Cocker Yavrular

Tür
Irk
Cinsiyet
Yaş
Konum İstanbul - Küçükçekmece
Durum Sahibini Bekliyor
İlan Tarihi
Şart Görüşülür
KediYuvasi
Er Petsever
  • Aktif İlanları: 3 adet
  • Üyelik Tarihi: 01.12.2019

COCKER YAVRULAR

Yavrularımızın iç ve dış parazitleri yapılmıştır. Karma 1 aşısı ve mikro çip işlemleri tamamlanmıştır. 

Oldukça sağlıklı olan yavrularımız veteriner hekim tarafından detaylı sağlık kontrolünden geçmiştir. Yavrularımızın herhangi bir hastalığı bulunmuyor.

Yavrularımızın pet pasoportları ile beraber sahiplendirilecektir. Yapılan aşıların hepsi pet pasoportuna işlenmiştir. Kendi veteriner hekiminize gittiğinizde herhangi bir sorun yaşamadan aşılara devam edebilirsiniz.

Yavrularımızın sitede olan resimleri dışında videolarını görmek istiyorsanız whatsapp’dan mesaj atarak güncel videolarına ulaşabilirsiniz.

İstanbul içi sizin için bulunduğunuz bölgeye yavruları teslim etmeye getirebiliriz. Bunun için telefon ile arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehir dışında yaşıyorsanız sizin için yavrularımızın gönderimini yapabiliriz. Pet taksi veya uçak yolu ile yavrularımız güvenli şekilde tarafınıza gelmektedir.

COCKER YAVRU FİYAT

Yavrularımız ücretli olarak sahiplendirilmektedir. Detaylı bilgi için bizi aramanızı rica ediyoruz.

Aklınıza takılan bütün soruları telefon veya mesaj ile cevaplıyabiliriz.

SAFKAN COCKER YAVRULAR

Yavrularımız hepsi safkan kanı taşımaktadır. Bu konuda size güvence verdiğimizi bilmenizi isteriz. Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

SAFKAN COCKER SAĞLIK GARANTİLİ

Yavru köpeklerimi teslim ederken size sağlık garantisi veriyoruz. Aldığınız yavruların sağlığının iyi olduğundan %100 emin olabilirsiniz. 

Aklınıza takılan her soruyu bize sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın