İstanbul British Shorthair Sahiplenme İlanları

Sahibini Bekleyenler
Cinsiyet
İlan Tarihi
Konum

British Shorthair Sahiplenme İstanbul

British Shorthair sahiplenme İstanbul ile bu bölgedeki kedi ilanlarını görebilir ve sahiplenebilirsiniz. Artık hayatınızı renklendirebileceğiniz bir kediye kavuşmanız mümkündür. Yapılan araştırmaların da belirttiği gibi hayvanlar insan hayatını güzelleştiren varlıklardır. Hayvan sevgisi gündelik yaşamdaki sıkıntılardan arınmanın terapötik bir yoludur. Bu nedenle her hayvan severin British Shorthair sahiplenme İstanbul ile bir kedi sahiplenebilir. British Shorthair İngiliz kökenli bir kedi türüdür. Yuvarlak hatlı yapısı ve ii gözleri ile sevimli bir kedi türüdür. Kendine has kısa tüylü yapısı ile diğer kedi türünden oldukça farklıdır.

British Shorthair İstanbul

Uyumlu bir kedi türü olan British Shorthair kediler, sakin yapılıdır. Bununla birlikte kendi temizliğini yapan bir hayvan olarak bilinmektedir. Çocuklarla çok iyi anlaşan bu kediler sevgiden hoşlanırlar. Özellikle sevilmeyi beklemedikleri de bir gerçektir. Bakımları özenle yapıldığında 14 ile 18 yıl arasında süren bir yaşam dönemleri olmaktadır. Özellikle çocuklarına arkadaş isteyen ve sorumluluk aşılamak isteyen aileler için British Shorthair kediler idealdir. Sevimli ve bir o kadar da sorunsuz olan kediler ile hayat eğlencelidir. Bu sevimli mi sevimli ev arkadaşı herkese mutluluk getirecektir.  

Ücretsiz British Shorthair İstanbul

İlk olarak 19. yüz yılda İngiltere'de üretilen ücretsiz British Shorthair İstanbul yapılan kedi yarışmalarında adını duyurmuştur. Bu türde ki kedilerin vücut yapılarının özelliklerine bakıldığında iri ve heybetli olduğu göze çarpmaktadır. Kemikleri güçlü olan bu cins aynı zamanda oldukça kaslı bir vücut yapısına da sahip olmaktadır. Boy olarak orta uzunlukta olan ücretsiz British Shorthair İstanbul türü kediler ayrıca oldukça sağlıklı ve dayanıklı bir tür olmaktadır. Kafa yapısı olarak yuvarlak olan British Shorthair aynı zamanda uçları yuvarlak kulaklara sahip olmaktadır. Türün en göze çarpan özelliği ise kehribar rengi gözler olmaktadır. Ancak farklı renklerde de gözlere rastlamak mümkün olmaktadır. Kuyrukları ise orta boyda ve kalın olmaktadır. British Shorthair Bakımı Nasıl Olmalıdır? Çok fazla bakıma ihtiyaç duymayan bir tür olarak karşımıza çıkmaktadır. Tek katmanlı ve kısa tüylere sahip olan bu tür kedileri hafta 1 2 defa taramak yeterli olmaktadır. Ayrıca sağlıklı bir tür olduğu içinde standart veteriner ziyaretleri yeterli olmaktadır.