Labrador

Labrador Retriever Eş Arayanlar

Köpeğiniz kızgınlığa geldiyse ve ona uygun bir eş arıyorsanız pet yaşam’a hoşgeldiniz. Labrador eş ilanları kısmınadan girilen eş ilanlarını görebilir ve ücretsiz şekilde eş ilanı verebilirsiniz. Labradorlar genellikle krem rengi, kahverengi, siyah ve çikolata renklerinden oluşmaktadır. Köpeğinizin renkleri kırılmasın istiyorsanız kendi renkleri ile eşleştirmeniz en uygunu olacaktır.

Diğer köpek sahibine ulaştığınızda doğacak yavrulardan hak talebiniz var ise kesinlikle iletmeniz gerekmektedir. Aranızda herhangi bir anlaşmazlık çıkmasını asla istemeyiz. Bunun için köpek eş sözleşmesi yaparak haklarınızı güvence altına alabilirsiniz. Bu sözleşmeyi yapmanızı şiddetle öneriyoruz, çünkü hayvanseverlerin karşılıklı verdiği sözleri tuttuklarında herhangi bir şekilde sözleşmenin bir yükümlülüğü kalmıyor. Bazı uyanık pet sahipleri dişileri doğduktan sonra doğmadıklarını söylüyor veya farklı yalanlar atarak erkek tarafının yavru hakkını vermemeye çalışıyor. Tam’da bu kısımda yapacağınız sözleşme devreye giriyor. Bu yüzden kesinlikle sözleşme imzalamanızı öneriyoruz.

Labrador Retriever Erkek Eş

Labrador erkek eş adayları yaklaşık 8 aylıklarına girdikten sonra kızgınlık dönemine girerler. Eğer köpeğinizin kısırlaşma operasyonu yapılmadıysa eşleme işlemini yapabilir. Bazı durumlarda ilk tecrübeleri biraz zor olabiliyor, fakat doğaları gereği bu duruma alışıyor ve belirli bir zaman sonra eşleşme yapabiliyorlar.

Dişi labrador köpek sahibi iseniz yılın nadir zamanları kızgınlığa giren köpeğinize hızlı bir şekilde pet yaşam üzerinden eş bulabilirsiniz.