Scottish Straight

Scottish Straight Eş Arayanlar

British shorthair ve scottish fold ırkının eşleşmesi sonucunda ortaya scottish scraight ortaya çıkmaktadır. Bu ırkın özelliği kulaklarının ne tam dik nede kesik olmasıdır, kulakları tam olarak ikisinin ortada olmasıdır.

Bu ırk british ve scottish ile eşleşebilir, aynı zamanda kendi ırkıylada eşleşebilir. Sizde scottish straight eş arayanlar kısmından kedinize uygun eşi bulabilirsiniz. Pet yaşam üzerinden bütün eş ilanlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz. Dediğimiz gibi bu ırk kendi soyundan gelen 3 kedi türüyle eşleşmesinde herhangi bir sorun bulunmuyor. Sizde kediniz için eş ilanı vererek petinize uygun türden bir aday bulabilirsiniz.

Eş adayına ulaştıktan sonra yavru hakkı için konuşmanız gerekmektedir. Eğer yavru talebiniz var ise bunu önceden belirtmeniz gerekmektedir. Daha sonraki aşamalarda anlaşmasınızda sorun çıkmaması adına taraflar arasında eş sözleşmesi imzalanabilir.

Scottish Straight Erkek Eş

Erkek kediler her zaman kızgınlık ibaresini gösterirler, eğer kediniz 8 aydan büyük bir erkek kedi ise eşleşme işlemini yapabilirsiniz. Sizde erkek kedi sahibiyseniz pet yaşam’a ilan verebilir ve dişi kedilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ücretsiz üye olup ilan vermeniz. İlan detayında bütün şartlarını yazabilirsiniz. Eğer kedinizin bir hastalığı var ise bunu kesinlikle diğer kedi sahibine iletmenizi önemle rica ediyoruz.