2 Aylık Safkan Maltese Terrier Yavruları

Tür
Irk
Cinsiyet
Yaş
Konum İstanbul - Beykoz
Durum Sahibini Bekliyor
İlan Tarihi
Şart Görüşülür
Safkan Kediler
Güvenilir Üye
  • Aktif İlanları: 504 adet
  • Üyelik Tarihi: 19.04.2022

Safkan Maltese Terrier Yavrularımız

İstanbul Beykoz’da bulunan çiftliğimizde yetiştirdiğimiz safkan maltese terrier yavrularımız yeni yuvalarına gitmeye hazırlar. Bu güzel yavrularımızın hiç bir sağlık sorunu bulunmuyor, dilerseniz veteriner hekim kontrolünde size teslim edebiliriz. Oldukça neşeli ve zeki olan bu ırk evinizin yeni neşesi olacaktır. Irk hakkında sormak istediğiniz aklınıza takılan bütün soruları cevaplamaya hazırız. Uzman kadromuz ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yavrularımızın anne ve babaları safkan kanı taşımakta ve herhangi bir şekilde melezlik yoktur.

Eğer sizde ömür boyu sizinle olacak güzel bir yavru sahiplenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizim ile iletişime geçmeniz olacaktır. Bu ırk oldukça sakin bir ırktır ve bakımı oldukça kolaydır. Hafta’da 2 kere tüy bakımı yapmanız durumunda evinize tüy dökmeyecektir. Tüy bakımı için güzel bir tarak almanızı şiddetle önermekteyiz. Yavrumuzun aşıları tam olmadan kesinlikle dışarıya çıkarmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde dışardaki bakterilere maruz kalacaktır. Bağışıklığı düşük olan bu yavrularımız herhangi bir hastalığa maruz kalmaması için ev içerisinde aşıları tam olana kadar dışarı çıkmaması gerekmektedir. Yavru köpekler bağışıklıkları düşük olur ve belirli bir süre gelişim aşamasında çok özenle bakılması gerekmektedir.

Yavrularımıza en kaliteli yavru kuru köpek mamaları ile baktığımızı bilmenizi isteriz. Sizde sahiplenmeden önce bizimle irtibata geçerek iyi bir mama seçimi yapmanızı şiddetle öneriyoruz, bu onun gelişimi için oldukça önemli bir konudur. Mamanın dışında dilerseniz köpek konservesi ve köpek vitamini alabilirsiniz. Gelişimi iyi tamamlayan yavru köpekler her zaman daha sağlıklı olurlar. Bu konuda uzman kadromuz üst düzey bakım yaparak yavrularımızı normal hayata hazırladıklarını bilmenizi isteriz.

Maltese Terrier Sahiplenme Yapmadan Önce Ne Yapmalıyız?

Yavru köpeğinizi almadan önce kesinlikle gerekli yaşam malzemelerini ve yerini hazırlamanız gerekmektedir. Yavrumuz yeni bir yere gittiği için stres olabilir. Bunu en aza indirmek için güzel sessiz bir alan ayarlamanız gerekmektedir. Direk eve bıraktığınızda zorlanabilir. Adaptasyon sürecini en aza indirmek için ona güvenli bir alan oluşturmanız gerektiğini asla unutmayınız. Bu size ve yavrunuza büyük avantaj sağlayacaktır. Eğer bu ırk hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak diğer yazıyı okuyabilirsiniz.

Maltese Terrier

Bir cevap yazın

DOLANDIRICILARA DİKKAT ! LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ !

Kötü niyetli kullanıcılar ve dolandırıcılar tarafından mağdur olmamanız için sizlere birkaç tavsiyemiz var. Lütfen sizleri düşünerek yazdığımız uyarıları dikkate alınız. Sizlerin mağdur olmaması adına, tüm PetYasam.com ekibi ilanları en ince detayına kadar incelemekte, şüphelendiğimiz hiç bir ilanı yayına almamaktayız. Aşağıdaki sıraladığımız maddeleri göz önünde bulundurarak kimseye para göndermeyiniz. Aksi takdirde PetYasam.com hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

  • Güvenilir Üye Rozeti bulunan üyelerimizden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.
  • Bire bir görmediğiniz hiç bir yavru için asla kapora, ön ödeme vs. göndermeyiniz.
  • Sitemizdeki üyelik tarihine göz atınız, ne kadar süredir hizmet vermekte olduğuna bakın.
  • Aktif olarak kaç adet ilanı olduğuna ve bu ilanların içeriklerini dikkatlice inceleyin.
  • Mutlaka adres teyidi, whatsapp üzerinden konum bilgisi isteyin.
  • Farklı illerde iseniz mutlaka “Canlı Görüntülü Arama” yapın.
  • Hesaba ödeme işlemlerinde direk görüştüğünüz kişinin hesabına ödeme gönderin.
  • Banka havale işlemlerinde açıklama kısmına mutlaka ne ile ilgili olduğunu belirtin.

Yukarıda belirttiğimiz maddelere uymadığınız takdir de asla alışveriş güvenliğiniz yoktur. Sizler için sıraladığımız maddeleri lütfen göz ardı etmeyiniz. Sıraladığımız maddelerimiz mağdur olmamanız için sizlere önerilerimizdir.

PetYasam.com olarak kurum ya da kişilerle yapacağınız hiç bir alışverişten kesinlikle sorumlu değildir.

Bol patili günler dileriz.

PetYasam.com