Köpek Eş İlanları

Köpek Eş İlanları

Köpeğiniz kızgınlık/eşleşme dönemine girdiğinde uygun köpek ırkları ile eşleşebilir; sağlıklı yavrular elde ederek köpeklerinizin annelik-babalık içgüdüsünü yaşamasını sağlayabilirsiniz. Bu bakımdan köpek eş ilanları köpeklerinizin kızgınlık dönemini en doğal şekilde atlatabilmeleri ve içgüdülerini yaşayabilmeleri bakımından size yardımcı olacak; köpeklerinizin eşleme dönemi geçmeden kolaylıkla eş bulmanızı sağlayacaktır.

Ücretsiz Köpek Eş İlanları

Köpeklerinizin kızgınlık dönemini en sağlıklı şekilde atlatması ise ücretsiz köpek eş ilanları ile bulacağınız doğru eşler ile mümkün olacaktır. Köpekleriniz kızgınlık dönemine girdiğinde dişi köpeklerde vajinada bir miktar kanama, sık idrara çıkma, vulva şişmesi gibi belirtiler gözlemlersiniz. Erkek köpekler ise kızgınlık döneminde bir dişiye ulaşmak için şaşırtıcı derecede uzak yerlere gitmeye çalışacaktır. Köpeklerinizin kaçmaması ya da huzursuzluk yaşamaması için petyasam.com platformunda yer alan ücretsiz köpek eş ilanları ile köpeğiniz için uygun eş adaylarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Köpeğime Eş Arıyorum

Köpeğinize eş arıyorsanız köpeğinizin cinsine uygun, yaşadığınız yere yakın, sağlık durumunda herhangi bir sorun olmayan ve tam aşılı köpeklere petyasam.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Platformda her gün yenileri yayınlanan köpeğime eş arıyorum ilanlarını inceleyerek aradığınız özelliklere sahip olan köpeklerin özelliklerine ve fotoğraflarına erişebilirsiniz. İlan sahibi ile iletişime geçerek köpeklerinizi bir araya getirmek üzere dilerseniz mesaj ile dilerseniz telefonla iletişime geçebilirsiniz. Yine dilerseniz siz de köpeğime eş arıyorum ilanı paylaşabilir ve diğer köpek sahiplerinin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Köpek Eş Bulma

Köpeklerinize eş bulmak için sizlere ideal bir platform sunan petyasam.com köpek eş bulma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Köpeğinizin en kısa sürede eş bulmasını istiyorsanız köpeğinizin fotoğrafını ve bilgilerini ayrıntılı bir şekilde paylaşmanız gerekmektedir. Böylelikle ilanınızda aradığı bilgilere ulaşan kişiler size ulaşacaktır. Köpeklerinizi eşleştirme konusunda karşı taraf ile yaşayacağınız sorunları çözümlemek için hukuki olarak sözleşme düzenleyebileceğiniz gibi sözlü olarak da anlaşabilirsiniz. Sizlere köpek eş bulma konusunda hizmet veren petyasam.com karşı taraf ile yaşayacağınız sorunlardan dolayı sorumluluk kabul etmeyen, aracı bir platformdur. Platformu etkin bir şekilde kullanmak için ilanları inceleyerek ilan sahipleri ile iletişime geçebilir; köpeklerinizi tanıştırabilir ve eğer anlaşırlarsa eşleştirerek yavru sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Köpek Eş İlanları

Bu sayfadan Köpeğinize en uygun Köpek Eş İlanları ‘nı bulabilirsiniz. Köpeğinizin kızgınlık döneminde eşleşme istediğiniz erkek ve dişi adaylarını bulabilirsiniz :) Köpeğinize uygun bir çift bulduktan sonra mutlaka aşılarının tam olduğunu öğrenmenizi öneriyoruz. Herhangi bir hastalığı var ise öncelikle veteriner hekiminizden eşleşme için onay almanız ve hastalığını yenmesini beklemenizi rica ediyoruz. Diğer köpek sahiplerinin haklarına saygılı olmanızı rica ediyoruz. Pet yaşam kullanıcılar arasında doğabilecek sorunlar ile ilgili herhangi bir mesuliyet kabul etmemektedir. Tamamıyla pet severlerin arasındaki anlaşmalar baz alınmalıdır. Dilerseniz eşleşme sözleşmesi yapabilir ve çift taraflı haklarınızı yazabilirsiniz. İleride doğacak sorunlar için kesinlikle sözleşme yapmanızı öneriyoruz. Eşleşmeden önce veteriner hekim’den herhangi bir hastalığı olmadığına dahil onay almanızı şiddetle öneriyoruz. Köpek eş ilanları sayfamızdan beslediğiniz köpek ırkına özel eş bulabilir ve ücretsiz ilan verebilirsiniz.