Russian Blue

Russian Blue Eş Arayanlar

Sitemizden verilen eş ilanlarını görebilir ve kediniz için ücretsiz eş ilanı verebilirsiniz. Türkiye’de bulunan ve russian blue eş arayan diğer eş adaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sitemize üye olup, kedi eş ilanı vermek tamamen ücretsizdir. Yapmanız gereken tek işlem sitemize kayıt olup kediniz için ilan vermektir. Bulunduğunuz bölgedeki diğer eş adaylarının size ulaşması için hemen üye olun.

Mavi rus kedisi olarakta bilinen bu kedi ırkı 1860 yıllarda Kuzey Avrupa bölgesinde ortaya çıkmıştır. 2. Dünya Savaşından sonra İskandinavya, İngiltere ve Amerika ülkelerine ulaşmayı başarmıştır. Oldukça sakin ve sessiz bir karaktere sahiptir.

Russian Blue Erkek Eş

Erkek kediler kısırlaştırılmadıkları sürece yılın her dönemi kızgınlıktadır. Bu yüzden erkek kedi sahibiyseniz ilan verip kızgınlığa giren dişi kedi adaylarının size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kedinizin sağlık sorunu var ise ve bu üremesine engel olacak ise lütfen ilan vermeyiniz. Kedi sahiplerinin aşılarını ve sağlık durumlarından emin olmasını önemle rica ederiz. Pet sahipleri arasında oluşacak olası bir anlaşmazlıktan pet yaşam olarak biz sorumlu değiliz. Petiniz ile beraber sağlıklı günler dileriz.