıcak yuva buluyoruz.

İstanbul Kedi

Bir hayalin gerçek olabilmesi ve birçok hayvana barınak bulma amacı ile İstanbul kedi sahiplenme siz değerli hayvan severlerin severek üstlendiği, sorumluluk bilinci ve güven duygusu ile hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz ve tüm hayvan severlerin birlikte ve destekleri ile her birimiz, aynı ortak payda bir araya geldik ve bu doğrultuda sahipleneceğiniz ya da sahiplendirmek istediğiniz sevimli dostlarımızın hayatına dokunabilmek adına mutlu ve güvenli bir yuva temenni ise devam ediyoruz.

Ücretsiz Kedi Sahiplendirme İstanbul

Petyasam sitesine ilan vermek için öncelikle üye olanız gerekli. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra ücretsiz ilan ver kısmından gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olmaktadır. Vereceğiniz tüm bilgiler ve iletişim numaralarının doğru ve güncel olmasına lütfen özen gösterelim. Karşılıklı yapılan doğrulamalar sonrası ister sahipsiz bir kediyi sahiplenin, isterseniz sahipsiz olan bir hayvana ilan vererek yuva sahibi yapın. Unutmayalım küçük canlarımız ve sevimli dostlarımız için gereken şartlara sahip olan herkes hayvan sahiplenebilir ya da yuva bulabilir. Ülkemizin tüm il ve ilçelerinden ya da tüm bölgelerinden site üzerinden kayıt oluşturabilirsiniz. Oluşturulan kayıt ve sıra numarası ile site üzerinden hayvan sahiplenene bilirsiniz. Ayrıca sokakta kalmış ya da bakıma ve ilgiye muhtaç küçük sevimli dostlarımıza da bu sistem üzerinden barınak ya da sıcak yuva bulabilirsiniz.