British Shorthair Beyaz Renk Sevimli Yavrumuz

Tür
Irk
Cinsiyet
Yaş
Konum İstanbul - Ataşehir
Durum Sahibini Bekliyor
İlan Tarihi
Şart Görüşülür
Dogu Has
Güvenilir Üye
  • Aktif İlanları: 81 adet
  • Üyelik Tarihi: 01.11.2020

British Shorthair kedi ırkı genel vücut yapısı itibariyle, iri, güçlü ve kaslı bir yapıya sahiptir. Kafa yapısı iri ve yuvarlaktır. Şuan ülkemizde ve dünyada en ünlü kedi ırkı olarak bilinmektedir. Kedi sahiplenmeyi düşünenlerin ilk aklına gelen kedi ırkıdır. Eğer sizde bir British Shorthair yavru sahiplenmeyi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

British Shorthair kedisinin tüyleri kısa, sık ve yumuşaktır. Sağlıklı bakım ve vitamin desteği ile tüm dökümü neredeyse hiç olmayacaktır. Eğer çocuklu bir aileye sahipseniz bu kedi tam sizin isteğinize göre çünkü çocuklarla arasını en iyi tutan kedi cinsi olarak bilinmektedir.

Satılık British Shorthair

Yavru British Shorthair kedilerimizin dünyaya merhaba dediğinden bugüne kadar gerekli görülen tüm veteriner kontrolleri tarafımızca yapılmıştır. Tuvalet eğitimini kısa zamanda tamamlamıştır akıllı ve zeki bir kedidir. Yüksek kaliteli kuru mama veriyoruz. Yavrumuz çok sağlıklı ve hiç bir problemi yoktur.

British Shorthair Fiyat

Sevimli yavrularımızın fiyatlarını öğrenmek için ister Whatsapp ister telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı ve sevimli British Shorthair yavrumuzun yeni sahibi siz olmak istemez misiniz?

Bir cevap yazın

DOLANDIRICILARA DİKKAT ! LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ !

Kötü niyetli kullanıcılar ve dolandırıcılar tarafından mağdur olmamanız için sizlere birkaç tavsiyemiz var. Lütfen sizleri düşünerek yazdığımız uyarıları dikkate alınız. Sizlerin mağdur olmaması adına, tüm PetYasam.com ekibi ilanları en ince detayına kadar incelemekte, şüphelendiğimiz hiç bir ilanı yayına almamaktayız. Aşağıdaki sıraladığımız maddeleri göz önünde bulundurarak kimseye para göndermeyiniz. Aksi takdirde PetYasam.com hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

  • Güvenilir Üye Rozeti bulunan üyelerimizden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.
  • Bire bir görmediğiniz hiç bir yavru için asla kapora, ön ödeme vs. göndermeyiniz.
  • Sitemizdeki üyelik tarihine göz atınız, ne kadar süredir hizmet vermekte olduğuna bakın.
  • Aktif olarak kaç adet ilanı olduğuna ve bu ilanların içeriklerini dikkatlice inceleyin.
  • Mutlaka adres teyidi, whatsapp üzerinden konum bilgisi isteyin.
  • Farklı illerde iseniz mutlaka “Canlı Görüntülü Arama” yapın.
  • Hesaba ödeme işlemlerinde direk görüştüğünüz kişinin hesabına ödeme gönderin.
  • Banka havale işlemlerinde açıklama kısmına mutlaka ne ile ilgili olduğunu belirtin.

Yukarıda belirttiğimiz maddelere uymadığınız takdir de asla alışveriş güvenliğiniz yoktur. Sizler için sıraladığımız maddeleri lütfen göz ardı etmeyiniz. Sıraladığımız maddelerimiz mağdur olmamanız için sizlere önerilerimizdir.

PetYasam.com olarak kurum ya da kişilerle yapacağınız hiç bir alışverişten kesinlikle sorumlu değildir.

Bol patili günler dileriz.

PetYasam.com