Cins Köpek Sahiplenme Maltese Terrier Mini Yavrularımız

Tür
Irk
Cinsiyet
Yaş
Konum İstanbul - Beykoz
Durum Sahibini Bekliyor
İlan Tarihi
Şart Görüşülür
Safkan Kediler
Güvenilir Üye
  • Aktif İlanları: 590 adet
  • Üyelik Tarihi: 19.04.2022

Cins Köpek Sahiplenme Yavrular AB pasaportlu belgeli yavrulardır. Günü gelen asilari yapılmış durumdadır. Ön tuvalet eğitimleri verilmiş durumdadır. Kuru mama ile besleniyorlar. İstanbul içi kapıda ödeme yapabilirsiniz istanbul dışı aynı gün gönderim yapabiliriz.

Maltese Terrier fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Eğer köpeğinize hala isim bulamadıysanız Köpek İsimleri sayfamıza göz atarak aradığınız ismi sevimli dostunuza koyabilirsiniz.

Köpekler hakkında fazla bilgi sahibi değilseniz Köpek Bilgi sayfamıza göz atarak bakım, beslenme, eğitim, hastalık gibi yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Hangi köpeği sahiplenme konusunda henüz karar vermediyseniz Köpek Irkları sayfamıza göz atarak yaşam kriterlerinize uygun köpek sahiplenebilirsiniz.

Eğer kedinize hala isim bulamadıysanız Kedi İsimleri sayfamıza göz atarak aradığınız ismi sevimli dostunuza koyabilirsiniz.

Kediler hakkında fazla bilgi sahibi değilseniz Kedi Bilgi sayfamıza göz atarak bakım, beslenme, hastalık gibi yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Hangi köpeği sahiplenme konusunda henüz karar vermediyseniz Kedi Irkları sayfamıza göz atarak yaşam kriterlerinize uygun kedi sahiplenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

DOLANDIRICILARA DİKKAT ! LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ !

Kötü niyetli kullanıcılar ve dolandırıcılar tarafından mağdur olmamanız için sizlere birkaç tavsiyemiz var. Lütfen sizleri düşünerek yazdığımız uyarıları dikkate alınız. Sizlerin mağdur olmaması adına, tüm PetYasam.com ekibi ilanları en ince detayına kadar incelemekte, şüphelendiğimiz hiç bir ilanı yayına almamaktayız. Aşağıdaki sıraladığımız maddeleri göz önünde bulundurarak kimseye para göndermeyiniz. Aksi takdirde PetYasam.com hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

  • Güvenilir Üye Rozeti bulunan üyelerimizden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.
  • Bire bir görmediğiniz hiç bir yavru için asla kapora, ön ödeme vs. göndermeyiniz.
  • Sitemizdeki üyelik tarihine göz atınız, ne kadar süredir hizmet vermekte olduğuna bakın.
  • Aktif olarak kaç adet ilanı olduğuna ve bu ilanların içeriklerini dikkatlice inceleyin.
  • Mutlaka adres teyidi, whatsapp üzerinden konum bilgisi isteyin.
  • Farklı illerde iseniz mutlaka “Canlı Görüntülü Arama” yapın.
  • Hesaba ödeme işlemlerinde direk görüştüğünüz kişinin hesabına ödeme gönderin.
  • Banka havale işlemlerinde açıklama kısmına mutlaka ne ile ilgili olduğunu belirtin.

Yukarıda belirttiğimiz maddelere uymadığınız takdir de asla alışveriş güvenliğiniz yoktur. Sizler için sıraladığımız maddeleri lütfen göz ardı etmeyiniz. Sıraladığımız maddelerimiz mağdur olmamanız için sizlere önerilerimizdir.

PetYasam.com olarak kurum ya da kişilerle yapacağınız hiç bir alışverişten kesinlikle sorumlu değildir.

Bol patili günler dileriz.

PetYasam.com