Satılık Chow Chow Yavruları

Tür
Irk
Cinsiyet
Yaş
Konum Afyonkarahisar - Afyonkarahisar
Durum Sahibini Bekliyor
İlan Tarihi
Şart Görüşülür
chowchowafyon
Er Petsever
  • Aktif İlanları: 20 adet
  • Üyelik Tarihi: 11.12.2019

Satılık Chow Chow Yavruları

Safkan kanı taşıyan yavrularımız Avrupa ve Dünya ırk standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Yavrularımızın annelerinin bütün aşıları ve sağlık bakımları titizlik ile takip edilmektedir. Unutmayın sağlıklı bir yavru için anne ve babalarının bakımı çok önemlidir. Veteriner hekimlerimiz düzenli olarak bütün bakımlarını yapmaktadırlar.

Yavrularımızın pet karnesi bulunmaktadır, günü gelen bütün aşıları sağlıklı bir şekilde yapılmıştır. Sağlık testleride yine aynı şekilde veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmıştır.

Yavru Chow Chow Fiyatları

Yavrularımızın hepsi oldukça sağlıklı ve sağlık garantisi bulunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşadığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Normal hayatlarında bakımı ile ilgili bir sorun varsa yine bize danışım yardım alabilirsiniz. Yavru fiyatlarımız hakkında bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Yerimiz Afyonkarahisar’da bulunmaktadır, burada tesisimizi ziyaret ederek yavrularımızı yakından görebilir ve yavrularımızı sahiplenebilirsiniz. Türkiye’nin bütün illerine pet taksi hizmetimiz ile gönderim yapabilmekteyiz. Detaylı bilgi almak için lütfen arayınız.

Bir cevap yazın