4 Aylık Wc Eğitimli Erkek Chow Chow

Tür
Irk
Cinsiyet
Yaş
Konum Afyonkarahisar - Afyonkarahisar
Durum Sahibini Bekliyor
İlan Tarihi
Şart Görüşülür
chowchowafyon
Er Petsever
  • Aktif İlanları: 17 adet
  • Üyelik Tarihi: 11.12.2019

Dünya standartlarında üretilen chow chow yavrularımız, bütün ırk standartlarına uyuyor. Avrupa’nın en büyük tesislerinden birine sahip olan Afyonkarahisar’da köpeklerimizi yetiştirmekteyiz.

Yavrularımızın hepsi, sağlık garantilidir, uzman veteriner hekimlerimiz tarafından sağlık durumları takip edilip, aşıları gününde yapılmaktadır.

Afyonkarahisar’dan yavrularını görül dilerseniz elden teslim alabilirsiniz. Eğer buraya gelme imkanınız yok ise, yavrularımızı görüntülü telefon görüşmesi ile sizlere gösterip detaylı fotoğraflar atıyoruz. Alacağınız yavruyu bu şekilde seçebilirsiniz.

Uçak kargo ile gönderim imkanımız bulunmaktadır, Türk hava yolları veya farklı hava yolları ile güvenli şekilde tarafınıza gönderilmektedir.

Pet taksi ile bulunduğunuz konuma gönderim sağlayabiliyoruz. Örneğin İstanbul’daysaniz atacağınız konuma göre araç yola çıkıyor ve size yavrumuz teslim ediliyor.

Otobüs ile gönderim istiyorsanız, bulunduğunuz İl’e giden otobüslerin saatlerine göre gönderim yapılıyor ve sizin otogar’da karşılayıp yavrunuzu almanız gerekiyor.

Yavrularımızın chow chow fiyatları hakkında telefon ile bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında aklınıza takılan bütün soruları bize sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın