Shih Tzu

Shih Tzu Eş Arayanlar

Eğer bu şirin görünümlü insan canlısı köpeğinizin güzel bir yavrusu olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz! Shih tzu eş arayanlar kısmından diğer eş arayan adaylara ulaşabilir ve köpeğiniz için eş ilanı verebilirsiniz. Bu platformun amacı kedi ve köpeklerin kendi türleri ile eşleşmesini sağlamaktadır. Sizde köpeğinizin kendi ırkı ile eşleştirebilir ve safkan yavrular elde edebilirsiniz. Safkan bir erkek Shih cinsi yaklaşık 4 ile 7 kg arasındadır.

Shih Tzu Erkek Eş

Eğer dişi köpeğiniz kızgınlığa geldiyse ve acil bir şekilde shih tzu erkek eş arıyorsanız doğru yerdesiniz. Erkek köpekler yılın her zamanı kızgınlıktadır. Bu durumdan dolayı her zaman eşleşmeye hazırdır. Bu yüzden dişi köpeğiniz kızgınlığa geldiğinde erkek eş adaylarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eğer köpeğinize uygun eşi bulduysanız diğer pet sahibi ile eşleşme öncesi şartlarınızı konuşmanız ve anlaşmanız gerekmektedir. Anlaştığınız gibi yavru köpekler doğduktan sonra sözünüzü tutmanızı kesinlikle rica ediyoruz. Doğum sonrası oluşabilecek anlaşmazlıkların önüne geçmek için eşleşme sözleşmesi yapabilirsiniz, bu durumda daha sonradan hukuki olarak haklarınızı arayabilirsiniz. Pet sahiplerinin arasında çıkacak sorunlardan pet yaşam ailesi sorumlu değildir.