%100 Safkan Yavru Chow Chow

Tür
Irk
Cinsiyet
Yaş
Konum Afyonkarahisar - Afyonkarahisar
Durum Sahibini Bekliyor
İlan Tarihi
Şart Görüşülür
chowchowafyon
Er Petsever
  • Aktif İlanları: 17 adet
  • Üyelik Tarihi: 11.12.2019

Safkan Yavru Chow Chow

Aslana benzeyen görkemli görünüşü olan ve karakteri ile çok sadık olan bu köpek ırkı tam anlamıyla bir insan canlısıdır. Koruma yapısı ile dışarıdaki kişilerden zaman zaman sizi koruyabilmektedir. Evde ve dışarıda bakıma uygun olan bu köpek ırkını sahiplenmek istiyorsanız şiddetle size önerebiliriz. Mükemmel tüy yapısı onu diğer köpek ırklarından ayırmaktadır. Haftalık olarak  tüy bakımını yapmanız gerekmektedir. Ona premium köpek maması vermenizi ve düzenli olarak taramanız gerekmektedir. Kıtık açıcı tarakları kullanmanızı şiddetle öneriyoruz.

Satılık Chow Chow

Chow chow yetiştirme konusunda tesisimiz ve ekibimiz Avrupa standartlarında bilgi ve donalıma sahiplerdir. Alacağınız yavrularımız yüz yüz safkan olup Avrupa ve Dünya standartlarında bakılmaktadır. Yavrularımız kadromuzda bulunan veteriner hekimlerimiz tarafından devamlı sağlık durumları kontrol edilmektedir. Fiyat bilgisi için bizi arayabilir veya mesaj atabiliriz. Yavrularımız ile ilgili güncel fotoğraf ve video için whatsappdan yazabilirsiniz. Yavrularımızı görmek için Afyonkarahisar’da bulunan tesisimizi ziyaret edebilir ve onları yakından inceleyebilirsiniz.

Chow Chow Fiyat

Eğer yavru köpeklerimizi sahiplenmeye karar verdiyseniz ve bulunduğunuz bölge bize uzaksa size alternatif çözümler ile yavrularımızı ulaştırabiliriz.

Pet taksi: Bu seçeneğimiz ile bulunduğunuz lokasyona özel hayvan taşıma araçları ile yavrunuzu güvenli ve huzurlu bir yolculuk ile size ulaştırabiliriz.

Uçak Kargo: Eğer uçak kargo seçeneğini kullanmak isterseniz, bulunduğunuz ile size uygun uçak saatleri ile yavrumuzu teslim edebilir ve kendi adınıza kargo bölümünden alabilirsiniz.

Husisi Araç: Husisi aracınızda teslim almak isterseniz, ayırdığınız yavru için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Önceden doğacak sorunları önlemek için randevu almanızı rica ederiz.

%100 Safkan Chow Chow

Yavru köpeklerimizin hepsi ömürleri boyunca ırk garantisi altındadır. Diğer yerlerden sahipleneceğiniz köpekler ilerki yaşlarında yanı büyüdükleri yüzleri ve fizikleri oturduğu zamanda ırk özellikleri dışında kalabilir. Buda yavrunun safkan olmadığı anlamına gelmektedir. Bu tip sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız bizi tercih etmenizi şiddetle öneriyoruz. Çünkü biz köpeklerimizin hayatlarının sonuna kadar ırk garantisi veriyoruz. Olası bir fiziksel ve yüz değişiminde yavrularımızın arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bizim yavrularımızda böyle bir sorun ilerleyen dönemlerde asla olmaz. Nedeni ise anne ve babalarının soylarının belli olması ve %100 safkan olmalarıdır.

Aklınıza takılan farklı sorular var ise bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın